فدرال کسب و کار کوچک وام برنامه چهره های راکی شروع به بانکداران پمپ ترمز

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

ولز فارگو سیتی گروپ و PNC گفت: آنها هنوز بررسی برنامه قوانین, که منتشر شد, توسط وزارت خزانه داری و مدیریت کسب و کار کوچک تنها چند ساعت قبل از برنامه راه اندازی. جی پی مورگان چیس کشور بزرگترین بانک نمی شروع به پذیرش برنامه های کاربردی تا 1 بعد از ظهر و پس از در ابتدا گفت: آن را نمی خواهد آماده است در همه جمعه.

بانک مرکزی آمریکا یکی از چند بانک بزرگ است که شروع به گرفتن برنامه های کاربردی صبح روز جمعه به دست آوردن ستایش از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. “کار بزرگ در حال انجام توسط @BankofAmerica و بسیاری از جامعه بانک ها در سراسر کشور. کسب و کارهای کوچک کار خود را درک!,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر.

اما شارلوت مبتنی بر بانک مواجه شده واکنش برخی از مشتریان در ابتدا محدود کردن آن برنامه استخر برای کسب و کار که با آن در حال حاضر به یک وام ارتباط است. “من سخت کار کرده اند به بسیاری از بدهی من احساس می کنم مثل من گرفتن جریمه گفت:” همین Allensworth که شرکت NewGround شده کمتر از پنج کارکنان. “ما در مرز در حال حاضر وجود دارد هیچ راهی برای دانستن آنچه بعد از 90 روز نگه دارید برای مشتریان من و برای من درآمد.”

اضطراری وام صندوق شناخته شده به عنوان چک برنامه حفاظت از یک بنای 2.2 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی کنگره تصویب هفته گذشته است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با عجله برنامه توسعه امیدوار کننده کسب و کارهای کوچک خواهد دریافت وام در همان روز آنها ساخته شده برنامه های کاربردی خود را یک کم سابقه چرخش سریع برای یک دولت مورد حمایت برنامه اعطای وام. اما دستورالعمل برای برنامه نهایی نشده و تا اواخر پنج شنبه شب.

وام های جدید “را فوری اقتصادی امداد و مالی یقین به میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک و کارکنان” SBA مدیر Jovita کررنزا گفت در توییتر بعد از ظهر جمعه.

کررنزا و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گزارش حدود 13,000 برنامه های کاربردی در حال پردازش شده است اضافه کرد تا بیش از 2 میلیارد دلار وام توسط, بعد از ظهر جمعه. SBA نیست پاسخ به سوالات در مورد چه مقدار پول شده بود پرداخت.

“این سیستم است و در حال اجرا” Mnuchin گفت: در یک صدای جیر جیر در نتیجه جامعه بانک ها با هل دادن صدها نفر از وام. “کار بزرگ!!”

چک برنامه حفاظت از وام طراحی شده است به خصوص مطلوب به وام گیرندگان با ultralow نرخ بهره بدون پرداخت برای شش ماه اول و این فرصت را به وام به طور کامل ببخشند اگر کارکنان را می توان در حقوق و دستمزد در طول بحران. و وام اعمال خواهد شد یک راه باریک از ایالات متحده کسب و کار جامعه از جمله تنها مالکان و پیمانکاران مستقل.

گزارش می دهد که در برنامه بود به یک راکی شروع نا امید برخی از قانونگذاران.

“لطفا نمی شود یک دسته از پرشهای. هنگامی که شما مورد نیاز این کشور برای کمک به شما آنها را,” او گفت 2008 بحران مالی جهانی که بانک ها در زمان میلیاردها دلار مالیات دهندگان کمک مالی. “در حال حاضر کشور نیاز شما را به آنها کمک کند و ما پرداخت شما را به آن را انجام دهد و آن را به دولت پول آن را از پول مالیات دهندگان را.”

صنعت بانکداری مقامات هشدار داده اند که به صورت مختصر بررسی روند مغلوب ساختن پیشی جستن مجموعه مدیریت ― که اجازه می دهد تا وام گیرندگان به گواه خود را واجد شرایط بدون دولت تایید ― را برنامه یک آهنربا برای تقلب. اگر چه SBA خواهد بود قادر به حسابرسی وام دهندگان و وام گیرندگان بعد از آن سقوط خواهد کرد در درجه اول به بانکداران خصوصی برای تصمیم گیری در مورد که باید دریافت مالیات دهندگان حمایت وام.

“این یک بی سابقه ای گسترش SBA وام است که نگاهی به برخی از زمان قبل از آن به طور کامل عملکرد” گفت: Rob نیکولز رئيس جمهور از آمریکا انجمن بانکداران.

دولت تضمین 100 درصد از وام ارزش معنی بانک ها در بازپرداخت مالیات دهندگان اگر کسب و کار نتواند به بازپرداخت وام. اما جامعه بانک ها نیز در مورد وام های کم بهره و نرخ آن افزایش یافته بود از 0.5 درصد به 1 درصد پس از شکایت از انجمن های بانکی. قانون اجازه می دهد تا برای حداکثر نرخ بهره 4 درصد است.

در یک علامت از اتشی که با سازمان های فدرال در حال تلاش برای به دست آوردن پول از درب مقررات نهایی برای این برنامه منتشر نکرده بودند تا تنها چند ساعت قبل از برنامه ریزی برای شروع.

فدرال راهنمایی انتشار خطاب بسیاری از این صنعت نگرانی. بانک ها لازم نیست به منظور بررسی صحت اسناد و مدارک وام گیرنده تسلیم با خود نرم افزار از بین بردن خطر است که قرض دهنده می تواند از نظر قانونی مسئول رفتار جعلی.

هنوز هم این صنعت هشدار داد در آن زمان را به طور کامل پیاده سازی.

“داشتن فقط دریافت راهنمایی ترسیم نحوه پیاده سازی یک $349 میلیارد برنامه به معنای واقعی کلمه ساعت قبل از شروع آن ما را بخواهید برای هر کس به بیمار به عنوان بانک حرکت آسمان و زمین به یک سیستم در محل و در حال اجرا برای کمک به آمریکا در کسب و کارهای کوچک و میلیون ها نفر از مردان و زنانی که کار در آنها” ریچارد شکار, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت مصرف کننده انجمن بانکداران در بیانیه ای گفت:.

این برنامه نیاز به کسب و کارهای کوچک به صرف 75 درصد از وام خود را در نگه داشتن کارگران شاغل به وام ببخشند. اگر نه وام گیرنده ممکن است مجبور به بازپرداخت وام و ممکن است واجد شرایط به آن ببخشند. که ممکن است به محدود کردن برنامه درخواست تجدید نظر به برخی از کسب و کار کوچک صاحبان

کوچک-صاحبان کسب و کار می گویند آنها در برزخ و نمی تواند تصمیم گیری های حیاتی تا برنامه عملیاتی است. برخی نگران هستند که این صندوق که مقامات می گویند چاه کن همیشه ته چاهه — به اندازه کافی بزرگ است و که آنها ممکن است در زمان مورد تایید نیست به ادعای خود به اشتراک بگذارید.

برخی از بانک ها تردید به پرش به برنامه خسته کننده است گفت: Phil Rodocker یک عامل املاک و مستغلات در سیاتل است که به دنبال یک وام.

“ما به آنها تن از پول به قید وثیقه آنها در سال 2008 و در حال حاضر آنها نمی خواهد به ما کمک کند” Rodocker گفت. “آنها پول گرفت … اما در حال حاضر 10 سال بعد از دولت خواسته است آنها را به کمک و آنها اساسا پرتاب انگشت در ما است.”

بانک مرکزی آمریکا یکی از چند بانک های بزرگ شروع به ارائه وام صبح روز جمعه گفت که در حال حرکت به سرعت به درخواست وام. در پایان روز آن را دریافت کرده بود 85,000 برنامه های کاربردی برای 22 میلیارد دلار در وام.

این بانک با تمرکز بر کسب و کار خود را به مشتریان با وام اول را گسترش دسترسی به سرعت دین Athanasia رئیس بانک مرکزی آمریکا مصرف کننده کسب و کار گفت: در یک یادداشت به کارکنان. “ما را در گسترش روند ما به زودی” Athanasia گفت.

بانک غرب یک جامعه کوچک وام دهنده در تگزاس است دستکاری برنامه های کاربردی از صدها نفر از مشتریان خود اما همچنین دریافت تماس از بیش از 300 کسب و کارهای کوچک با حساب در وام دهندگان از جمله بانک مرکزی آمریکا است که در عین حال برنامه های کاربردی پذیرش گفت: سینتیا Blankenship شرکت رئيس جمهور از بانک.

“آنها نیاز به گام تا و جلوگیری از مخفی شدن در پشت همه این بهانه او گفت:” از بانک های بزرگ. “هیچ یک از ما کاملا آماده برای این, اما ما در حال شکستن ما برای دریافت آماده شده است.”

ردوود اتحادیه های اعتباری در سانتا رزا کالیفرنیا انجام یک “کنترل” آزمون اعطای وام اضطراری سیستم جمعه با یک برنامه از یک مشتری.

“ما تایید حق دور و بودجه” وام گفت: Brett مارتینز اتحادیه های اعتباری را رئیس جمهور و رئیس اجرایی است. “این یک محیط کنترل شده, ما می دانیم که عضو بسیار خوبی است.”

متقاضیان دیگر باید صبر کنید تا زمانی که SBA نهایی را فراهم می کند وام اسناد و مدارک قبل از خود را وام تامین می شود که به احتمال زیاد تا هفته آینده مارتینز گفت. “گرفتن دلار از اوایل هفته آینده ما می بینیم که به عنوان یک پیروزی” او گفت:.

SBA و وزارت خزانه داری مقامات می گویند اولویت خود را برای دریافت پول نقد در دست از تلاش کسب و کارهای کوچک و جلوگیری از عادی هفت روز فرایند بررسی.

“واقعا وجود دارد هرگز یک محصول شبیه به این در تاریخ ما نه تنها کارآمد طبیعت اما این واقعیت است که وجود دارد بسیار کمی اختصاصی مورد نیاز از نظر شخصی تضمین بدون وثیقه و بدون نیاز به اعتباری در جای دیگر گفت:” استیو Bulger یک East Coast منطقه ای SBA مدیر. “ما در حال رفتن به جلو حرکت کند به همان سرعتی که ما می توانیم چون ما می دانیم که در حال حاضر نیاز است برای به دست آوردن پول وجود دارد.”

حتی پس از صندوق اضطراری راه اندازی وجود اطلاعات متناقض در مورد مسائل اساسی با این برنامه گفت: براک بلیک, مدیر اجرایی, Salt Lake City-مالی بر اساس تکنولوژی شرکت Lendio. Lendio می خواهد به ارائه وام از طریق این برنامه است اما هنوز بررسی قوانین ،

“این یک فاجعه خواهد بود از دروازه اما در برخی از نقطه ما پلاگین سوراخ رفع مشکلات و غلبه بر همه این miscommunications چرا که ما به” بلیک گفت. “هر روز که از ما نیست کسی که در حال بیرون رفتن از کسب و کار و یا تخمگذار مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>