انعطاف پذیر-فضای تجاری به باز کردن محلی پاسگاه

انعطاف پذیر کاری شرکت راه اندازی یک سال پیش توسط املاک و مستغلات خدمات غول CBRE است که شکستن را به شهر نیویورک با یک موقعیت در پایین منهتن.

شرکت Hana رسیده است در یک معامله باز در 3 مرکز تجارت جهانی که در آن مدیریت خواهد شد در مورد 85,000 فوت مربع از انعطاف پذیر و coworking فضاهای. آن نیز استفاده خواهد شد در حدود 5000 متر مربع از این فضا برای خود دفتر ستاد.

“مالی منطقه ایستاده بود و به ما به عنوان یک منطقه است که احیا شده است و یک محل که در آن بالا و رشد صنایع مانند شرکت های فن آوری در حال حرکت گفت:” هانا مدیر عامل اندرو Kupiec. “این یک محل ساخته شده است که حس به ما به عنوان یک نتیجه از تقاضا است.”

Crain’s اولین گزارش خبری که حنا به دنبال به انجام یک معامله بزرگ برای یک محل در 3 مرکز تجارت جهانی.


حنا را اشغال 80-داستان ساختمان در کل 37 و 38 طبقه است. Kupiec گفت که او انتظار می رود فضای باز در طول تابستان است.

این معامله بخشی از یک موج جدید از معاملات توسط انعطاف پذیر کاری شرکت هایی که چرخید متعارف در اجاره نامه در حمایت از یک مدل مشارکت با صاحبخانه.

سیلوراستاین خواص که دارای 3 مرکز تجارت جهانی و حنا را به سرمایه گذاری در هزینه تجهیز این فضا با یک دفتر نصب و راه اندازی. به جای پرداخت منظم و اجاره, Hana به اشتراک گذاری درآمد تولید آن از محل.

“بهترین کلمه برای توصیف این است که آن را یک ‘مشارکت'” گفت: جرمی خزه یک معاون اجرایی رئیس جمهور در سیلوراستاین خواص که تمرکز بر لیزینگ این شرکت چند فوت مربع مجموعه ای از فضای اداری در منهتن و که زده مقابله با حنا. سیلوراستاین, خواص حنا کاهش یافته است به بحث در مورد جزئیات مالی این توافق نامه است.

مدیریت فضا به جای اجاره آن حل یک نگرانی عمده برای انعطاف پذیر کاری شرکت هایی که ممکن است در سمت چپ قلاب برای هزینه اتاق تعهدات آنها نمی تواند استطاعت اگر آنها تجربه استخدام در پرتفوی خود را.

توسط کدکن تمام یا بعضی از هزینه های ساخت و ساز از یک فضا بر روی صاحبخانه مدیریت معاملات صرفه جویی انعطاف پذیر کاری شرکت سنگین چشمگیر هزینه گرفتن یک محل و در حال اجرا—سرمایه-فرایند فشرده که باعث WeWork ترازنامه به خونریزی جوهر قرمز حتی آن را به عنوان رشد درآمد. آن را تقریبا رسوب که شرکت سقوط در اواخر سال گذشته.

سیلوراستاین خواص که در عمل خود را انعطاف پذیر کاری نام تجاری, نام, نقره, سوئیت در 4 مرکز تجارت جهانی و 7 مرکز تجارت جهانی گفت: این امر تمرکز بر همکاری با حنا رفتن به جلو به جای نورد نقره اضافی سوئیت مکان در نمونه کارها خود را.

“در این لحظه ما به دنبال روابط ما با حنا و کاوش چگونه ما می تواند رشد کند که ما در سراسر نمونه کارها” خزه گفت. “ما در حال رفتن به انجام بیشتر نقره سوئیت مکان در این لحظه است.”

مکث در نقره سوئیت در ظاهر به اذعان که افزایش رقابت در ژیمناستیک کاری بازار ساخته شده است آن را مشکل تر برای صاحبان به اب شلپ شلپ کردن در کسب و کار در برابر بازیگران اختصاص داده شده بازیکنان در این صنعت است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید