فمینیستی تیلور سویفت ایستاده و نه توسط انسان

Category: کیو نیوز Comments: No comments

در ‘مرد’ تیلور سویفت, آخرین فیلم او ادامه Swiftian سنت از گرفتن انتقام جویی بر هر کسی که تا کنون انجام داده اشتباه است. اما این بار به جای ابجو بد و کم مایه در exes, تی تی در این مردسالاری. تیلور هیچ Tammy Wynette ایستاده مرد. گاهی اوقات آن را سخت به یک زن و تیلور در حال رفتن به قرار دادن با دو استاندارد دیگر.

پایین vid

در انفرادی کارگردان اولین تیلور در نقش مرد ظاهر مدل در لئوناردو دیکاپریو در گرگ وال استریت. او همچنین به نظر می رسد بسیاری مانند سویفت سابق, Jake Gyllenhaal.

تبلیغات

در ‘مرد’ vid تیلور نقش یک سیگار-سیگار کشیدن شوونیستی به عنوان او طول می کشد هدف در نر موسیقی مدیران. به طور خاص او مناظر خود را بر روی یک روروک مخصوص بچه ها Braun. براون خریداری شده خود را به عقب کاتالوگ سال گذشته تنظیم کردن مداوم اختلاف است.

در برجسته صحنه تیلور شخصیت مرد html کد را در برابر یک دیوار. نقاشی های دیواری بر روی دیوار برچسب ها آلبوم عناوین در پشت او کاتالوگ. فقط تا هیچ کس نتواند در نقطه a ‘از دست رفته’ پوستر آمده است: “اگر بازگشت به تیلور سویفت.”

اعتبارات اطمینان حاصل شود که بیننده را به یاد می آورد که تیلور سویفت به کارگردانی و تولید شده و صاحب این vid.

Taylor Swift – مرد

در حالی که این آهنگ خوب است این تصویری است که واقعا می کشد. سال گذشته ‘شما نیاز به آرام کردن’ است که بسیار شبیه صدای برتر است گوش دادن شاید به دلیل حس شادی آن بوجود می آید.

با وجود آن آهنگ است که محدود به یک ضربه بزرگ با بیش از هفت میلیون بازدید در YouYube در سیزده ساعت پس از انتشار. و هر چیزی که امتیاز از دو استاندارد زنان تحمل نمی تواند یک چیز بد است.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>