مالی شرکت ارگ اوراق بهادار گسترش در خیابان پارک

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

ارگ اوراق بهادار یک شرکت مالی تاسیس صندوق های تامینی میلیاردر کن گریفین است ramping تا حضور خود را در خیابان پارک به عنوان آن را همچنان به خود صبر منهتن ساختمان اداری به پایان رسید.

این شرکت در حال برنامه ریزی برای حرکت به 425 Park Ave. همراه با گریفین را با نام مشابه اما جداگانه پرچین-صندوق, کسب و کار, ارگ. ساخت و ساز از glitzy جدید ساختمان اداری شده است خدشه دار با تاخیر اما.

در حالی که ارگ اوراق بهادار منتظر فضای آن در حال گسترش است در 350 Park Ave. که در آن است به امضای قرارداد حدود 120,000 متر مربع است. اجاره نامه گفته است حدود سه سال به این شرکت زمان همچنان به گسترش وجود دارد در حالی که ادامه کار در شرایط 425 Park Ave. حدود چهار بلوک دور.


توسعه دهنده 425 Park Ave. L&L برگزاری زمین شکست در 47-داستان برج در اواسط سال 2016 در ابتدا گفت که پایان کار ملک کامل خواهد بود تا پایان سال 2018 است. برج طراحی شده توسط معمار نورمن فاستر ثابت کرده است مشکل تر برای ساخت از ابتدا پیش بینی شده است.

توسعه دهندگان گفت: آنها در تلاش برای نصب یک مثلثی مشبک از تیرهای فولادی در بخش های از ساختمان نما. و از آنجا که این برج زمین شکستن قبل یک rezoning Midtown East سازندگان تا به حال به ادغام بخش های قبلی دفتر املاک در سایت به ساختار جدید به اجازه آن تقریبا از 700 ، 000 فوت مربع اندازه. این فرآیند که شامل حفظ طبقه بتنی و فولادی تیرهای اصلی ساختار ثابت پیچیده است.

پس از تاخیر L&L و سپس گفت: ساختمان خواهد بود به پایان رسید و در اوایل این سال است. اما ارگ اوراق بهادار’ اجاره در 350 Park Ave. نشان می دهد جدول زمانی بار دیگر تحت فشار قرار دادند.

اگر چه این ساختمان به نظر می رسد نزدیک به تکمیل ساخت و ساز همچنان ادامه دارد. L&L سخنگوی کاهش یافته است برای مشخص کردن زمانی که آن را می شود به پایان رسید.

دیوید لوینسون, L&L را رئیس و مدیر اجرایی اصرار داشت از طریق ایمیل که این ساختمان نزدیک به کامل بیان کرد که او انتظار می رود آن را دریافت گواهی موقت اشغال تصویب از شهرستان است که لازم است قبل از مستاجران می تواند حرکت کند در تابستان.

“بسیاری از ساختمان است که در حال حاضر عملیاتی” لوینسون گفت:, و اضافه کرد که آن آسانسور و گرمایش سیستم های کاربردی.

لوینسون نشان داد L&L تبدیل شده بود بیش طبقه در ملک به ارگ و ارگ اوراق بهادار اجازه می دهد تا شرکت ها برای شروع ساختمان از دفاتر خود را—یک مرحله است که به طور کلی اتفاق می افتد نزدیک به یک ساختمان را به اتمام.

“ارگ برنامه های تایید شده اند” او گفت: “و ما انتظار داریم آنها را برای شروع ساخت و ساز در آینده نزدیک است.”

شیکاگو مستقر در ارگ که در عمل چندین صندوق های تامینی با بیش از 30 میلیارد دلار در ترکیب دارایی های استیجاری بیش از 200 ، 000 فوت مربع در 425 Park Ave. در سال 2016 پرداخت حدود 300 دلار در هر فوت مربع بالاترین-همیشه اجاره دفتر در شهر برای برج پنت هاوس طبقه. سال گذشته این شرکت در زمان بیش از 100 ، 000 فوت مربع از فضای اضافی در 425.

ارگ اوراق بهادار بوده است subleasing حدود 60000 متر مربع در 350 Park Ave. یک ساختمان اداری متعلق به Vornado Realty Trust. در اجاره نامه های جدید ارگ اوراق بهادار را اضافی از 60 ، 000 فوت مربع خواهد بود و اجاره تمامیت فضا به طور مستقیم از ساختمان صاحبخانه.

سه سال جدول زمانی برای معامله خواهد کت و شلوار Vornado که شده به فکر تخریب 350 Park Ave. و در حال توسعه یک بزرگتر state-of-the-art برج اداری در آن محل با استفاده از Midtown East rezoning طرح تصویب و در سال 2017.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>