تغذیه برای دادن جزئیات بیشتر در کارهای کسب و کار وام دهی این هفته

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

فدرال رزرو را اعلام جزئیات این هفته در یک برنامه اعطای وام برای اواسط اندازه کسب و کار صدمه دیده توسط coronavirus, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin گفت.

کنگره به کارگردانی تغذیه برای ایجاد به اصطلاح خیابان اصلی برنامه اعطای وام به عنوان بخشی از یک $2.2 تریلیون اقتصادی نجات بسته به قانون امضا شده در ماه گذشته.

اعطای تسهیلات برای شرکت های با بیش از 500 کارمند است که رد صلاحیت شده از وام کسب و کار کوچک و بیش از حد کوچک برای وام های فدرال این سایت متعلق به شرکت های بزرگتر.


“ما شده است به طور فعال مشغول به کار در این هفته گذشته روزانه تماس با تغذیه” Mnuchin گفت CNBC در روز چهارشنبه. “ما امیدواریم که یک اطلاعیه در این هفته با جزئیات در آن و آن را دریافت و در حال اجرا به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم.”

قبلی: تغذیه رها اقدامات بی سابقه به ساحل تا وضعیتی وخیم اقتصاد

Mnuchin قبلا گفته قانون آنلاک آنجا که 4 تریلیون دلار نقدینگی به بازار است. این برنامه ها با حمایت اضافی $425 میلیارد دلار برای خزانه داری ارز, صندوق تثبیت.

فدرال ریزرو اعلام کرد که خیابان اصلی برنامه در مارس 23, complimenting برنامه های اعلام شده توسط اداره کسب و کار کوچک. پس از رسمی گفته اند که از آن باقی مانده در فاز طراحی اگر آنها در حال کار سخت به آن ایستاده است. بوستون تغذیه رئیس اریک Rosengren گفت: در تاریخ 1 آوریل آن را به احتمال زیاد “یکی دیگر از زن و شوهر” از هفته دور.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>