کرم شب تاب راه اندازی در سراسر کشور طرفدار بونو مبارزات انتخاباتی آگهی به رانندگی مردم در انتخابات برای جوانان-Led زمین روز اعتصاب

Category: وب وایر Comments: No comments

آمریکایی ها در سراسر کشور آغاز خواهد شد و شاهد دعوت به شرکت در آینده, روز زمین, آب و هوا اعتصاب به عنوان بخشی از سراسر کشور خدمات عمومی مبارزات انتخاباتی آگهی لگد زدن به امروز. آگهی های نصب شده در بالای تاکسی و rideshare رانندگان وسایل نقلیه در حال ارائه شده توسط شبتاب به جوانان آمریکا آب و هوا اعتصاب ائتلاف بدون هیچ هزینه. تبلیغات خواهد شد که رسیدن به هشت ملت رسانه بازارهای زمانی که اعتصاب راه اندازی در آوریل 22nd را رسیدن به پتانسیل مجموع بیش از 19.4 میلیون نفر در سراسر کشور است.

“پیام بر روی صفحه نمایش برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است, به اعتصاب با ما. اعتصاب از کار و مدرسه و کسب و کار به عنوان معمول بنابراین ما می توانیم آینده ای که در آن ما هستند امان از آتش سوزی و سیل. ما سپاسگزار برای کرم شب تاب برای کمک به ما این پیام را به قلب شهرهای آمریکا گفت:” کتی Eder مدیر اجرایی ائتلاف آینده.

تبلیغات خواهد شد بر روی صفحه نمایش در شهرستانها انتظار می رود به منظور جلب عمده سوئیچ برای زمین روز اعتصاب: سان فرانسیسکو و لس آنجلس و دالاس شیکاگو, نیویورک و میامی Austin و لاس وگاس. بصری به تصویر می کشد مردم قابل توجه با علائم هشدار دهنده مانند “هیچ سیاره B.”

کرم شب تاب است که حمایت ایالات متحده از جوانان آب و هوا اعتصاب ائتلاف تلاش برای بالا بردن آگاهی ملی در سراسر ضرورت پرداختن به تغییرات آب و هوایی به عنوان بخشی از جامعه آن-روش اول. خیابان در سطح رسانه های دیجیتال شبکه اختصاص 10 درصد از موجودی خود را به غیر تجاری اشخاص مانند دولت های محلی و سازمان های اجتماعی و کهربا هشدار با وعده به تقویت پیام های خود را.

“هیچ کس بدون در نظر گرفتن سن معاف از اثرات منفی تغییرات آب و هوایی جهانی است که خواستار اقدام فوری” گفت: Gregory بورس, مدیر امور عمومی و مشارکت برای کرم شب تاب. “امروز ما با افتخار به ایستادن در کنار جوانان آب و هوا اعتصاب ائتلاف برای کمک به گسترش این کلمه در جوامع ما در عمل.”

وجود دارد چند روز از اقدام مستقیم برنامه ریزی شده برای روز زمین آب و هوا اعتصاب شروع در تاریخ 22 آوریل با جمعی بسیج. آینده حملات که به مناسبت 50 سالگرد روز زمین در ایجاد حرکت از بزرگترین رهبری جوانان آب و هوا بسیج در سپتامبر 20, 2019, زمانی که 650,000 مردم در بیش از 1 ، 300 شهرستانها در سراسر ایالات متحده شرکت در حملات به تماس با مقامات منتخب به افزایش و رسیدگی به بحران آب و هوا.

ایالات متحده جوانان آب و هوا اعتصاب ائتلاف متشکل از نه رهبری جوانان آب و هوا سازمان و حمایت بالغ رهبران آب و هوا از جمله جین فوندا, منشی, جان کری و لایحه McKibben.

###

جوانان آب و هوا اعتصاب ائتلاف متشکل از سازمانهای زیر:

محروم اد آموزشی و استراتژی hub کار به منابع حیات بخشیدن و گسترش سوخت های فسیلی سرمایه گذاری جنبش یک پردیس مبارزات انتخاباتی در یک زمان.

زمین نگهبان است, یک سازمان است که سبب جوان محیط زیست و رهبران اجتماعی از طریق آموزش و پرورش و ابزار و منابع در جهت تبدیل شدن به رهبران موثر در جوامع خود.

زمین قیام جهانی جوانان-رهبری سازمان با تمرکز بر آموزش و پرورش, آب و هوا, آب و هوا حمایت و بسیج افراد جوان را به اقدام مستقیم برای آینده خود را.

انقراض شورش جوانان است که رهبری یک جامعه از افراد جوان در انقراض شورش یک شبکه متمرکز بر هماهنگی ملی نافرمانی مدنی اقدامات به منظور جلب توجه به خود و دولت را متقاعد به عمل در آب و هوا و زیست محیطی اضطراری است.

روزهای جمعه برای آینده ایالات متحده آمریکا است که یک نفر رهبری جنبش در اطراف بحران آب و هوا. تاسیس در ماه آگوست 2018, جمعه ها برای آینده بود که با الهام از نوجوانان فعال گرتا Thunberg که نشسته در مقابل پارلمان سوئد هر روز در مدرسه به مدت سه هفته در اعتراض به عدم اقدام بر بحران آب و هوا.

آینده ائتلاف است که یک شبکه ملی و جامعه برای جوانان-رهبری سازمان جوانان و رهبران. آینده ائتلاف با این نسخهها کار مشترک برای ارائه به افراد جوان با منابع و ابزار و پشتیبانی آنها نیاز به ایجاد تغییر در آنها می خواهم برای دیدن در جوامع خود و در این کشور است.

این بومی بین المللی شورای جوانان است, یک سازمان است که به دنبال سازماندهی جوانان از طریق آموزش شیوه های معنوی و مشارکت مدنی برای ایجاد تغییرات مثبت در جوامع ما.

طلوع آفتاب حرکت است و جوانان-رهبری جنبش از جوانان متعهد به توقف بحران آب و هوا. طلوع جنبش در حال حاضر پیشرو در عملیات در اطراف یک سبز معامله جدید از جمله برنامه ریزی صدها نفر از راه اندازی احزاب در سراسر کشور در ماه ژانویه سال 2020 است.

ما جوانان آب و هوا اعتصاب یک جوانان-رهبری جنبش است که به کمک سازماندهی بیش از 424 دانشجو حملات رخ داده در حداقل 45 متحده در 15 مارس 2019. ما جوانان آب و هوا اعتصاب به تازگی اعلام کرد قصد دارد برای جوانان-رهبری “اصلی حملات” در اطراف اولیه و حزبی فرایند در هر دولت است.

ساعت صفر است intersectional حرکت در اطراف تغییر آب و هوا. در سال 2018 صفر ساعت سازمان مقام اول جوانان مارس آب و هوا در 25 شهرستانها در سراسر جهان گذاشته و زمینه را برای آب و هوا اعتصاب جنبش است.

در مورد کرم شب تاب

کرم شب تاب است که خیابان در سطح رسانه های دیجیتال شبکه که متصل مخاطبان با رسانه پویا در تاکسی و rideshare وسایل نقلیه. این شرکت با این نسخهها کار با شرکت های تاکسی و rideshare رانندگان به نصب آن اختصاصی نمایش تبلیغات در بالای وسایل نقلیه خود را. این اختصاصی صفحه نمایش ارائه محتوای پویا بر اساس محل سکونت مبتنی بر وای فای را فعال کنید باعث. کرم شب تاب را فراهم می کند یک جریان درآمد اضافی برای به حداکثر رساندن زمان و سبب مارک های موثر برای تعامل با مصرف کنندگان در سراسر کشور ما شلوغ ترین شهرستانها از جمله سان فرانسیسکو و لس آنجلس و نیویورک, دالاس شیکاگو میامی, Austin و لاس وگاس.

تاسیس شده توسط Kaan Gunay (مدیر عامل) و Onur Kardesler (CTO), کرم شب تاب است که مقر آن در سان فرانسیسکو با دفاتر در شهر نیویورک و لس آنجلس و شیکاگو دالاس و استانبول. برای کسب اطلاعات بیشتر: بازدید Fireflyon.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>