پیدا کردن سطوح جدید هزینه-کارایی در پردازش ماهی راه حل

Category: وب وایر Comments: No comments

تکنولوژی در پردازش ماهی بخش گرفته شده ما یک راه طولانی به خصوص در شرایط اقتصاد مقیاس و اتوماسیون. اما نسل بعدی پیشرفت در صنعت و حتی بیشتر از نظر هزینه بهره وری و تحقق ارزش. به عنوان تولید کنندگان شروع به اتخاذ استانداردهای جدید کل چشم انداز در حال تغییر است که در آن تکنولوژی جدید پشتیبانی از ارزش تحقق در تعدادی از نقاط در این فرآیند در حالی که قفل در بالاتر از کیفیت محصول و امکان توسعه پایدار و سودآور شیوه های.

مرز جدید: انتقال

یکی از موثر ترین و هیجان انگیز تحولات در ارزش و تحقق است و راه انتقال در حال reconceived به عنوان یک فرایند است که می تواند عملکرد به مراتب بیشتر ارزش — هر دو با ساخت این فرایند خود را کارآمد تر و با آوردن دیگر همزمان فرآیندهای به انتقال. نوار نقاله کمربند شده است شماره استاندارد برای یک زمان بسیار طولانی اما ماهیت معمولی تسمه نقاله است که محصول عادی باقی می ماند در معرض یک محیط باز و مراحل انجام تنها یک وظیفه: انتقال. برای محصولات ظریف مانند غذاهای دریایی که در آن زمان یک عامل کلیدی در حفظ کیفیت بودن قادر به انجام بسیاری از وظایف در یک بار است به خصوص سودمند از نظر صرفه جویی در هزینه و کیفیت.

و فن آوری در بازار امروز است که در حال حاضر با استفاده از این درک. ValuePump™ سیستم از ایسلندی پردازش مبتکر Skaginn 3X در حال ساخت گام های قابل توجه از نظر پردازش ارزش تحقق و هزینه بهره وری. این سیستم جایگزین معمولی کمربند و آسانسور با یک بسته سیستم لوله که در آن محصول معلق در یک مایع به آرامی رو به جلو توسط یک کم فشار زمان. و در حال حاضر بیش از همیشه سیستم بسته در اینجا مهم است که عواملی مانند coronavirus خواستار بالاتر از استانداردهای بهداشتی در پردازش سایت.

چند وظیفه ای کلیدی است

اما فراتر از بهبود به انتقال چشمگیر ترین مزایای سیستم مانند این است که در امکان آن را ایجاد به صورت همزمان ارزش افزوده فرآیندهای مانند ضد عفونی سرد شستشو خونریزی جوش و خیساندن محصولات — از چند گرم تا کل ماهی و مرغ. تاسیسات موجود از ValuePump™ استفاده می شود برای شستن و انتقال ماهی جگر ضد عفونی کردن و انتقال تمام جوجه ها و لرز خونریزی و انتقال پرورشی ماهی قزل آلا. و با فرآیندهای مختلف ترکیب شده در یک سیستم وجود دارد نیز مفید هم افزایی برای تحقق خواهد بود و صرفه جویی در فضا و انرژی و منابع مادی مانند آب.

این هم افزایی و ارزش افزوده وظایف اثر رانندگی هزینه های پایین در حالی که ارائه بالاتر از کیفیت محصول و در نتیجه دستاوردهای قابل توجه در هزینه-بازده. همراه با دیگر پیشرفت در صنعت مانند افزایش تقاضای بازار برای منجمد محصول و برای کارآمد تر انجماد و سرد شدن راه حل های سیستم مانند ValuePump™ ارائه پایدار گزینه با قابلیت انعطاف پذیری و سفارشی سازی است.

دیگر در حال ظهور فن آوری های مانند زیر خنک کننده™که ایجاد یخ-رایگان پردازش محیط زیست افزایش عمر مفید و کاهش هزینه های حمل و نقل 20 درصد زمانی که همراه با ارزش افزوده فرآیندهای مانند کسانی که ارائه شده توسط ValuePump™ هستند تخمگذار زمینه را برای آینده از پردازش ماهی با تاکید بر چگونگی بهینه سازی کیفیت نیز می تواند با دستیابی به بالاتر اهداف پایداری و به حداکثر رساندن سود.

در مورد Skaginn 3X

Skaginn 3X یک ایسلندی مبتکر با تکنولوژی بالا تجهیزات پردازش با دهه تجربه در طیف گسترده ای از راه حل ها برای پردازنده های مواد غذایی. ماموریت آن این است که به عنوان یک شرکت پیشرو در طراحی و توسعه از سرد انجماد و مواد غذایی راه حل های پردازش. Skaginn 3X دارای یک تیم اختصاصی بلند مدت کارکنان با آموزش و تجربه در شیلات مکانیکی و الکتریکی ساخت نرم افزار و مهندسی. Skaginn 3X به تازگی اعطا شده است رئیس جمهور ایسلند صادرات جایزه ایسلندی جایزه نوآوری و چند قابل توجه دیگر جوایز در این صنعت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>