اول یوروویژن در حال حاضر بیضه جشنواره حذف نمی کند در سال 2020

Category: کیو نیوز Comments: No comments

در یک پا زدن توپ به صورت توپ لیس طلسم, عاشقان در سراسر غرب میانه آمریکا به سازمان دیرفیلد بیضه جشنواره اکراه لغو این رویداد را سال به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

در حال حاضر در نهمین سال دیرفیلد بیضه جشنواره قبلا به ضرب و شتم رقابت سختی از دیگر گناد گالاس. تعدادی از شهرهای آمریکا سالانه نگه Testy Festy. یکی از بهترین و شناخته شده در شهرستان کلینتون کردم به ریز ریز کردن چند سال پیش.

تبلیغات

بر خلاف دیرفیلد بیضه ها, جشنواره, نسبتا متین امر کلینتون جشنواره شد مشهور برای آن خشن طبیعت است. در دیرفیلد جشنواره را برانگیخت خوشحال هستند به اندازه کافی برای فقط صرف چند ساعت chowing بخار سرخ شده گاو وجود داشت.

کلینتون بیضه جشنواره: big dicks و chesticles

اما گذشته از rednecks gorging در گوشتی nutsacks های کلینتون رویداد نیز شامل نوشیدن سنگین و مرطوب تی شرت مسابقات. در مواجهه با شکایات که جوشانده mammaries تا به حال هیچ ارتباط به یک جشن بیضه ها, نه بزرگ سازمان تغییر نام داد و سینه به عنوان “chesticles’.

دیگر مسابقات شامل قضاوت از بزرگترین توپ و حتی یک دیک بزرگ رقابت است. خوبی فقط می داند چه dicks بزرگ را با جشن روزی ارائه شده توسط یک جفت مناسب و معقول از سرخ شده در روغن گاو نر بیضه.

ساکنان کلینتون به سرعت تبدیل شد به عادت سالانه عینک مستی فسق. مردان قدم به خیابان های لباس پوشیدن در چیزی بیش از یک دیک-حلقه و نیم-دو رگه.

اما همه چیزهای خوب باید به پایان رسید و متاسفانه کلینتون بیضه جشنواره متوقف خنده دار. پس از دارویی و نقدی و کشنده تصادفات ناشی از رانندگی در نوشیدنی برگزارکنندگان تصمیم گرفت تا آن فایل های فشرده.

سازمان دیرفیلد جشنواره وعده به بازگشت ،

با 136 کیلوگرم از بیضه tucked دور در فریزر شهر بزرگان وعده خود را برای دریافت توپ زمانی در آینده و دعوت بازدید کنندگان برای آمدن به شهر برای اندک اندک خوردن.

ژاپن برهنه جشنواره رفتم جلو در اوایل این سال قبل از جهان آگاه شد از خطر جدی ناشی از COVID-19. با این حال به نظر می رسد برخی مارس تناسلی مرد جشنواره را دریافت کنید تا دوباره در حالی که هنوز رتبهدهی نشده است.


مشترک شدن در اینجا به صورت رایگان هفتگی تحویل QNews عضویت در خبرنامه, از جمله هر دو هفته یکبار PDF QNews مجله

ما نمی خواهد با استفاده از آدرس ایمیل خود را برای هر هدف, اما یک بار در هفته ارتباطات است. QNews نمی خواهد شما اسپم و یا فروش آدرس خود را به هر کسی.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>