اخراج کوچک سنگ توزیع کننده فایل های کت و شلوار در برابر شهر

Category: آرکانساس Comments: No comments

هارون منینگ اخراج شده کوچک سنگ توزیع کننده و سابق پلیس تحت پیگرد شهر ادعا ختم غیر قانونی توسط مقامات شهرستان و آنها reneged در یک وعده به او را با ارائه بیمه درمانی.

طرح دعوی در دادگاه توسط لیتل راک وکلا اسکات پوینتر و دانیل هلند ثبت شد شنبه دو روز پس از منینگ می گوید این شهرستان انصراف پوشش بیمه او می خواهم زنبور عسل وعده داده شده در نوشتن.

منینگ, 46, از برایانت می گوید که او از کار اخراج شد اعزام خود را کار در هفته گذشته پس از حدود سه ماه در این موقعیت به بهانه اینکه یک کارمند وابسته به التزام.

اما در هشت صفحه دادخواست به Pulaski County مدار قاضی Wendell Griffen, منینگ می گوید او ختم شد تلافی گزارش یک همکار برای نقض شهر را ترک سیاست های مربوط به covid-19 همه گیر و برای گرفتن سه هفته بدون مزد به خود قرنطینه را از نگرانی او شده اند ممکن است در معرض coronavirus توسط یک همکار. منینگ می گوید مادرش به نارسایی احتقانی قلب را افزایش می دهد که خطر او اگر او قرارداد رمان ویروس.

منینگ شد, یک افسر پلیس به 22 سال قبل از عمل جراحی ستون فقرات او را مجبور به پزشکی بازنشسته سال گذشته است. او در آغاز کار به عنوان یک توزیع کننده در ماه دسامبر یک روز پس از رسمی خروج نیروی کت و شلوار متحده است.

همراه با قانونی فسخ او همچنین متهم به شهرستان نقض دولت Whistle Blower را عمل می کنند و به دنبال جبران و خسارت تنبیهی به عنوان به خوبی به عنوان یک منظور بازگرداندن بیمه خود را پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>