فدرال ارائه نیویورک تاسیسات, اما آن را نمی ممکن است به اندازه کافی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

دولت فدرال ممکن است برای کوتاه مدت نجات از دولت coronavirus تاثیر هزینه این شهرستان بیش از 3 میلیارد دلار در چند ماه آینده و نیویورک توانایی برای مقابله با این بحران ممکن است بستگی دارد که چه آلبانی و تالار شهر تصمیم به انجام این کار در چند هفته آینده.


به سرعت در حال حرکت پاسخ به همه گیر خواهد شد بازی بسیار به سرعت در دولت و بودجه شهرستان. Coronavirus لایحه در حال بررسی در مجلس سنای ایالات متحده می تواند قرار دادن دولت در هر نقطه از $4.5 میلیارد دلار به 6.7 میلیارد دلار در کمک های اضافی, با توجه به برآورد اولیه از امپراتوری مرکز در پایان کم و مرکز سیاست های بودجه و اولویت های پایان بالا.

این لایحه افزایش فدرال پزشکی بازپرداخت مطابق با فرمول توسط بیش از 6 درصد هل دادن نیویورک نرخ موثر به 61 درصد. پس از نیویورک صرف آنقدر در پزشکی نیویورک مجموع کمک های اولیه است به مراتب بیشتر از هر کشور دیگر از جمله کالیفرنیا.

این لایحه همچنین شامل ممنوعیت متحده افزایش هر محلی در کمک به مدیکید برنامه محدود کردن یکی از کلید های پیشنهادی در رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو بودجه طرح است. محلات و کارشناسان مالی که panned این ایده می تواند با تشکر از نیویورک خانه هیئت که به نفع.

در همان زمان, شهرستان, حسابرسی اسکات استرینگر دوشنبه پیش بینی شده دست از 3.2 میلیارد دلار در درآمد مالیاتی بیش از شش ماه آینده برآورد اشغال هتل سقوط خواهد کرد و به 20 درصد تا پایان ماه ژوئن رستوران فروش شیرجه رفتن 80% و املاک و مستغلات و خرده فروشی هر دو کاهش 20٪.

Stringer خواستار اقدام فوری برای کاهش هزینه های نیاز شهر سازمان برای پیدا کردن معادل 1.4 میلیارد دلار در پس انداز. شهروندان بودجه کمیسیون هفته گذشته پیشنهاد یک مقدار مشابه که به مقدار تنها حدود 2 درصد از کل بودجه است. این ممکن است کافی است.

بزرگترین خطر این است که قانونگذاران ایالتی تصمیم فدرال ثروت باد آورده حل موجود بودجه مشکل از دولت شروع این سال رو به 6 میلیارد دلار کسری بودجه از پیش بینی درآمد و هزینه های ناشی از ولخرجی در پزشکی در دو سال گذشته است.

“این کمک های اضافی همچنان ادامه دارد و تنها در حالی که اضطراری است که در اثر, که بدان معنی است که ما نمی دانیم که چقدر ما را دریافت کنید و یا برای چه مدت” گفت: لایحه هاموند بودجه و پزشکی متخصص در امپراتوری مرکز. “ما باید هزینه های اضافی به دلیل اضطراری بنابراین اگر شما استفاده از آن را به برق وصل کردن حفره های بودجه وجود دارد خواهد بود یک مشکل است.”

شهروندان کمیسیون مالی و بودجه موافق است.

“دولت باید با استفاده از فدرال برای کمک به جدید پزشکی و مالی نیاز دارد از این بیماری همه گیر و اقتصادی آمار گفت:” رئیس جمهور اندرو مهار. “ایالت نیویورک هنوز هم نیاز به هنوز آدرس اصلی اساسی پزشکی شکاف است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>