کرم شب تاب در ادامه رشد قابل توجه با گسترش به آستین و لاس وگاس رسانه بازارهای

Category: وب وایر Comments: No comments

کرم شب تاب, شرکت اعمال نفوذ تاکسی و rideshare وسایل نقلیه برای ساخت یک خیابان در سطح رسانه های دیجیتال, شبکه امروز اعلام کرد و از گسترش عملیات خود به دو جدید بازار آمریکا: Austin و لاس وگاس. این حرکت گسترش حضور خود را به هشت نفر از برترین بازارهای رسانه ها در کشور است.

کرم شب تاب را به حرکت به لاس وگاس — سرگرمی پایتخت جهان — و آستین — در پایتخت موسیقی زنده جهان — راه اندازی این شرکت به بازارهای جدید شناخته شده برای رویدادهای کلاس جهان از جمله جنوب غربی (SXSW) در Austin و Consumer Electronics Show (CES) در لاس وگاس. این حرکت را قادر می سازد تا کرم شب تاب برای کمک به خود را با نام تجاری مشتریان بیشتر به راحتی خود را رسیدن به مخاطبان هدف که در آن زندگی می کنند و بازی با استفاده از پیشرفته خارج از خانه (OOH) قابلیت.

حرکت سیگنال های کرم شب تاب موفق به رشد نسل بعدی قابل اندازه گیری دیجیتال, آه, تبلیغات, اعمال نفوذ داده ها برای ارائه بسیار موثر رسانه ها در مبارزات با استفاده از geo-هدفمند فن آوری است. اخیر کمپین برای بخش مشتری داده زیرساخت های شرکت نشان داد 142% میانگین بلند در آگاهی نام تجاری در سراسر نیویورک و سان فرانسیسکو بازار. صفحه نمایش ارائه پویا, hyper-مربوط به مبارزات بر اساس راننده, راه, جمعیت, ترافیک الگوهای زمان از روز و زمان واقعی آب و هوا شرایط.

به تازگی جشن به عنوان یکی از مجله تایم بهترین اختراعات 2019, کرم شب تاب شده است به طور پیوسته در حال رشد کسب و کار خود را با, بالا, تبلیغ, مانند, پوما, HotelTonight, Brex, DoorDash و بیشتر. این شرکت به بازگشت به جامعه محلی با اختصاص حداقل 10% از فضای آگهی را به جامعه سازمان های غیر انتفاعی و علل اجتماعی از طریق کرم شب تاب شهر شرکای برنامه و پرداخت بیش از 3 میلیون دلار به راننده آن-همکاران به تاریخ.

تبلیغ و رانندگان علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد کرم شب تاب باید بازدید Fireflyon.com.

در مورد کرم شب تاب

کرم شب تاب است که خیابان در سطح رسانه های دیجیتال شبکه که متصل مخاطبان با رسانه پویا در تاکسی و rideshare وسایل نقلیه. این شرکت با این نسخهها کار با شرکت های تاکسی و rideshare رانندگان به نصب آن اختصاصی نمایش تبلیغات در بالای وسایل نقلیه خود را. این اختصاصی صفحه نمایش ارائه محتوای پویا بر اساس محل سکونت مبتنی بر وای فای را فعال کنید باعث. کرم شب تاب را فراهم می کند یک جریان درآمد اضافی برای به حداکثر رساندن زمان و سبب مارک های موثر برای تعامل با مصرف کنندگان در سراسر کشور ما شلوغ ترین شهرستانها از جمله سان فرانسیسکو و لس آنجلس و نیویورک, دالاس شیکاگو میامی, Austin و لاس وگاس.

تاسیس شده توسط Kaan Gunay (مدیر عامل) و Onur Kardesler (CTO), کرم شب تاب است که مقر آن در سان فرانسیسکو با دفاتر در شهر نیویورک و لس آنجلس و شیکاگو دالاس و استانبول. برای کسب اطلاعات بیشتر: بازدید Fireflyon.com.

###

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>