FEMA ‘پروژه Airbridge’ طول می کشد پرواز با 25 UPS پرواز چارتر اختصاصی FEMA مرکز توزیع

Category: وب وایر Comments: No comments

  • یو پی اس های مدیریت و مبادله 25 پرواز بیش از دو هفته آینده
  • یو پی اس-مدیریت پروژه Airbridge پرواز ارائه بیش از سه میلیون پوند از مواد از جمله ماسک های جراحی روپوش و دستکش پزشکی سواب و دماسنج در تقاضای بالا در سیستم بهداشت و درمان آمریکا
  • محموله های نشات گرفته از چین, مالزی, هندوراس, در میان کشورهای دیگر
  • یو پی اس باز جدید 450,000 فوت مربع UPS مرکز بهداشت و درمان در لوییویل با فضای اختصاصی برای FEMA
  • یو پی اس های مدیریت 24/7 عملیات دریافت و توزیع PPE در FEMA در جهت

یو پی اس (NYSE:یو پی اس) امروز اعلام کرد این شرکت مدیریت و مبادله 25 پرواز چارتر در حمایت از پروژه Airbridge یک تلاش هماهنگ شده بین سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) متعدد کشور و بخش خصوصی طراحی شده برای تسریع در ورود بحرانی لوازم مورد نیاز در ایالات متحده بیمارستان.

در یک کنفرانس خبری از کاخ سفید باغ گل رز در مارس 29, رئیس جمهور تهمت و گفت: “FEMA در حال همکاری با این شرکت ها برای راه اندازی پروژه Airbridge به تسریع حرکت مهم منابع از کشورهای دیگر به ایالات متحده است.”

“یو پی اس, بهداشت و درمان, و ما نمونه کارها کامل از خدمات است که ارائه یک مجموعه بسیار-طراحی راه حل های لجستیک در حمایت از پروژه Airbridge” گفت: یو پی اس های رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل دیوید Abney. “علاوه بر مدیریت و مبادله حمل و نقل هوایی, پرواز یو پی اس است ramping تا در حدود ساعت عملیات به ارائه رسید از PPE و kitting برای توزیع به بیمارستان ها و نقاط داغ در سراسر کشور است. ما در حال آوردن قدرت کامل از شبکه تدارکات جهانی یکپارچه به خرس برای کمک به FEMA در مبارزه با این بیماری همه گیر.”

اولین پروازهای چارتر در حال حاضر وارد و ادامه خواهد داد برای دو هفته آینده. در مجموع 25 UPS-مدیریت پروازها انجام خواهد شد بیش از سه میلیون پوند از مواد – معادل 14 full بوئینگ 747 باری. محموله شامل ماسک جراحی روپوش و دستکش پزشکی سواب و دماسنج.

رهبری FEMA و کاخ سفید Coronavirus گروه ضربت, پروژه Airbridge یک همکاری بین UPS و بزرگ ایالات متحده بهداشت و درمان توزیع کنندگان از جمله کاردینال سلامت و دیگران و دولت فدرال ایالات متحده. یو پی اس ارائه حمل و نقل هوایی خدمات کارگزاری در شخص ثالث هواپیما و همچنین یو پی اس-متعلق به هواپیما. کالا توزیع خواهد شد در جهت FEMA به بیمارستان ها و COVID-19 نقاط داغ در سراسر کشور است.

به طور همزمان, یو پی اس, بهداشت و درمان بخش جدید افتتاح شد 450,000 فوت مربع بهداشت و درمان مرکز توزیع در مارس 4, با فضای اختصاصی برای FEMA. مرکز قرار گرفته است فقط چند مایل از یو پی اس Worldport شرکت خودکار جهانی هوا hub در Louisville, KY. با این که نزدیکی یو پی اس است که توانایی به سرعت انجام سفارشات برای تحویل یک شبه در هر نقطه در ایالات متحده آمریکا

یو پی اس راه حل های زنجیره تامین واحد کسب و کار ارائه می دهد حمل و نقل و حمل و نقل, خدمات, خدمات لجستیک و توزیع, مشاوره و آداب و رسوم کارگزاری خدمات – و FEMA با استفاده از تقریبا در هر جنبه ای از نشیب راه حل های زنجیره تامین’ قابلیت های.

در مورد یو پی اس

یو پی اس (NYSE: یو پی اس) یک رهبر جهانی در تدارکات ارائه طیف گسترده ای از راه حل های از جمله حمل و نقل بسته بندی و حمل و نقل; تسهیل تجارت بین المللی و استقرار فن آوری های پیشرفته به مدیریت کارآمد دنیای کسب و کار. یو پی اس های متعهد به عامل پایدار تر – برای مشتریان محیط زیست و جوامع ما در خدمت در سراسر جهان است. مقر اصلی آن در آتلانتا و یو پی اس در خدمت بیش از 220 کشور و منطقه در سراسر جهان است. یو پی اس اهدا شد امریکا بهترین خدمات به مشتریان شرکت حمل و نقل و ارائه خدمات توسط مجله نیوزویک; مجله فورچون با ارزش ترین نام تجاری در حمل و نقل; و رتبه بندی بالا در فقط 100 لیست برای مسئولیت اجتماعی داو جونز پایداری جهان شاخص و هریس نظرسنجی شهرت هوش میان دیگر معتبر رتبه بندی و جوایز. این شرکت می تواند بر روی وب در ups.com یا pressroom.ups.com و شرکت های بزرگ آن وبلاگ را می توان در یافت ups.com/longitudes این شرکت پایداری eNewsletter یو پی اس و افق را می توان در یافت ups.com/sustainabilitynewsletter . اطلاعات بیشتر در مورد ما تلاش های پایداری در ups.com/sustainability . به یو پی اس, اخبار, مستقیم, follow @UPS_News در توییتر. به کشتی با یو پی اس مراجعه کنید ups.com/ship.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>