Finnair ضد کربن برنامه آسانسور جاه طلبی سطح در صنعت حمل و نقل هوایی

Category: وب وایر Comments: No comments

Finnair نشان داده است که بلند پروازانه ترین استراتژی پایداری در صنعت حمل و نقل هوایی برای کاهش کربن از عملیات خود را. Finnair در نظر دارد به منظور کاهش خالص آن تولید گازهای گلخانه ای توسط 50% تا پایان سال 2025 از 2019 پایه و رسیدن به کربن بی طرفی آخرین 2045. این برنامه به وضوح بیش از این صنعت اهداف مشترک.

استراتژی جدید شامل یک رویکرد جامع برای تبدیل Finnair عملیات را به شرکت آب و هوا رد پای به طور چشمگیری پایین است. اقدامات اصلی برای مقابله با کربن چالش عبارتند از:

  • 3.5-4.0 میلیارد یورو سرمایه گذاری در ناوگان طول 2020-2025 کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در Finnair اروپایی ترافیک توسط 10-15 ٪ به عنوان اعلام کرد پیش از آن در Finnair بازار سرمایه در روز است.
  • سرمایه گذاری 60 میلیون یورو در پایداری در طول استراتژی دوره 2020-2025.
  • کاهش وزن پردازنده هر پرواز از جمله پایان دادن به در پرواز, سفر, خرده فروشی در درون اتحادیه اروپا در مارس 29 و تمرکز در قبل از سفارش, سفر, خرده فروشی.
  • رانندگی بازده عملیاتی برای بهبود بهره وری سوخت از هر پرواز است.
  • همکاری جدید با Neste به افزایش استفاده از پایدار حمل و نقل هوایی سوخت در Finnair عملیات.
  • جبران کربن تولید گازهای گلخانه ای از شرکت های بزرگ مشتریان پروازهای.
  • دعوت از مشتریان را پایدار انتخاب و تطبیق خود را جبران و سوخت زیستی با سهم سوخت های زیستی.
  • کاهش تنها-استفاده از پلاستیک با 50 درصد تا پایان سال 2022.
  • کاهش ضایعات غذایی در پذیرایی عملیات 50 درصد تا پایان سال 2022.

Finnair نیز در نظر گرفتن پایداری به طور کامل به آن DNA پیشنهاد به Finnair نشست عمومی سالانه یک متمم به اساسنامه اجازه می دهد تا Finnair به شرکت در فعالیت های که باعث افزایش اثرات مثبت و کاهش اثرات منفی کسب و کار ما در محیط زیست و جامعه است.

“حمل و نقل هوایی سریع ء صنعت موضوع را به بسیاری از تغییرات و همه چیز اثرات آن است. حفظ یک چشم انداز بلند مدت در همه زمان ها و در همه شرایط بازار کلیدی است. برنامه ما امروز اعلام کرد آماده سازی ما برای 100 سال آینده از Finnair آینده” می گوید: Topi شیوه Finnair مدیر عامل شرکت. “ما هدف شماره یک است به کاهش خود ما CO2 تولید گازهای گلخانه ای توسط سرمایه گذاری در هواپیمای جدید تکنولوژی با پرواز سوخت موثر در کاهش وزن هواپیما و با افزایش استفاده از پایدار حمل و نقل هوایی سوخت. ما نیز سرمایه گذاری در نوآوری و تحقیقات برای ایجاد آینده راه حل هایی که ما را پشتیبانی دراز مدت هدف از کربن بی طرفی.”

به عنوان اعلام کرد در Finnair بازار سرمايه در روز در ماه نوامبر Finnair متعهد به سرمایه گذاری 3.5–4.0 میلیارد یورو به نوسازی و رشد ناوگان خود را در 2020-2025. این تغییر قابل توجهی را در کاهش تولید گازهای گلخانه ای CO2 در Finnair اروپایی ترافیک توسط 10-15٪. این نیز قابل پیش بینی است که سرمایه گذاری های قابل توجهی مورد نیاز خواهد بود فراتر از سال 2025 است.

در بالای این, Finnair سرمایه گذاری 60 میلیون یورو به سمت جدید خود پایداری استراتژی در استراتژی دوره (2020-2025). این سرمایه گذاری علاوه بر اجباری EU ETS و دیگر محیط های مربوط پرداخت که به مبلغ بیش از 35 میلیون یورو در سال گذشته است.

Finnair نیز وارد کرده است بلند پروازانه و با همکاری فنلاند-بر اساس Neste, بزرگترین تولید کننده پایدار حمل و نقل هوایی سوخت تصفیه شده از زباله. این همکاری نه تنها به افزایش Finnair استفاده از پایدار سوخت حمل و نقل هوایی, اما آن را نیز افزایش تولید پایدار سوخت حمل و نقل هوایی در فنلاند یک گام مهم در ساخت پایدار حمل و نقل هوایی سوخت بیشتر به طور گسترده ای استفاده می شود و مقرون به صرفه برای Finnair و دیگر شرکت های هواپیمایی.

مدیریت وزن و سوخت و کلیدی در کاهش تولید گازهای گلخانه ای CO2 از Finnair عملیات پرواز. Finnair را توسعه داده است یک برنامه کاهش وزن غیر ضروری از هر هواپیما و به کار پروازهای بیشتر سوخت کارآمد است. هدف این است که برای کاهش مصرف سوخت 15 000 تن در سال است. به عنوان بخشی از این کار به عنوان از آوریل 29 سال 2020 Finnair حذف خواهد شد, سفر, خرده فروشی از آن کوتاه-مسافت اروپایی ناوگان و تمرکز قبل از دستور کاهش به طور متوسط 50 تا 100 کیلوگرم از هر پرواز و در نتیجه در مجموع باعث کاهش 70 000 کیلوگرم در مصرف سوخت در هر سال و 220 000 کیلوگرم CO2 تولید گازهای گلخانه ای.

Finnair درگیر مشتریان خود در سفر به سوی کربن بی طرفی و جبران CO2 تولید گازهای گلخانه ای از مشتریان شرکت های بزرگ به عنوان از 1 سپتامبر سال 2020 است. Finnair را نیز تشویق آن به مشتریان مصرف کننده را پایدار انتخاب با معرفی جدید بلیط انواع است که اجازه می دهد مشتریان برای حمایت از سوخت های زیستی خرید و یا جبران ابتکارات بعد از این سال خواهد شد و مسابقه مشتری سهم با سوخت زیستی خرید.

یک رویکرد بین المللی مورد نیاز است برای رسیدن به Finnair به اهداف بلند پروازانه و اتحادیه اروپا تولید گازهای گلخانه ای طرح تجارت جهانی و کاهش کربن و جبران طرح بین المللی حمل و نقل هوایی CORSIA هستند عنصری در نصف Finnair خالص تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2025.

Finnair نیز حذف 230 تن پلاستیک از آن پرواز و برش و با استفاده از تنها استفاده از پلاستیک در نیم پایان 2022. در 2019, Finnair در حال حاضر حذف شده 80 000 کیلوگرم پلاستیک از طریق افزایش بازیافت و دقیق انتخاب مواد. بعد Finnair خواهد جای کارد و چنگال پلاستیکی از اقتصاد کابین ناهار خوری با پایدار چاقو و چنگال و قاشق در نتیجه کاهش بیشتر از 53 تن پلاستیک از آن پرواز در سال است.

برای مقابله با گاز CO2 تولید شده توسط تولید گوشت و به تهیه کردن به تغییر سلیقه Finnair نیز خواهد بود introducinmore وعده غذایی گیاهی گزینه برای مشتریان در طول سال 2020 است. عمل نیز انجام شود به منظور کاهش ضایعات غذایی در پذیرایی عملیات 50 درصد تا پایان سال 2022.

بر روی زمین بیشتر اقدامات گرفته خواهد شد به استفاده از انرژی های تجدید پذیر در هواپیمایی غیر پرواز عملیات از جمله در وسایل نقلیه و املاک و مستغلات در مصرف انرژی است. این اقدامات در حال محاسبه شده برای رسیدن به کربن بی طرفی برای Finnair غیر عملیات پرواز توسط 2022.

“بلند پروازانه اهداف ما امروز در حال دست یافتنی از طریق ملموس مراحل ما شرح داده شده است که ما می دانیم را کمک واقعی به CO2 کاهش می گوید:” آن Larilahti معاون رئیس جمهور پایداری در Finnair. “توسط همکاری با ما, مشتریان, همکاران و کارکنان ما می توانیم در آغوش این چالش با اعتماد به نفس. ما می خواهیم برای تشویق نوآوری و تعامل از مشتریان ما را به کارکنان ما به ما عرضه زنجیره ای برای نشان دادن Finnair می تواند راه را برای ایجاد یک تفاوت واقعی.”
 
اطلاعات بیشتر: https://company.finnair.com/en/sustainability

اطلاعات بیشتر: www.finnair.com, www.company.finnair.com
www.twitter.com/Finnair
www.facebook.com/finnair
www.instagram.com/feelfinnair
www.youtube.com/finnair

تصاویر: gallery.finnair.com

Finnair وبلاگ: www.bluewings.finnair.com

در مورد Finnair

Finnair مدرن, حق بیمه, شبکه, شرکت هواپیمایی متخصص در مسافر حمل و نقل و ترافیک بین آسیا و اروپا است. هلسینکی جغرافیایی محل می دهد Finnair یک مزیت رقابتی از سریعترین اتصالات بین بسیاری از نقاط اروپا و آسیا کلانشهر پرواز بیش از فنلاند. Finnair تنها نوردیک حامل شبکه با 4 ستاره Skytrax رتبه بندی و عضو oneworld داد. در 2019, Finnair درآمد به مبلغ یورو 3,098 میلیون و آن را به انجام بیش از 14.7 میلیون مسافر است. Finnair Plc سهام به نقل از در نزدک هلسینکی بورس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>