در کوئینزلند مجلس شب گذشته نمایندگان هر دو یک فمینیست و یک گروه پیوست و نیروهای با استرالیا مسیحی لابی (ACL). یک رویداد در صورتحساب یا لیست به عنوان مورد ‘گی تبدیل درمانی” در واقع متمرکز تقریبا به طور کامل بر روی ترانس بچه ها.

— گی تبدیل درمانی را رد کرد و به عنوان ‘غلط’ چیزی از گذشته

تبلیغات

— هیچ اشاره ای سابق, گی, تبدیل کشیش متهم به کودک آزاری در این هفته

— lobotomies استفاده می شود به عنوان استدلال در برابر هورمون مسدود کننده

ACL ترویج این رویداد به عنوان “نامید ‘, گی, تبدیل, درمان,’.”

اما ‘گی تبدیل درمانی” دریافت اندک ذکر است با بلندگو با تمرکز بر هورمون مسدود کننده و متقابل هورمون های جنسی برای نوجوانان است.

ACL ترویج این رویداد به میزبانی فیونا سیمپسون MP. سیمپسون باعث جنجال در سال 2002 زمانی که او ترویج خروج بحث برانگیز و بی اعتبار سابق, گی, حرکت که قبلا ارائه شده تبدیل درمانی است.

این سازمان از این رویداد معلوم شد که وندی فرانسیس کوئینزلند و شمال قلمرو مدیر لیگ قهرمانان آسیا.

ACL سکوت کشیدن storytime دادخواست و اسرائیل Folau

فرانسیس ساخته شده است هیچ اشاره ای اخیر درخواست برای ممنوعیت کشیدن storytime و موفقیت چشمگیر رقابت طومار در حمایت از کشیدن storytime. بحث توهین آمیز طبیعت از دو ضد کشیدن storytime دادخواست از جمله او منجر به گرم صحنه در بریزبن جلسه شورای شهر در اوایل این هفته.

فرانسیس همچنین ادامه داد: لیگ قهرمانان آسیا را سکوت پر سر و صدا در اسرائیل Folau خروج فرانسه. اعلام Folau به امضای قرارداد با کاتالانها اژدها اتفاق افتاد بیش از یک هفته پیش. در عین حال هنوز هیچ اظهار نظر شده است در آینده از لیگ قهرمانان آسیا. این سازمان قبلا مطرح شده بیش از 2 میلیون دلار برای Folau حقوقی stoush با راگبی استرالیا.

‘گی تبدیل درمانی’ پوشش برای سخنرانی دراز وشدیداللحن در برابر ترانس کودکان و نوجوانان

با وجود حمایت از این رویداد به عنوان نامید ‘گی تبدیل درمانی’, سخنرانان خستگی ناپذیر متمرکز ترانس بچه ها.

در واقع سخنرانان اخراج گی درمانی تبدیل به یک چیزی از گذشته. پروفسور پاتریک پارکینسون رئیس دانشگاه کوئینزلند TC Beirne مدرسه از قانون گفت: دولت پیشنهاد این قانون با بهترین انگیزه.

“به خوبی به این معنی اما غلط مردم به دنبال تغییر دیگر گرایش در راه است که به بی اثر نمی گذشته و وجود یک اجماع گسترده در حال حاضر که غیر اخلاقی است. “

او ادعا کرد که همجنسگرا در درمان شد دیگر مسئله. او در توصیف این لایحه که در مورد “همه چیز که اتفاق افتاده 20 و 30 و 40 سال پیش است.”

فیل در اتاق

تبلیغات

اما در رد گی تبدیل درمانی به عنوان چیزی از گذشته سخنرانان نادیده گرفته یک زمان داستان اخبار. روز سه شنبه این هفته سیدنی کشیش و رهبر سابق تبدیل گروه درمانی مواجه دادگاه به اتهام کودک آزاری است. که کشیش تنها متوقف ارائه تبدیل درمانی در سال 2014 نه چهل سال پیش.

مورین جوان IWD بریزبن/Meanjin

مورین جوان در توصیف سازمان به عنوان “نه سرگرم کننده نوع فمینیست.

“ما خودمان را به عنوان فمینیست های رادیکال و در آب و هوای امروز به عنوان جنس انتقادی کنیم.”

Ms جوان ساخته شده است برخی از عجیب و نه ادعا می کند با توجه به آنچه او را توصیف به عنوان ‘نما ایدئولوژی”.

“فراجنسیتی ایدئولوژی می گوید: ماما که می گوید از نوزاد ‘این یک دختر است که درگیر شدن در نوعی از تبعیض علیه که عزیزم. که تنها یک بار او می تواند بیان یک اولویت برای رنگ صورتی آیا ما واقعا می دانیم که او یک دختر است.”

“اگر یک دختر می خواهد به مطالعه بنیادی [علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضی] افراد با توجه به ایدئولوژی جنسیتی او ممکن است در واقع متولد شده اند در اشتباه بدن. اگر چه اختصاص یک زن در هنگام تولد او احتمالا واقعا یک ترانس است.”

“این منطق پیچیده از فراجنسیتی سیستم باور است. که اولویت برای رفتارهایی که کلیشه ای در ارتباط با جنس دیگر مانند بازی با کامیون ها در مهد کودک و یا عالی در رشته فیزیک در دبیرستان معنی است که شما در واقع جنس دیگر.”

“چرا باید به ما باور داریم که برای یک اقلیت از ما این عدم انطباق جنسیتی نیاز به medicalisation به حدی است که درمان باید لازم الاجرا توسط قانون است?”

جوان به نظر می رسد نشان می دهد که همجنس تبدیل قانون را انتقال اجباری برای هر دو tomboys و آکادمیک استعداد دانش آموزان.

نسبت سرزنش مسخره کلیشه فراجنسیتی مردم است ریاکارانه در بهترین حالت. ایده این است که دختران باید پوشیدن صورتی که کودکان باید ترجیح می دهم برخی از اسباب بازی ها و فعالیت های خود را بر اساس جنسيت است مطمئنا سنتی با جنس مخالف ساخت.

دکتر هلن Waite, ائتلاف, از, فعال, لزبین

دکتر Waite ابراز شک و تردید از درمان “بر اساس اجماع پزشکی و بالینی شواهد است.”

او صحبت از “خطر بزرگ” برای درمان “کودکان با برچسب مواد مخدر و متقابل هورمون های جنسی است که ارائه آنها را نابارور شیمیایی استریل است.”

او توضیح داد که او شک و تردید در مورد دلیل از دوستان یک بار خواسته یک پزشک برای انجام یک انتخاب یخ برش قسمتی از مغز در یک دوست. دوست ناخودآگاه بود پس از یک تصادف.

Waite در ادامه به توضیح یخ انتخاب lobotomies.

“لوب فرونتال برش قسمتی از مغز با یک icepick در نظر گرفته شد برای درمان همجنسگرایی در هر دو مردان و زنان است. کسی کامل این روش و تدریس آن در سراسر ایالات متحده و کشورهای دیگر اهدا شد جایزه نوبل برای این روش است.”

متاسفانه برای دانشگاهی مصر بر شواهد بالینی Dr صبر را حکایت بود در واقع نادرست است.

پرتغالی متخصص مغز و اعصاب آنتونیو Egas Moniz دریافت 1949 جایزه نوبل برای کشف ‘از ارزش درمانی از leucotomy’.

Moniz هرگز انجام عمل جراحی خود و روش خود را هرگز درگیر یک انتخاب یخ.

صبر اشتباهات Moniz برای آمریکا دکتر والتر فریمن. فریمن انجام شده تا به 4000 lobotomies بسیاری با استفاده از یخ-انتخاب کنید از آشپزخانه خود و با وجود در اختیار داشتن هیچ رسمی آموزش جراحی. فریمن هرگز دریافت جایزه نوبل شد.

بیشتر به آمده…

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de