فدرال بررسی NYU Langone بیش از مدیکر پرداخت

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

دولت فدرال در حال بررسی NYU Langone بیش از مدیکر پرداخت آن را دریافت به پوشش غیر مستقیم پزشکی هزینه های آموزش و پرورش با توجه به افشا در نظام سلامت صورتهای مالی.

NYU Langone گفت که آن را دریافت احضاریه در ماه ژانویه از وزارت بهداشت و خدمات انسانی’ دفتر بازرس کل که در خواست اطلاعات مربوط به آن مدیکر هزینه گزارش های ارائه شده از سال 2010 تا سال 2019.

تحقیقات متمرکز شده است “ممکن است نادرست و یا در غیر این صورت ادعاهای نادرست” است که در آن ارائه شده برای پرداخت.


دفتر بازرس کل است که به درخواست برای داده ها و اسناد مورد استفاده برای محاسبه چه مقدار پول در نظام سلامت باید به صورت غیر مستقیم آموزش پزشکی هزینه. غیر مستقیم بخش پشتیبانی از بيمارستانهای آموزشی است که آموزش پزشکان و تمایل به هزینه های بالاتر.

مقدار آنها دریافت عوامل در تعدادی از بیمارستان به صورت تمام وقت در پزشکی و ساکنان آن تعداد تخت با توجه به آکادمی ملی پزشکی است. محاسبه گنجانده شده است در بیمارستان’ مدیکر گزارش هزینه.

“این تحقیقات در مرحله مقدماتی و هیچ تقاضا برای بازپرداخت دریافت شده است” NYU Langone نوشت: در صورتهای مالی خود را برای سه ماه منتهی به نوامبر. 30 که شد منتشر شده در اواخر ماه گذشته. “NYULH نمی تواند پیش بینی نتیجه این موضوع است.”

سخنگوی NYU Langone کاهش یافته است به نظر فراتر از افشای.

یک سخنگوی دفتر بازرس کل کاهش یافته است به نظر.

زبان مورد استفاده در افشای نشان می دهد که دفتر بازرس کل است که با هدف قرار دادن NYU Langone و نه به سادگی انجام یک بررسی گسترده و غیر مستقیم پزشکی هزینه های آموزش و پرورش گفت: برایان مک گاورن یک شریک در قانون شرکت Crowell Moring در منهتن و یک سابق نیویورک دستیار دادستان کل.

“اگر NYU Langone ساخته افشای آن مشخص است که هر کسی بررسی صورتهای مالی خواهد باور آن را به مواد” مک گاورن گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>