فلوید eulogized در مینیاپولیس یادبود در برای اولین بار از 3 حوادث

Category: آرکانساس Comments: No comments

مینیاپولیس — مشاهیر هالیوود نوازندگان و سیاسی قدرتمند در زمینه به یک پناهگاه در مقابل تابوت طلایی جورج فلوید برای یادبود سه شنبه به عنوان عزاداران شروع سه شهر وداع با مردی که ناشناس در زندگی اما موجب تظاهرات جهانی برای عدالت در مرگ.

خدمات unfolded در شمال مرکزی دانشگاه به عنوان یک قاضی چند بلوک دور مجموعه وثیقه در $750,000 برای هر سه اخراج مینیاپولیس افسران پلیس به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل در مرگ او.

فلوید 46-سال-را-از-کار لی لی, درگذشت مارس 25 بعد از یک افسر پلیس درک چوین قرار داده و زانو خود را در Floyd گردن برای چند دقیقه به عنوان او دراز دستبند به دست در پیاده رو نفس نفس زدن است که او نمی تواند نفس بکشد. چوین شده است به اتهام قتل و او و دیگران می تواند تا 40 سال در زندان است.

از ساحل به ساحل و از پاریس و لندن به سیدنی و, Rio de Janeiro, مرگ او مجموعه ای خاموش آشفته و گاهی خشونت آمیز تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژاد پرستی و نابرابری.

“او یک انسان است. او تا به حال خانواده او تا به حال رویاهای او امیدوار است. واقعی انسان با این نوع واگذاری که تاکید به ارزش زندگی انسان است که گرفته شده بود که به دلیل حرکت در حال وقوع بود” رهبر حقوق مدنی برگرد. Al Sharpton گفت: پیش از جمع آوری.

خدمات جلب کشیش جسی جکسون دیابت ctq و اعضای کنگره از جمله مظنونان حمله به دانشگاه Ilhan عمر شیلا جکسون لی و Ayana Pressley. در میان مشاهیر در حضور بودند T. I., Ludacris, Tyrese Gibson, Kevin Hart, تیفانی Haddish و Marsai مارتین.

در داخل محراب تابوت بود flanked توسط سفید و بنفش گل و یک تصویر پیش بینی شده بود بالای منبر از یک نقاشی دیواری از فلوید رنگ در گوشه خیابان که در آن او دوخته بود به پیاده رو توسط پلیس. پیام در نقاشی دیواری: “من می توانم در حال حاضر نفس بکشم.”

محراب به طور معمول صندلی 1,000 اما به دلیل شیوع کروناویروس ظرفیت کاهش یافته بود به حدود 500 و عزاداران عینک ماسک.

خاطرات به Floyd مجموعه را در سه شهرستانها بیش از شش روز: پس از مینیاپولیس رویداد بدن خود را به Raeford کارولینای شمالی که در آن متولد شد, برای مشاهده عمومی و خصوصی خدمات خانواده در روز شنبه.

بعد یک مشاهده عمومی برگزار خواهد شد و دوشنبه در هوستون که در آن او بزرگ شده بود و زندگی بسیاری از زندگی خود را. سپس 500 نفر خدمات برگزار خواهد شد روز سه شنبه در چشمه ستایش کلیسا.

این تلاشهای برای Floyd — که به اتهام عبور تقلبی $20 bill در فروشگاه — بیا به تظاهرات در سراسر جهان ادامه خواهد داد.

“این یک همبستگی سوال. ما در کنار برادران ما در سطح بین المللی خواهران ما نیز هست اما این همان چیزی است که اتفاق می افتد در اینجا. این هیچ تفاوتی ندارد” Isaak Kabenge گفت: در استکهلم.

در ایالات متحده, که در آن تظاهرات شده بود مشخص شده توسط حملات بی قانونی قبلا در این هفته آرامش نسبی همچنان برای دومین شب متوالی دوشنبه پس از تصمیم دادستان به اتهام سه نفر دیگر از مینیاپولیس ماموران در صحنه و واصل جدید جدی تر تعداد قتل در برابر چوین.

ضمن در گرجستان یک پدر و پسر متهم در یکی دیگر از قتل یک مرد سیاه پوست که با افزایش تنش های نژادی در آمریکا یک دادگاه ظاهر یکشنبه از طریق ویدئو. یک دولت محقق شهادت دادند که تراویس McMichael شنیده شد گفتن یک نژادپرست لکه دار به عنوان او ایستاده بود در سراسر بدن از Ahmaud Arbery پس از قتل او با سه انفجار از یک pump-action shotgun.

این اتهامات جدید در مینیاپولیس مربوط یک هفته بی سابقه در تاریخ اخیر آمریکا که در آن تا حد زیادی به تظاهرات مسالمت آمیز صورت گرفت در جوامع در همه ابعاد بودند اما مسئولیت انفجار خشونت ها از جمله حملات مرگبار در افسران و سرقت و خرابکاری و آتش سوزی. در مینیاپولیس به تنهایی بیش از 220 ساختمان های آسیب دیده و یا سوخته با آسیب شکوه $55 میلیون, شهرستان, مقامات گفت.

در سراسر کشور بیش از 10000 نفر دستگیر شده اند یک آسوشیتد پرس شمارش یافت. بیش از یک دوجین مرگ و میر گزارش شده است هر چند شرایطی که در بسیاری از موارد هنوز در حال مرتب کردن.

این داستان در اصل منتشر شد در 10:34 صبح

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>