پنج اصل است که راهنمای مک دونالد مداوم پاسخ به COVID-19

Category: وب وایر Comments: No comments

مک دونالد مدیر عامل کریس Kempczinski مشترک یک پیام ویدئویی به سیستم ترسیم پنج اصل است که راهنمای مک دونالد مداوم پاسخ به COVID-19.

در اینجا آنها عبارتند از:

1. ما همه در این با هم.

ما باید هر-دیگران پشت زیرا که آنچه باعث می شود ما خیلی قوی است.

2. فکر و عمل با طولانی مدت طرز فکر.

یک روز ما خواهد بود در طرف دیگر از این. زندگی عادی دوباره. جوامع خواهد شد به حالت عادی بازگشت. و که در آن ما نیاز به نگه داشتن تمرکز ما. تصمیم گیری می کنیم یا نمی, در هفته های آینده خواهد طنین انداز برای سال.

3. شفاف با یکدیگر و ما سهامداران.

اگر هر یک از ما دارای یک مشکل همه ما یک مشکل است. این سیستم می تواند تعداد در مک دونالد رهبران آن را بگویید مانند آن است.

4. به عنوان مثال منجر شود.

مک دونالد منجر خواهد شد – ما همیشه با مشتریان و مردم در ذهن است. ما هرگز درخواست مشتریان و یا مردم ما به جایی که ما نمی خواهد بروید و یا کار که در آن ما نمی خواهد کار.

5. ماندن درست به هدف ما است.

پرورش جامعه قدرتمند ترین چیزی که ما انجام می دهیم. سیستم ما تقریبا 40,000 جامعه تاچ پونت. این فضایی است که در آن ما در تغذیه و پرورش جامعه ما خدمت می کنند.

ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال ساخت امن و مراقبت از تصمیم گیری. ما نیاز به ماندن لیزر متمرکز در محلی فرد-به-فرد سطح. این که چگونه ما همیشه عمل و آن را کلید موفقیت ما است.

پنج اصل راهنمای مک دونالد مداوم پاسخ به کروناویروس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>