تغذیه آماده برنامه ریزی برای انتشار در معاملات بحران برنامه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

فدرال رزرو در حال کار بر روی یک طرح به انتشار معاملات در وب سایت خود را برای آن coronavirus اضطراری وام امکانات ایجاد فشار برای شفافیت بیش از آنچه که می تواند تریلیون دلار از پشتیبانی با توجه به بانک مرکزی است.

کنگره اختصاص داده شده $454 میلیارد به backstop تغذیه وام است که می تواند گسترش به عنوان بسیاری به عنوان ده برابر این مبلغ در 2.2 تریلیون دلار ویروس امداد لایحه به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در 27 مارس ، فدرال رزرو اعلام کرده است نه برنامه برای کمک به کسب و کار از طریق همه گیر shutdown پوشا کمک از پل وام برای شهرداری ها برای کمک به بانک ها فشار میلیاردها دلار وام به کوچک و متوسط کسب و کار.

فدرال رزرو می گوید که در حال کار بر روی یک سیستم قوی گزارش هر چند روشن نیست اگر که شامل جزئیات خاص در آن شرکت دریافت کمک. رئیس بانک فدرال جروم پاول و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روبرو شدید کنگره بررسی که کردم پول و چرا.


مایک Crapo این آیداهو جمهوری خواه که صندلی قدرتمند کمیته بانکی سنای نوشت: به پاول و Mnuchin در روز پنج شنبه به برجسته پنل نقش در ارائه “قوی” نظارت از برنامه های در حالی که اصرار که کار می کنند به سرعت به آنها را به بالا و در حال اجرا است.

دموکرات Maxine آبهای رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نیز با ارسال نامه ای به پاول دوشنبه اصرار او را برای پرداختن به نگرانی های بیش از اجرای تغذیه برنامه.

تماس یک روز پس از تنها عضو کنگره نظارت هیئت مدیره سابق بالا کارمند دموکراتیک سناتور الیزابت وارن—خواسته پاول به طور مستقیم برای اطلاعات در مورد که گرفتن پول نقد. بهارات Ramamurti گفت: در نامه ای به پاول که بانک مرکزی تا به حال نه “اعلام شد چه اطلاعاتی آن را برای عموم آزاد” در مورد آن معاملات با شرکت های خصوصی و یا حتی این که آیا آن را انتشار نام فرد ذینفع.

فدرال رزرو قانون نیاز به بانک مرکزی به گزارش هویت از وام گیرندگان به خدمات مالی و بانکی سنای کمیته هر چند این اجازه می دهد تا پاول به درخواست محرمانه که در این صورت تنها صندلی از این کمیته ها می توانید اطلاعات است. فدرال رزرو به مدت طولانی در نظر گرفته شده تجارت کردن بین شفافیت و آنچه در نظر آنها یک “انگ” یا بی میلی برای استفاده از امکانات اگر نام آنها را نشان داد. با مالیات دهندگان بودجه در معرض خطر این خواسته برای پاسخگویی به احتمال زیاد به بالا است.

فدرال ریزرو راه اندازی اولیه آن امکانات اضطراری در 17 مارس هنگامی که آن را ارائه پشتیبانی اولیه به نمایندگی مجاز و فروش در ایالات متحده اوراق قرضه دولتی و تجاری بازار کاغذ. آن را همچنان به گسترش کمک به فشار نصب شده از ویروس قفل پایین. در 9 آوریل آن را به راه انداخته بیشتر اقدامات از جمله خیابان اصلی وام برنامه و اعلام کرد آن را خواهد خرید انواع خاصی از عملکرد بالا بدهی. توسط چهار شنبه چهار نفر از نه برنامه ها به طور کامل عملیاتی است.


بهارات که قبلا به رهبری وارن تحقیقات به Wells Fargo & Co., در حال حاضر در حال آماده شدن برای این کمیته اولین گزارش پاول و Mnuchin کار با توجه به اطراف ممکن است 8. این قانون نیاز به این گزارش 30 روز پس از وزارت خزانه داری و فدرال رزرو ورزش اضطراری وام اقتدار. این کمیته پس از آن نیاز به ارائه به روز رسانی ماهانه.

اما کمیته تحقیق و تفحص شامل چه منتقدان به عنوان یک طنز. کنگره می تواند تعیین کرده اند تا خود را وام هیئت مدیره ساخته شده تا مسئولین فدرال ریزرو و دیگر تکنوکرات را برای نظارت و دل کردن پول است. در عوض آنها به خزانه داری و فدرال رزرو گسترده نيست.

ویروس-امداد لایحه را فراهم می کند وزارت خزانه داری با بودجه است که می تواند اهرمی تا $4.5 تریلیون دلار نقدینگی از طریق تغذیه.


کنگره رشته متصل به هر بودجه Mnuchin doles در برخی از برنامه ها اعم از ممنوعیت در برابر تداخل با اتحادیه سازمان به محدودیت های خاموش-جلوگيري از مشاغل. تغذیه پیوستن به برخی از محدودیت ها و درخواست شرکت به رعایت محدودیت ها در قانون سهام buybacks, سود سهام, پرداخت غرامت به “تلاش های معقول و منطقی” برای حفظ کارکنان در طول مدت وام.

“به عنوان کنگره اندیشد بخشش وام و یا به طور مستقیم به حمایت از شرکت های که در آستانه آن را معقول و منطقی برای برخی از مشروط متصل می شود” گفت: Nathan ورق کار کرده است که در هر دو فدرال رزرو و وزارت خزانه داری است و در حال حاضر اقتصاددان ارشد در PGIM درآمد ثابت.

اما اعطای وام توسط بانک فدرال است که “در راستای گسترده ای کلاس شرکت به یک بخش و با صریح انتظار است که این شرکت هستند در غیر این صورت حلال است و وام را بازپرداخت خواهد شد,” او گفت:.

تغذیه برنامه هایی که خرید اوراق بهادار به طور مستقیم در بازار هدف در جهان گسترده ای از شرکت های, و آن را دشوار است به اعمال محدودیت. “به عنوان کسب و کارهای بزرگتر در تلاش برای اعمال مقررات بین المللی جنبه های” از عملیات خود را “سخت تر می شود گفت:” چارلز مورتون یک شریک در قانون شرکت Venable LLP.


“با تغذیه برنامه های آنها می توانند ادعا می شود یک گام برداشته و کمک از طریق ارائه تسهیلات به جای اینکه به طور مستقیم مذاکره با هر یک از شرکت” راه خزانه وام و ضمانت وام در حال راه اندازی با توجه به استفان Myrow سابق خزانه داری رسمی در طول بحران مالی جهانی.

کنگره محدودیت در کمک از خزانه و یا تغذیه شدند به شدت مورد بحث بین قانونگذاران و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع. کنگره این فرصت را به تغییر برخی از محدودیت در تغذیه است که تحمیل شده بود تحت 2010 Dodd-Frank Act—به طور خاص یک ماده است که ممنوع کمک مالی از شرکت های فردی—اما قانونگذاران در نهایت تصمیم گرفت در برابر آن است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>