Filtronic plc (هدف: FTC) طراح و تولید کننده RF و مایکروویو و mmWave محصولات به صورت بی سیم مخابراتی ماموریت بحرانی ارتباطات و دفاع در برنامه های کاربردی در بازار امروز اعلام کرد راه اندازی Morpheus دوم آن نسل جدید mmWave ماژول فرستنده و گیرنده به صورت E-band (71 – 76GHz و 81 – 86 GHz) برنامه های کاربردی در حامل کلاس موبایل backhaul.

الهه II بر اساس Filtronic ثابت E-band, فرستنده و گیرنده, پلت فرم, که بیش از 36000 واحد در حال حاضر حمل شده است و در سراسر دنیا داریم. هر یک به طور کامل یکپارچه Morpheus دوم فرستنده و گیرنده با ماژول شامل تمام ارسال و دریافت توابع لازم برای RF بخش از یک E-band radio لینک فراهم می کند و یک اتصال ساده به نرخ داده بالا full-duplex مودم. آنها طراحی شده برای آسان الحاق به واحدهای دادن تولید کنندگان تجهیزات اصلی (oem ها) استفاده از یک زمان سریع-به-بازار در حالی که نیاز به حداقل مهندسی منابع.

تقاضا برای E-band mmWave لینک رادیو در حال رشد است به سرعت به عنوان آنها می تواند ظرفیت بالا و نرخ داده بالا XHaul برای آخرین 5G شبکه هایی که در حال نورد در سطح جهان است. در سال 2018 E-band اختصاص حدود 7% بی سیم لینک و پیش بینی ادامه با سال-در-سال نرخ رشد حدود 36 درصد به دل D’oro ،

استاندارد ماژول های خطی قدرت فرستنده کنترل محدوده -4dBm به +16dBm با یک خروجی سوم سفارش intermodulation محصول (IP3) به طور معمول به +34dBm در پایان بالا از محدوده. افزایش قدرت گزینه گسترش کنترل محدوده به +25dBm نیز در دسترس است. با یک فاز کم سر و صدا ‑112dBc/هرتز در 1MHz های فرستنده و گیرنده با ماژول پشتیبانی از یک کانال با پهنای باند بیش از 2GHz. آنها نشان داده اند عملکرد سیستم در نرخ داده از 10Gb/s با طیفی کارآمد 256QAM و قادر به حمایت و حتی بالاتر سفارش مدولاسیون طرح. داخلی فاز کم سر و صدا VCOs می توان از طریق یک رابط SPI در 31.25 مگاهرتز مراحل را برای حمایت از ECC/ITU کانال ترتیبات.

یک انتقال/دریافت رابط کاربری ارائه شده توسط مجتمع diplexer که به طور مستقیم متصل به یک آنتن خارجی از طریق یک استاندارد WR12 رابط. رابط بین Morpheus II E-band module و مشتری مودم از طریق یک واحد 50-راه اتصال است که تامین همه ارتباط بین ماژول و مودم و همچنین DC قدرت باند داده ها و سیگنال های کنترل.

با یک رد پا از 90 x 80 mm و با وزن تنها 110 گرم به Morpheus دوم ماژول فرستنده و گیرنده هستند و 20% کوچکتر و 50% سبک تر از زمان ارفیوس موسیقی دادن و شاعر مدل که با آنها حفظ رابط سازگاری.

“الهه II ماژول فرستنده و گیرنده هستند 100% کالیبره شده و تست شده و بر روی یک پلت فرم است که حوزه گسترده-عملکرد ثابت شده” گفت: Dan رودز مدیر توسعه کسب و کار ‒ mmWave تکنولوژی در Filtronic. “خود را جمع و جور فرم فاکتور باعث می شود آنها را مناسب برای استفاده در انواع mmWave XHaul برنامه های کاربردی خود را به آسانی منعطف معماری نیز فراهم می کند اساس ایده آل که از آن برای توسعه سیستم های نرم افزار در بالا توان ماهواره و ارتفاع بالا شبه ماهواره ها (HAPS).”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im