فلوریدا علامت تهمت تولد با کاروان های دریایی کاروان

Category: آرکانساس Comments: No comments

غرب پالم بیچ فلوریدا. — مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان در فلوریدا شد تجلیل رئیس جمهور تولد یکشنبه با کاروان کاروان های دریایی و راهپیمایی خود را در سراسر به تصویب رسید ،

در پالم بیچ شهرستان — صفحه اصلی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر — جدا کاروان از کامیون ها و موتور سیکلت و قایق سوار در امتداد بزرگراه ها و آبراه intercoastal در زمان های مختلف در صبح است. این سازمان بخشی از رئيس جمهور در فلوریدا انتخاب مجدد تلاش کنید.

پالم بیچ پست گزارش می دهد که یک ضد مغلوب ساختن پیشی جستن کاروان نیز از طریق بخش جمعه در اعتراض به نژادپرستی و تماس برای تغییرات در عملیات پلیس.

Pro-مغلوب ساختن پیشی جستن کاروان های دریایی نیز برنامه ریزی شده برای فورت Lauderdale, میامی, فلوریدا, کلید, Tampa, Pensacola و جکسون — که در آن تهمت برنامه ریزی شده است به renominated برای دور دوم در پایان ماه اوت.

در روستاها زیادی جمهوریخواه پسند جامعه بازنشستگی غربی اورلاندو که در آن چرخ دستی گلف هستند وسایل نقلیه از انتخاب برای بسیاری از ساکنان تهمت حامیان آنها برگزاری یک گلف سبد خرید رژه به افتخار رئیس جمهور که تبدیل 74 روز یکشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>