فرار به Hamptons, خرید لوبیا: شهرستان virus ترس ردیابی شکاف ثروت

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

بروکلین محله Dumbo یکی از ثروتمندترین در نیویورک است. راشل پرستون جرأت وجود دارد بیش از آخر هفته در بر داشت و بازار به طور کامل پاک از اصول اولیه مانند نان. هنگامی که او به خانه بازگشت به تاج و ارتفاع فقط چند مایل دورتر اما با بیشتر درآمد متوسط وجود دارد هیچ کمبود نان.

پرستون, 31, یک مدیر برنامه ریزی برای یک خرده فروش گفت که صحبت در حجم مورد بزرگترین شهر در ایالات متحده آمریکا مردم را با پول می توانید استطاعت به صرف روز خود را wildest ترس در حالی که کسانی که بدون محدود تر انتخاب کند. “من نه به عنوان نگران,” او گفت: پس از خرید یک بسته کلوچه انگلیسی.


بحران خرید آثار همان اقتصادی بخش به صورت عادی خرید. به عنوان شهر ماندم, به در coronavirus همه گیر مردم محروم لخت قفسه در trendier فروشنده از جمله غذاهای کامل و معامله گر جو در حالی که downscale سوپر مارکت ها مانند کلید غذاها و Gristedes باقی مانده به خوبی عرضه شده است.

خیلی از نیویورک بود, مصرف, آماده شدن برای اولین هفته تحت اضطراری ملی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام شده در مارس 13. تاثیر خواهد بود با زور و اجبار احساس روز دوشنبه: فرماندار اندرو کومو در روز یکشنبه دستور داد مدارس دولتی بسته شده است. وجود دارد حداقل 729 تایید موارد coronavirus در دولت وجود داشته است و سه مرگ و میر.

برای برخی از نیویورک, آماده به معنای خارج شدن از شهر است. پدرو Escudero در زمان خود دختر جوان را از مدرسه و نقل مکان خانواده اش به خانه او اجاره ای در خارج از منهتن. او می تواند معاملات برای DPM سرمایه صندوق های تامینی او کار می کند برای, از آنجا, او گفت:, و برنامه ای برای نگه داشتن اتومبیل خود را مخزن کامل در مورد خانواده نیاز به نگه داشتن در حال حرکت است.

جمعیت در بخش هایی از Hamptons به طور معمول این سایت متعلق به تعطیلات خلوت بود و دارای عقاید به فصل تابستان سطح. شهری پناهندگان عقب نشینی با نگرانی به خانه در تابستان ساخته شده و اجرا می شود در فروشگاه های مواد غذایی محلی و بانک ها. نیویورکر که بازدید تعقیب شعبه در ساوتهمپتون را از $30,000 روز جمعه در گفت, عصر ایران, اخبار بانک اعمال کرده بود $10,000 حد در برداشت. بانک های مختلف در این منطقه رو به رو شد بزرگ درخواست.

در منهتن در بازار کشاورزان در اتحادیه میدان پارانوئید لبه برای دستیابی به احساس می شود می تواند در یک غرفه در خاص است. “مردم فوق العاده به لوبیا” گفت: Leonardo Ballerini مدیر فروش برای GrowNYC غلات.

کسانی که فیلم را به اجرا به Hamptons و یا فراتر از آن ایستاده بود در خطوط همراه نیویورکی است که بهره مندی از طرح کمک های غذایی مکمل برنامه و یا ضربه محکم و ناگهانی فراهم می کند که مواد غذایی اساسی کمک به نیازمندان است. در یکی از نشانه های اقتصادی اختلاف فروشندگان گفت: استفاده از ضربه محکم و ثابت بود و یا پایین تر از در یک آخر هفته معمولی حتی به عنوان بسیاری نیز گزارش فوق العاده بالا, پول نقد و کارت اعتباری حجم فروش.

بدون در نظر گرفتن وضعیت اجتماعی و اقتصادی جدید نیویورکی به طور ناگهانی می خواستم لوبیا. Ballerini تا به حال به فروش می رسد از طریق لوبیا در کمتر از دو ساعت در اتحادیه مربع و خارج از بورس در محل دیگری در بروکلین بازار کشاورزان. (یک Wegmans سوپر مارکت در بروکلین نیز تقریبا به طور کامل فروخته شده از دانه های خشک توسط بعد از ظهر یکشنبه.) دیگر اساسی شربت خانه به فروش می رسد سریع در بازار کشاورزان: کوه شیرین بری مزرعه به فروش می رسد از طریق مورد 4,600 پوند سیب زمینی چهار برابر معمول فروش; شیشه سس پاستا رفته بودند در شهر Saucery غرفه و تخم مرغ از گیل مزرعه بودند قبل از ظهر.

ضربه محکم و ناگهانی یک کاربر که کاهش یافته است به شناسایی خریداری اضافی کارتن تخم مرغ و مواجه نگردند ماکارونی در بازار است. مواد غذایی-مزایای کمک می نمی توان در پیشبرد ساخت و انباشت غیر ممکن است برای کسانی که بستگی به حمایت دولت است. این مزایا در معرض خطر قبل از یک دادگاه فدرال در هفته گذشته مسدود شده یک قانون تغییر که مجبور 700 ، 000 آمریکایی کردن کمک های غذایی در تاریخ 1 آوریل. یک coronavirus لایحه که به تصویب رسید در خانه در ایالات متحده به دنبال تقویت ضربه محکم و ناگهانی.

برای کارگران در شهر فرفره اقتصاد دوران سخت در حال حاضر شروع. ناتانیل Allard یک سگ واکر و مربی در بروکلین گفت: کسب و کار کاهش یافته است 30 درصد به مشتریان خود گفت: به کار از خانه. او مطمئن است اگر پس انداز خود را خواهد outlast ویروس. و او را نگران بیمار شدن خود به عنوان شغل خود نیاز به او را به طور منظم استفاده از حمل و نقل عمومی و تعامل با صاحبان حیوان خانگی.

“من شده اند سخت کوش در مورد استفاده از Purell و متعصب در مورد شستن دست من برای 20 ثانیه اما من نمی تواند کمک کند اما احساس می کنید که آن را تنها یک ماده از زمان قبل از من مریض” Allard گفت. “اگر که اتفاق می افتد, من باید برای لغو همه چیز. من نمی خواهد دیگران در خطر ابتلا به بیمار است.”

ژان لوئیجی Porreca صرف چند هفته گذشته و نگران بودن در مورد خانواده اش را در زادگاه خود از Termoli ایتالیا. در حال حاضر 42 ساله خدمتکار حساب با اثرات coronavirus در نیویورک از دست دادن 80 درصد از درآمد خود را به مدت یک شب. رستوران خود Montesacro دیدم رزرو سقوط از متوسط 100 تا تنها 30 در روز شنبه. “من نیاز به پیدا کردن یک راه برای به تاخیر انداختن من اجاره با مالک. من زیادی ندارد و پس انداز,” او گفت:. “من فکر می کنم از انجام تحویل. اگر مردم در حفظ و خرید لوازم آنها نیاز تحویل.”

تحویل کسب و کار است که در آینده برای بسیاری از کارگران خدمات. بنفش تپه مزرعه در اتحادیه مربع بود که در حال حاضر تبلیغات خود را تحویل خدمات: “[email protected] (در مورد آن بازدید فن).”

رستوران ها نیز بانکی در تحویل به نگه داشتن آنها را شناور در عصر جدید اجتماعی فاصله. برخی از رستوران ها که هرگز ارائه شده تحویل در حال راه اندازی سرویس به طور موثر یک شبه با استفاده از کارکنان خود را به جای شخص ثالث و خدمات مانند Uber می خورد. این موجب صرفه جویی در پول و حفظ کارکنان مشاغل که در حال تبدیل شدن کمیاب که حتی برجسته رستوران مانند دنی مایر از جلو مغازه برای آینده قابل پیش بینی.

یک گروه از متخصصان صنعت متحد با یکدیگر برای ایجاد یک “باند” برنامه برای حمایت از مرسوم رستوران. دیگران در حال تمرکز بر روی زیر ثروتمند مشتریان با ارائه خدمات تخصصی خود را در خانه دوم. عمده مواد غذایی که در رستوران عبارتند از: Carbone, کثیف, فرانسوی و خرچنگ باشگاه ارسال یک ایمیل به ارائه غذا و خانه-آشپز خدمات به مشتریان در Hamptons.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>