در نهایت نیکز’ گلایه های در حال ضربه MSG که در آن مسائل

باغ میدان مدیسون را دوست دارد به تماس خود “معروف ترین در جهان آرنا.” در این میانه که در آن بزرگ شدم نیویورک شد و یک دور خطرناک, محل بهترین سمت چپ به شما crazier عموزاده اما من می دانستم که بسیاری در مورد Madison Square Garden. من می دانستم که در مورد آن برای اولین بار از اشکالات اسم حیوان دست اموز کارتون و پس از آن یک فرانک سیناترا آلبوم پدر بزرگ من مجموعه اصلی رویدادثبت live Oct. 13, 1974.

شب استاد از مراسم بود هوارد Cosell که آغاز شد: “زنده از نیویورک, شهرستان که نشانه های آشنا در سراسر جهان; مرکز جهانی برای حمل و نقل, حمل و نقل, ارتباطات, مد, مالی, و, بالاتر از همه, سرگرمی; یک شهر که pulsates همیشه به دلیل میلیون ها نفر از مردم که زندگی می کنند در اینجا به اینجا مراجعه کنید. و در قلب شهر بزرگ عرصه Madison Square Garden.”

گوش دادن به همه چیز—آن را تکان دهنده.


امروز باغ است که هنوز هم بزرگترین مرحله چون نیویورک بسیار بزرگ و آن را بسیار مناسب برای عرصه در وسط Midtown. اما همانطور که همه کسانی که سوار قطار می داند عرصه نشسته است در بالای ایستگاه پن شده اعطا شده است که فوق العاده محل این شهر در سال 1963 از طریق یک “مجوز خاص.” این شهرستان در نظر گرفته شده است لغو آن, اما نمی نفس خود را نگه دارید. برای آینده طولانی در حالی که مسافران را مجبور به استفاده از زیرزمین در حالی که نشان می دهد می رود در طبقه بالا.

برای کسانی که استطاعت بلیط یا که یک دوست با صندلی های اضافی آن را خسته کننده بود و در میان جمعیت حداقل زمانی که نیکز یا رنجرز بازی. نیکز شما ممکن است شنیده وحشتناک-وحشتناک-هیچ-خوب-خیلی-بد نوع بد. رنجرز به ستاره دروازه بان هنریک Schulich کمی بیش از حد طولانی است.

سال پس از سال همان چیزی که اتفاق می افتد: نیکز تعفن و جیمز دولان می شود طرفداران پینیاتا. او دیگر از زمان به زمان بیش از حد.

توجه نیکز طرفداران: شما تیم اول با ورزشها مالک. Chicago Blackhawks برای چندین دهه به حال کسی که حاضر به نشان دادن خانه بازی در تلویزیون. اما سه استنلی فنجان بعد از آن پدیدار می شود که کودکان خود هستند فوق العاده صاحبان. شاید یکی دیگر از دولان انتظار در بال به شما را نجات دهد. که ممکن است شما تشویق کردن اما به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد نسبت به فروش آن نمی کند ؟

و چرا Dolans فروش ؟ برای سال های طلایی در گاو است که باغ را تولید کرده است درخشان جریان نقدی. مشتریان خریداری بلیط فصل سال پس از سال است. در سال 2017 کنگره فکر پایان دادن به کسر برای شرکت در صندلی قبل از فکر کردن بهتر از آن — و طرفداران وفادار به تماشای تیم از صفحه اصلی. کف, شستشو را تکرار کنید.

اما زمان در حال تغییر و هرگاه مزمن سوء مدیریت نیکز ممکن است شروع به صدمه دیده است که در آن مهم است. این هفته MSG شبکه گزارش داد 8% سال بیش از سال کاهش در اشتراک است. نه به این دلیل نیکز بد هستند.

به جای نیکز در حال گرفتن مختل اگر مختل شدن حس می کند که disrupters در حال گوگل و دیزنی. این دولان رژیم می داند که طرفداران برش طناب کابل و حرکت به جریان خدمات پس از آن امضا معاملات برای MSG پخش می شود نشان داده شده در DirectTV زنده و Fubo.

هر دو خدمات در جلب و جذب مشتریان با پایین اولیه ماهانه نرخ شده است اما از دست دادن مشتریان به طور پیوسته از افزایش هزینه ها گفت: Brandon راس یک تحلیلگر رسانه در LightShed همکاران. گوگل یوتیوب تلویزیون و دیزنی Hulu زندگی را تجربه نکرده چنین رواناب ، نه نشان می دهد MSG پخش برنامه راس گفت چرا که آنها حاضر به پرداخت نرخ حق بیمه MSG به لحاظ تاریخی دارای فرمان برای برنامه نویسی آن.

“MSG شبکه های بین یک سنگ و یک محل سخت,” راس گفت.

8% کاهش به دور از فاجعه برای MSG را پخش بازو هرگز به ذهن بقیه از این کسب و کار با 7 میلیارد دلار ارزش بازار است. اما برای معکوس کردن این فرسایش مناسب در باغ بهتر خواهد بود قرار به معامله با YouTube, Hulu و بقیه اگر آنها فقط می تواند با کنار هم قرار دادن یک watchable با تیم بسکتبال. به نظر می رسد که فراتر از مهارت های خود را تنظیم ،

بنابراین من اصرار نیکز طرفداران به نگه داشتن چشم انداز به دلیل آن مهم است به ماندن با تمرکز بر چیزهای مهم. و در اینجا این نکته مهم: توله شیکاگو رفت و 108 سال بدون قهرمانی. نیکز رفته 47. شما حتی ممکن است در نیمه راه خود را از طریق مهاجرت به سرزمین موعود.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید