مبارزه با بیش از ‘درنده’ JCPenney ورشکستگی وام زشت می شود

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

مبارزه بیش از کسانی را که به صندوق J. C. Penney Co.’s ورشکستگی است تا حرارت.

ایالات متحده غول خرده فروشی ظ برای فصل 11 حفاظت در ماه گذشته با 900 میلیون دلار تامین مالی بسته به انتظارنشسته بودند تا از ارشد دهندگان از جمله H/2 Capital Partners LLC و نقره ای نقطه پایتخت LP با توجه به ارائه در زمان. یکی دیگر از مجموعه ای از وام دهندگان است مورد معامله خواستار نظر “درنده” در اسناد دادگاه و متهم دیگر گروه قوی-پشتیبانی J. C. Penney.

شرکت های مخالفت با وام ارائه شده به طور مشابه ساختار ارزان تر تامین مالی بسته است که به پلانو مبتنی بر J. C. Penney بیشتر در اختیار ورشکستگی این گروه گفت. این گروه شامل صندوق های تامینی Aurelius مدیریت سرمایه با توجه به یک فرد با آگاهی از این طرح است. یک سخنگوی Aurelius کاهش یافته است به نظر. خرده فروش فعلی پیشنهاد وام نیاز این شرکت از طریق یک توافق تغییر ساختار می دهد و وام دهندگان توانایی وتوی این طرح با توجه به مدارک دادگاه.


“این دادگاه و بدهکاران نباید مورد آزار واقع شدند به بازده به تهدیدات درنده شرایط اعطای وام آمده است که در هزینه کارکنان و مشتریان و فروشندگان و دیگر طلبکاران” وکیل برای مخالفت با وام دهندگان نوشت: در دادگاه مقالات. “تنها پاسخ” چرا J. C. Penney نمی خواهد در آغوش جایگزین وام است که پیشنهاد دهندگان “تهدید به استفاده از 75% موقعیت در اولین رهن بدهی به نیروی بدهکاران به انحلال اگر آنها نمی تواند راه خود را از” آنها بنویسید.


وال استریت ژورنال پیش از آن گزارش Aurelius دخالت.

J. C. Penney وارد فصل 11 حفاظت در ماه گذشته در حال حاضر با داشتن پرداخت 45 میلیون دلار هزینه تعهد در تامین مالی پیشنهاد بسته است. وام مشروط است بر روی یک طرح, در میان چیزهای دیگر دریافت تایید از ارشد طلبکاران در یک طرح کسب و کار جدید توسط ژوئیه 14 و چرخش برخی از خواص آن را به یک سرمایه گذاری املاک و مستغلات اعتماد.

تامین مالی به یک فصل خاص 11 استراتژی است که به طور فزاینده ای رایج در ورشکستگی شرکت. چنین معاملات می تواند کمک به شرکت ها برای کاهش هزینه ها و خروج از ورشکستگی به سرعت اما نگرانی های مطرح شده در مورد اینکه آیا ممکن است آنها پایمال حقوق کوچکتر طلبکاران و یا منجر به کمتر از حد مطلوب می پردازد.

یک J. C. Penney نماینده کاهش یافته است به نظر. این شرکت گفت: در قبلی دادگاه براده که آن پیشنهاد ورشکستگی تامین مالی شد “instrumental” در رسیدن به آن برنامه ریزی برای خروج از ورشکستگی یکی از آن خواهد شد می گوید: صرفه جویی در هزاران شغل و افزایش بهبود برای طلبکاران.

وکیل پیشنهاد ورشکستگی وام دهندگان نمی بلافاصله در پاسخ به یک پیام به دنبال نظر در روز چهارشنبه.

یک جلسه در ورشکستگی وام برای 4 ژوئن.

مورد J. C. Penney Company Inc., 20-20182 ایالات متحده ورشکستگی دادگاه منطقه جنوبی تگزاس (Corpus Christi)


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>