آتش ادارات در شهرستان آلمان-ایالت هامبورگ پاسخگویی سریعتر با موتورولا راه حل های تترا پیجر

در لحظات بحرانی که هر فقره دوم بخش آتش نیاز به برقراری ارتباط به سرعت و به راحتی خود را با تیم. به منظور رسیدن به آتش نشانان داوطلب در موارد اضطراری آتش ادارات در شهر آلمان-ایالت هامبورگ تصمیم گرفته اند به تجهیز خود را اولین پاسخ دهندگان با 3000 قابل اعتماد و آسان برای استفاده از تترا دو طرفه رادیویی پیجر از موتورولا راه حل.

مشاورTM TPG2200 تترا دو طرفه رادیویی پیجر را فراهم می کند بخش های آتش در شمال آلمان بازرگانان شهرستان با بهینه سازی در دسترس از طریق تترا دیجیتال شبکه های رادیویی با قابلیت و سبک وزن اما ناهموار طراحی IP54 صدور گواهینامه و همچنین عمر باتری طولانی. در موارد اضطراری داوطلب آتش نشانان به سرعت می توانید به خواندن و پاسخ دادن به پیام ها از طریق روشن 2 اینچ صفحه نمایش رنگی. این تترا دو طرفه رادیویی پیجر GPS ارائه برای خدمات محل سکونت اجازه می دهد کنترل مرکز تنها به ارسال پیام به آتش نشانان که در حال نزدیک شدن به منطقه خاص و اضطراری.
 
برای اطمینان از بهره وری و کاهش هزینه های عملیاتی آتش گروه هامبورگ نیز متکی بر یکپارچه مدیریت ترمینال (iTM) راه حل از موتورولا راه حل. iTM خودکار وظایف مانند نرم افزار های ارتقاء و کمک می کند تا برای صرفه جویی در هزینه های عملیاتی.

“الزامات مورد نیاز برای اولین پاسخ دهندگان از جمله آتش نشانان به طور مداوم در حال افزایش است. سریع و قابل اعتماد رمزگذاری شده و متعاقبا دیجیتال هشدار از خدمات اضطراری است که از اهمیت حیاتی” گفت: Axel Kukuk, کشور, مدیر, آلمان, در, موتورولا, راه حل. “ما خوشحالیم که با ما رادیو دیجیتال پیجر خدمات اورژانس از آتش نشانان داوطلب در هامبورگ خواهد بود قادر به برقراری ارتباط حتی بیشتر کارآمد در آینده – به منظور حفاظت از شهروندان از بازرگانان شهر است.”
 
در مورد راه حل های موتورولا
موتورولا راه حل این است که یک رهبر جهانی در ماموریت حیاتی ارتباطات و تجزیه و تحلیل . ما تکنولوژی سیستم عامل در ماموریت حیاتی ارتباطات مرکز فرماندهی نرم افزار security & تجزیه و تحلیل تقویت شده توسط مدیریت و پشتیبانی خدمات را به شهرهای امن تر و کمک به جوامع و رشد کسب و کار. در موتورولا راه حل های ما در طلوع یک عصر جدید در ایمنی و امنیت. اطلاعات بیشتر در www.motorolasolutions.com.
 
Follow @MotoSolutions در توییتر
Follow @MotorolaSolutions در Instagram
Follow @MotorolaSolutions در LinkedIn
مانند @MotorolaSolutions در Facebook

 موتورولا, موتورولا, راه حل ها و تلطیف M لوگو علائم تجاری و یا علائم تجاری ثبت شده موتورولا علامت تجاری Holdings, LLC و تحت لیسانس استفاده می شود. همه علائم تجاری دیگر شده دارایی صاحبان مربوطه می باشند. ©2020 Motorola Solutions, Inc. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید