مرحله نهایی اقتصادی بازگشایی به نظر می رسد هیچ چیز مانند قبل از همه گیر اقتصاد

نیویورک ممکن است در مرحله نهایی از بازگشایی مدارس و مراکز حرفه ای سالن های ورزشی و اقتصاد است که تقریبا غیر قابل تشخیص از آنچه در آن بود قبل از همه گیر.

که روشن در یک داشبورد منهتن اتاق بازرگانی راه اندازی شد دوشنبه. این آهنگ از 15 شاخص از جمله تعداد زیادی از مردم در غذا خوردن و میزان ترافیک پا برای نشان دادن وضعیت واقعی اسمی بازگشایی شهرستان اقتصاد است.

در حال حاضر سنج رنگ یک تصویر تلخ. حتی با رستوران’ تلاش برای گسترش فضای باز ناهار خوری, ناهار خوری, به طور کلی در نیویورک رستوران پایین است 94 درصد از سال گذشته است. ترافیک پا اگر کمی در این هفته به پایین است که 46 درصد در مقایسه با سال گذشته است. و حتی اگر این شهر در چهارمین و آخرین مرحله از اقتصادی خود را راه اندازی مجدد وجود دارد پنج برابر بیشتر کارگران بیکار در حال حاضر نسبت به سال گذشته است.


“من فکر می کنم که آنچه که ما در حال نشان دادن در حال حاضر — و من فکر می کنم واقعا مهم است به فکر می کنم — این است که هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی پیش رو” جسیکا واکر رئیس اتاق بازرگانی روز دوشنبه گفت:. بخشی از داشبورد ارزش او گفت این است که آن را پیگیری اقتصاد پیشرفت در طول زمان به جای ارائه تنها یک لحظه تصویر لحظهای.

برای مثال اجازه ساخت که اندازه گیری فعالیت های ساخت و ساز در شهر, ضربه, طریق, در مارس; آنها تا به حال به اوج خود رسید و در آوریل 2019. آنها پس از افزایش یافته است به 5,619 است که کمتر از نیمی از جایی که آنها در سال گذشته است.

واکر گفت: او به خصوص در مورد کاهش سفر هوایی است که در پایین نزدیک به 100% در سراسر فرودگاه های بزرگ. که در ارتباط با افسردگی ترافیک پا در حال رفتن به عقب نگه دارید و رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی و دیگر شهرستان کسب و کار, چرا که آنها نه جذب بسیاری از گردشگران است.

اتاق امید داشبورد می تواند منجر به نرم افزار-کسب و کار تصمیم گیری در سیاست واکر گفت. معیارهای بر روی داشبورد شبیه ابزار اندازه گیری در این شهرستان گفت: همچنین قصد دارد در ردیابی است. شهردار بیل د Blasio هفته گذشته اعلام کرد که بازیابی اطلاعات همکاری که با استفاده از ترافیک پا, استخدام اعداد و داده های دیگر به اطلاع سیاست, او گفت:.

“ما نمی توانیم خیلی راحت” واکر گفت: “و فکر می کنم ما تصویب برخی از لوایح ما برخی از محرک های مالی در سطح فدرال و … بنابراین در حال حاضر ما می تواند حرکت کند.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra