تغذیه اسلش رای در تلاش برای کاهش خطرات اقتصادی

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — فدرال رزرو در زمان اقدام اضطراری یکشنبه برای کمک به اقتصاد مقاومت در برابر coronavirus با کاهش نرخ بهره خود را به نزدیک صفر و گفت: آن را خواهد خرید 700 میلیارد دلار در خزانه و اوراق قرضه وام مسکن.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول یک جلسه در مورد کوروناویروس در جیمز بردی نشست خبری در کاخ سفید, یکشنبه, مارس 15 سال 2020 در واشنگتن است. (AP Photo/الکس Brandon)”>
عکس AP
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول یک جلسه در مورد کوروناویروس در جیمز بردی نشست خبری در کاخ سفید, یکشنبه, مارس 15 سال 2020 در واشنگتن است. (AP Photo/الکس Brandon)

فدرال رزرو را انتشار داد که آن را نگران شیوع ویروسی را کاهش رشد اقتصادی در ماه های آینده و آن را آماده به انجام هر آنچه در آن می تواند برای مقابله با خطرات. بانک مرکزی کاهش نرخ کلیدی توسط یک درصد — به یک محدوده بین صفر تا 0.25% — و گفت: این امر نگه داشتن آن وجود دارد تا زمانی که آن را احساس می کند اعتماد به نفس است که اقتصاد می تواند زنده ماندن ناگهانی در نزدیکی-خاموش کردن فعالیت های اقتصادی در ایالات متحده است.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

در سراسر جهان شیوع دارد بیمار بیش از 156,000 مردم و چپ بیش از 5800 مرده با هزاران مورد جدید تایید شده در هر روز. مرگ و میر در ایالات متحده با صعود به 64 در حالی که عفونت های نزدیک به 3000.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=2sq-PdEJ7vo]

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در بیانیه ای گفت: روز شنبه که آن را توصیه می کند که تجمعات از 50 نفر یا بیشتر بود لغو و یا تعویق در سراسر کشور برای بعد از هشت هفته به دلیل رویداد بزرگ می سوخت از گسترش این بیماری است. آن اضافه شده است که در هر رویداد مناسب اقدامات احتیاطی باید گرفته شود از جمله ساخت مطمئن شوید که مردم در حال شستن دست های خود و گرفتن بیش از حد نزدیک است.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=FKj1SMtdZfM]

اما این بیانیه از CDC همچنین گفت: توصیه نمی شود به “روز به روز بهره برداری از سازمان ها از جمله مدارس و موسسات آموزش عالی و یا کسب و کار است.”

در همین حال مقامات در سراسر کشور محدود عناصر زندگی آمریکایی روز شنبه با استانداران بسته شدن میله, رستوران ها و مدارس. در همان زمان طولانی فرودگاه خطوط virus نمایش مطرح شک و تردید در مورد اینکه آیا دولت آماده است برای پاسخ به بحران است.

بخش هایی از امریکا در حال حاضر شبیه شهر ارواح و دیگران در مورد به دنبال. پارک بسته اند سواحل فلوریدا را shooed دور رخصتی بهار, گردشگران, استارباکس گفته است آن را قبول کند تنها از طریق درایو و بایگانی اطلاعات سفارشات و فرمانداران از اوهایو و ایلینوی دستور داد که کافه ها و رستوران ها بسته شود. New York City, New Jersey, و در جای دیگر با توجه به اقدامات مشابه است.

“زمان برای اقناع عمومی و تجدید نظر است” گفت: فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر دموکرات. “این یک شوخی نیست. هیچ کس ایمنی بدن به این.”

بسته اقتصادی

در یک پیشنهاد به ساقه برخی از عدم اطمینان اقتصادی بانک مرکزی خواهد خرید حداقل 500 میلیارد دلار از اوراق بهادار خزانه داری و حداقل 200 $میلیارد دلار از وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار. این مقدار به تلاش برای سهولت در بازار اختلال را ساخته اند که آن را سخت تر برای بانک ها و سرمایه گذاران بزرگ به فروش Treasurys و همچنین به نگه داشتن طولانی مدت قرض گرفتن نرخ پایین. خرید جدید خواهد بود شبیه به چند دور از “کاهش کمی” که تغذیه انجام شده در طول و پس از رکود به تقویت سیستم مالی و اقتصاد است.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=VjcL6_N3WmE]

فدرال رزرو نیز در پیوستن به یک هماهنگ اقدام جهانی با بانک مرکزی کانادا بانک مرکزی انگلستان و بانک مرکزی ژاپن و بانک مرکزی اروپا و بانک ملی سوئیس به ارائه ارزان قیمت دلار اعتبار به بانک ها. این حرکت در نظر گرفته شده است برای اطمینان حاصل شود که بانک های خارجی همچنان به دسترسی به دلار است که قرض دادن آنها به خارج از کشور شرکت.

در صوتی کنفرانس خبری یکشنبه شب رئیس جروم پاول توضیح داد: تغذیه, اعمال, در بخش, توسط, و اشاره کرد که “زمانی که تنش بوجود می آیند در خزانه بازار آنها می تواند طنین انداز در سراسر بازارهای مالی و کل اقتصاد است.”

تمام گفته تغذیه پاسخ در نظر گرفته شده است برای حفظ بازارهای مالی عملکرد و حفظ اعطای وام به کسب و کار و مصرف کنندگان است. در غیر این صورت به عنوان درآمد خشک برای کسب و کارهای کوچک است که به طور ناگهانی از دست داده و مشتریان آن کارفرمایان می تواند مجبور به اخراج کارگران و یا حتی به دنبال حفاظت از ورشکستگی در برخی موارد.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=KmIRVAwj138]

“این یک break-the-شیشه ای لحظه” برای تغذیه گفت: علامت زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک. “آنها در حال پرتاب همه چیز را رو در این. احساس من این است که آنها باید عصبی در مورد سیستم اعتباری هنوز به درستی کار. آنها در حال تلاش برای تقویت اعتماد به نفس.”

این حرکت جلب ستایش از تهمت که به تازگی به عنوان شنبه را متهم کرده بود که فدرال ریزرو از اقدام به سرعت و یا به شدت به اندازه کافی.

“این باعث می شود من بسیار خوشحال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به عنوان او باز کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در coronavirus. “من فکر می کنم که مردم و بازار باید بسیار هیجان زده.”

در جای دیگر امارات متحده عربی و عربستان سعودی اعلام کرد اقدامات محرک اقتصادی و شهرستانها چینی در حال دادن پول نقد به ساکنان برای تقویت اقتصاد خود را.

گالری: کروناویروس در سراسر جهان

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/316covid/]

فرودگاه شلوغ

دولت و مقامات محلی با انتقاد از تهمت و دولت او روز شنبه بیش از صف های طولانی بازگشت مسافران بین المللی در برخی از ایالات متحده آمریکا به فرودگاه است که می تواند آنها را تبدیل به کروناویروس حامل آنها به عنوان تلاش برای رسیدن به خانه.

شهردار شیکاگو لری Lightfoot بود به انتقاد از دولت اجازه می دهد در مورد 3000 آمریکایی از بازگشت از اروپا در گیر می شود ساعت ها در داخل آداب و رسوم منطقه در o’hare International Airport در شنبه نقض فدرال توصیه های از سی دی است که مردم در عمل “اجتماعی فاصله.”

مسافران بسیاری از آنها با عجله از خانه به دلیل ترس آنها خواهد بود گیر در اروپا بودند به نمایش در آمد فدرال گمرک و امنیت عوامل coronavirus علائم قبل از آنها بودند اجازه خروج از فرودگاه.

صف های طولانی تشکیل شده شنبه در بوستون و دالاس و دیگران از 13 فرودگاه است که در حال پذیرش پروازهای بازگشت از اروپا است.

“مردم مجبور بودند که در شرایط برابر CDC راهنمایی و کاملا غیر قابل قبول” Lightfoot گفت. شرایط کشور به نظر می رسد بهتر سهشنبه هر چند در o’hare مسافران بودند که نگهداری در هواپیما خود را برای مدیریت بهتر جریان از طریق آداب و رسوم.

سناتور. Ed Markey D-Mass., روز یکشنبه در نامه ای به بالا گمرک و حفاظت مرزی و مقامات CDC, درخواست, آنچه مقامات در حال انجام برای “جلوگیری از گسترش این اختلال.”

الیزابت Pulvermacher یک دانشگاه ویسکانسین دانشجو وارد شنبه در o’hare از مادرید که در آن او تا به حال مطالعه شده است. روند آداب و رسوم ساخته شده او احساس “ناامن” او گفت:.

“کل ایده این است که خلاص شدن از گسترش coronavirus اما وجود دارد صدها و صدها نفر از مردم در نزدیکی” Pulvermacher گفت.

دکتر رابرت مورفی, مدیر اجرایی موسسه بهداشت جهانی در دانشگاه نورث وسترن گفت که او “وحشت زده” از آنچه او را دیدم شنبه در o’hare.

“اگر آنها نبودند در معرض covid-19 قبل از آنها احتمالا در حال حاضر. از ديدگاه بهداشت عمومی این است که قصور” مورفی گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه ، “عدم آمادگی و نگرانی است ژرف. این است که ‘برنامه ریزی ضعیف است.’ این است که ” بدون برنامه ریزی است.'”

سرپرست گمرک و حفاظت مرزی کمیسر علامت گذاری مورگان گفت: در یک بیانیه کتبی گفت: این سازمان در حال ساخت بهبود روش های خود را اما که باید آن را “تعادل ما بازده با حصول اطمینان از سلامت و ایمنی از همه شهروندان آمریکایی از طریق افزایش غربالگری پزشکی.”

به طور جداگانه هواپیمایی متحد یکشنبه اعلام کرد که آن را بریده بریده 50 درصد از ظرفیت پرواز در آوریل و مه و هشدار داد که این کاهش می تواند گسترش به اوج تابستان فصل مسافرت.

ایالات گفت: یکشنبه شب که از آن انتظار هواپیما به تنها 20 ٪ تا 30 ٪ در بهترین حالت از حدود 90% قبل از ویروس رسید.

میله, رستوران ها تعطیل

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

و که ممکن است با توجه به برخی از مردم امید کاذب باعث آنها را به سرمایه گذاری به جمعیت که دکتر Anthony Fauci, است که دولت فدرال را بالا بیماری های عفونی متخصص و دیگران ترجیح می دهند آنها اجتناب کنند. حتی اگر مردم نمی تبدیل به مشخصه بد, آنها هنوز هم می تواند انجام این بیماری و گسترش آن به دیگران است.

در نیواورلئان و شیکاگو افراد چادری به رنگ سبز برای روز سنت پاتریک میله های بسته بندی شده و ریخته بر روی شلوغ پیاده رو در روز شنبه حتی بعد از شهرستانها خود را لغو رژه می روند.

“من در مورد به قرار دادن زندگی ام را در خود نگه دارد به دلیل این است که رفتن در اطراف” توماس کایل گفت: Chicago Sun-Times. توماس یک پرستار از کلرادو گفت: “در حال پرواز به شیکاگو برای جشن روز سنت پاتریک با دوستان و فکر مردم ممکن است “زیاده.”

در New Orleans, سید شوالیه 86 جشن با وجود بهداشت عمومی هشدار و خطر بالاتر او رو به دلیل سن او.

“خداوند خواهد شد مراقبت از همه ما” شوالیه گفت: این بار جزئي/New Orleans مدافع.

در بوستون شهردار تعطیل تمام باغ آبجو و خواسته شبانه مکانهای نزدیک به 11 p. m.

اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine یک جمهوریخواه دستور داد که تمام کافه ها و رستوران ها در دولت خود را تعطیل موثر در 9 بعد از ظهر یکشنبه. “ما دو روز از روز سنت پاتریک زمانی که مردم با هم و جمعیت به میله,” او گفت:. “ما در یک مهم مرحله بسیار مهم.”

DeWine گفت که او تا به حال هیچ ایده چه مدت خاموش خواهد آخرین. “این خواهد بود که در اثر به عنوان طولانی به عنوان آن نیاز به,” او گفت:.

شهر نیویورک است که این کشور بزرگترین مکان عمومی, مدرسه, منطقه, اعلام کرد که مدارس بسته خواهد شد از امروز شروع به پیوستن به بسیاری از سایر نقاط کشور است. شهردار بیل د Blasio بود در اصل خودداری کردند اما تحت فشار رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و دیگران او گفت: “من متقاعد شد بیش از این دوره از امروز که هیچ انتخاب دیگری.”

در فلوریدا, والت دیزنی و یونیورسال اورلاندو پارک بودند اختتامیه یکشنبه شب برای بقیه ماه پیوستن به خود را در کالیفرنیا خواهر و برادر که در حال حاضر بسته شده است. دورتر در جنوب ساحل میامی و فورت Lauderdale, مقامات اعلام کرد که آنها در حال بسته شدن خود را از سواحل که در آن هزاران نفر از کالج بهار و قطع از دنیا رفتند. شهرستانها نیز دستور داد که رستوران ها و کافه ها بسته می شود با 10 p. m. و که جمعیت نگه داشته می شود در زیر 250 نفر است.

“ما نمی توانیم تبدیل به یک ظرف پتری برای یک ویروس بسیار خطرناک,” ساحل میامی شهردار دن Gelber گفت. “فرار از بهار است. این حزب است.”

اما همه مقامات دولتی بودند که نگران است. اوکلاهما به کالیفرنیا ، کوین Stitt توییتی یک عکس از خود و فرزندان خود را در یک رستوران شلوغ شنبه شب.

تشکر. Devin Nunes, R-کالیفرنیا روز یکشنبه خواست آمریکایی ها به “رفتن به یک رستوران محلی” در طول coronavirus بحران نادیده گرفتن مشاوره از کارشناسان بهداشت و تهمت مقامات دولت هشدار داده اند که مردم به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است در تلاش برای کاهش سرعت گسترش یافته است.

اقدامات در سراسر جهان

در سطح جهان زندگی روزانه زمین به توقف درگیری میان محدودیت های مسافرتی مرز خاموش شدن ناگهانی و گسترده تعطیلی از رستوران ها و کافه ها.

ایتالیا بدترین آمار کشور اروپایی گزارش داد بزرگترین آن روز به روز افزایش عفونت — 3,590 بیشتر موارد در یک دوره 24 ساعته — در مجموع تقریبا 25,000. همچنین گزارش شده 368 مرگ و میر بیشتر که آورده خود را به طور کلی تلفات به 1,809.

“این یک موج است. این یک سونامی,” دکتر گفت: Roberto Rona که مسئول مراقبت های ویژه در بیمارستان در مونزا ایتالیا.

در اسپانیا گشت های پلیس و صف های طولانی برای مواد غذایی مشخص شده در روز اول در سراسر کشور شده است. در فیلیپین, سربازان و پلیس مهر و موم کردن پرجمعیت پایتخت مانیل از بسیاری از مسافران داخلی. صدراعظم اتریش Sebastian Kurz اعلام کرد قصد دارد به منظور محدود کردن حرکت خود را در سراسر کشور است. و لبنان را به دولت دستور داد یک مستند در کشور, بسته شدن بیروت مشهور ساحلی کورنیش.

ایرلند دستور داد همه بارها و بارها به نزدیک به دو هفته-از جمله در روز سه شنبه, روز سنت پاتریک-و خواست مردم و نه حتی برای برگزاری خانه احزاب است. دو میخانه صنعت گروه هشدار داده بود که “مشکل واقعی” در نگه داشتن مردم از هم جدا در این کشور معروف آبیاری ،

ایران روز یکشنبه گفت که این کشور coronavirus تلفات رسیده بود 724 به عنوان یک پیشرو رسمی نشان می دهد که سیستم بهداشت و درمان بود و رسیدن به نقطه شکستن آن.

دالیا Samhouri منطقه ای رسمی با سازمان بهداشت جهانی گفت: ایران و مصر دو از پرجمعیت ترین کشورها در خاورمیانه شد و به احتمال زیاد underreporting موارد به دلیل آلوده مردم هنوز هم می تواند نشان می دهد هیچ نشانه قابل رویت. ایران می گوید که حدود 14000 ویروس موارد در حالی که مصر گزارش کرده است 110 موارد از جمله مرگ و میر.

واکسن ارزیابی

یک کارآزمایی بالینی ارزیابی واکسن طراحی شده برای محافظت در برابر کروناویروس جدید آغاز خواهد شد امروز با توجه به U. s. دولت رسمی.

اولین شرکت کنندگان در آزمون را دریافت واکسن آزمایشی این مقام گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که محاکمه نشده است علنا اعلام نشده است. موسسه ملی بهداشت است که بودجه این دادگاه که در حال وقوع است در Kaiser Permanente واشنگتن پژوهشکده سلامت در سیاتل آمریکا است ،

مقامات بهداشت عمومی می گویند آن را از یک سال تا 18 ماه به طور کامل اعتبار هر بالقوه واکسن.

اطلاعات اين مقاله می باشد که توسط کریستوفر Rugaber پل وایزمن مارتین Crutsinger تری Spencer, ترزا, Crawford, Mallika Sen, ونسا Alvarez, کریستوفر وبر یوجین Johnson, John Seewer فرانسیس D’Emilio جوزف ویلسون, Geir Moulson, Iain سالیوان, Sylvie Corbet, Yanan وانگ اندرو تیلور جیم گومز و Zeke میلر از آسوشیتد پرس; و توسط کتی متلر کیم Bellware, Lateshia Beachum Felicia Sonmez لورا Meckler, Loveday موریس داریل ترس الن Nakashima چیکو Harlan, پل Schemm اریک Yoder علامت Guarino, Derek Hawkins, هانا Knowles, کاترین ریش تراش نیک Miroff و هانا Natanson از واشنگتن پست.

یک بخش در 03/16/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>