فرار ویروس برای resort خانه های برخی از پیدا کردن تشک خوش آمدید yanked

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

برخی از شهرستان های عامیانه شده اند و در حال فرار خود را به خانه دوم در مناطق رفت و آمد مکرر برای سوار کردن شیوع کروناویروس در نزدیکی ساحل و یا دامنه های اسکی. اما در بسیاری از این اماکن در حال سکس دهنی, انگشت کردن فرش خوش آمدید—ترس از عفونت و قریب به اتفاق در حال حاضر کشیده منابع خواب آلود در ساحل و کوه جوامع است.

در جنوب نیوجرسی کیپ مه شهرستان Freeholder مدیر جرالد Thornton خواسته تابستان صاحبان خانه که تقریبا نیمی از صاحبان اموال به دور ماندن برای حداقل دو هفته.

“از آنجا که کودکان از مدرسه, مردم در حال گرفتن است که به عنوان یک فرصت برای رفتن به ساحل” او گفت:. “به جای اضطراری ملی آنها مصرف آن را مانند یک اضافی تعطیلات.”


تورنتون گفت: یک چهارم از شهرستان است که در سن 60 یا بالاتر—و در نتیجه به ویژه آسیب پذیر به ویروس. شهرستان است به خصوص محبوب با کانادا گردشگران است.

در حالی که coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه برای بسیاری از افراد می تواند باعث شدیدتر بیماری از جمله ذات الریه برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود. اکثریت قریب به اتفاق مردم از بازیابی, ویروس جدید در یک دوره از هفته.

“ما نمی دانیم که این مردم از آمدن و یا کسانی که به آنها نمایانده,” او گفت:. “ما از گزارش امروز که کسی از نیویورک بود که در معرض ویروس پایین آمد اینجا و در حال حاضر ما در حال بررسی این که آیا او مثبت است.”

یک ساعت بعد مقامات شهرستان اعلام کرد که این مرد 30 ساله نیویورکر بود در واقع آزمایش مثبت و اولین مورد تایید شده از این ویروس در کیپ مه شهرستان. که منجر شهرستان مدیر پرستاری به موضوع دیگری درخواست برای بازدید کنندگان به دور ماندن.

شبیه بحث های مواج در بسیاری از ساحل و کوه شهرها.

یک مین جزیره که در دسترس است تنها با قایق یا هواپیما منع پاره وقت از ساکنان جزیره — قبل از پس گرد و سادگی “به شدت” آنها را تشویق به ماندن برای سلامت خود و سلامت شمالی پناهگاه به صورت تمام وقت ساکنان.

در اقیانوس شهر New Jersey است که درصد زیادی از ساکنان تابستان و تساوی گردشگران از فیلادلفیا و نیویورک, ملیسا, Wahl ساکن وجود دارد گفت: حتی یک قطعه از گوشت موجود در سوپرمارکت های محلی صبح روز چهارشنبه.

“صندوقدار که چک به من گفت که او تا به حال شده است از دیدن بسیاری از خارج از towners,” او گفت:. “مردم می ترسند از آنها در آوردن این ویروس و بیمارستان ما نداشتن توانایی رسیدگی به همه هجوم.”

در طول شیوع کسب و کار بیش از دو برابر شده در Winhall بازار در نزدیکی Stratton کوه اسکی توچال در جنوب ورمونت به عنوان ساکنان نیویورک و بوستون پور در. مردم محلی نیست هیجان زده به عنوان آنها را تماشا موارد فروش در بازار و ترس است که خارج از staters می آوردن ویروس با آنها.

“آنها واقعا احتکار همه چیز” بازار صاحب لورن Neuhaus گفت: out-of-towners. “ما با قرار دادن محدودیت در همه چیز.”

این پدیده منحصر به فرد نیست به امریکا; در هفته قبل از چین برقرار ممنوعیت سفر 2 درصد از ساکنان ووهان کانون ویروس فرار به استان گوانگدونگ ساحلی ساخت نیروگاه در سراسر هنگ کنگ است.

والنسیا, اسپانیا بسته شده است سواحل آن برای جلوگیری از مردم در حال فرار ویروس از آینده وجود دارد و منجر به مهاجرت معکوس و دور از ساحل.

در ایالات متحده نقطه دلپذیر ساحل که یکی از نیوجرسی محبوب ترین boardwalks در تلاش است یک تاکتیک مشابه ترغیب مردم به راه رفتن بر روی آن برای آینده قابل پیش بینی.

“در حالی که هوای تازه و صرف وقت خارج است, مثبت, باریک مرور مردم را مجبور به در مجاورت نزدیک به یکدیگر و در نتیجه نافی همه تلاش برای پایبندی به اجتماعی فاصله,” رئیس پلیس جوزف میشیگان گفت: در Facebook مجوز های ارسال و.

برخی از آنها در حال فرار به خانه دوم اما به خانه فرد دیگری.

جاش رودریگز از تمپه, آریزونا, حال برنامه ریزی برای ماه برای حضور در jiu jitsu مسابقات Big Bear Lake, California. که در آن لغو شد به دلیل نگرانی در مورد ویروس او و همسرش به کالیفرنیا رفت به هر حال.

“ما تصمیم به خارج شدن از این دیوانگی از شهر و قفل خودمان را در یک کابین” رودریگز گفت. “این فقط ما و آتش تماشای بارش برف.”

اوارگان, Sandvig و جاستین سرخس ترک آپارتمان خود را در تاج ارتفاعات بخش بروکلین در دوشنبه بسته بندی خود را در 10 ماهه, دوقلو, میلو و Aurelia به خانواده خودرو به همراه لوازم کودک و ارزش یک هفته از لباس خود را. آنها از رفتن به ویتون, ایلینوی که در آن Sandvig, مادر زندگی خودش را در یک چهار اتاق خواب خانه.

تمرین های اجتماعی فاصله در بروکلین به معنی نگه داشتن دوقلوها در داخل آپارتمان کوچک و قابل دفاع خواهد بود از آنجایی که آنها در حال خزنده و تقریبا راه رفتن.

“برای نگه داشتن آنها را در یک اتاق که در آن آنها را در اکثر 10 پا از فاصله یک کابوس است,” او گفت:.

Candice کاب صاحب یک خانه در Ocracoke جزیره یک نوار از زمین در کارولینای شمالی در بانک های خارجی. اما او نمی خواهد ساخت سفر از محل اقامت خود در Hillsborough, North Carolina.

“من می خواهم که پتانسیل آلوده این جزیره به عنوان کسی دیگری نیست که تمام وقت, ساکن” گفت کاب که بازنشسته و از یک ایستگاه تلویزیونی چند سال پیش. “من می خواهم برای محافظت از دوستان و خانواده ام در جزیره فقط تا آنجا که من می خواهم برای محافظت از مردم در هیلزوو. من قصد ندارم در حال حاضر. من فکر می کنم که شکست هدف از داشتن اورژانس اعلامیه در وهله اول است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>