فلوید معترضان بسته فروشگاه های وال مارت در لیتل راک

Category: آرکانساس Comments: No comments

چهار فروشگاه های وال مارت و یک باشگاه سام در لیتل راک بسته روز یکشنبه در خانه دولت از غول خرده فروشی به عنوان یک نتیجه از زندگی ماده تظاهرکنندگان که در اعتراض خارج از فروشگاه های ورودی.

تلاش در نظر گرفته شده برای شاتر محلی فروشگاه های وال مارت مدلول یک گام تا اخیر نژادی-عدالت تظاهرات در لیتل راک در پی قتل جورج فلوید. اگر چه تظاهرات ادامه داد: در این شهرستان طی هفته گذشته آنها به نظر می رسد کاهش در اندازه اولیه تظاهرات بین 30 مه و ژوئن 2.

روز یکشنبه تظاهرکنندگان شعار می دادند “نه عدالت بدون صلح” و “پال خواستار قطع بودجه دولت زندانها پال خواستار قطع بودجه دولت خارج شده” فروشگاه خارج ساخت راه خود را از محل به محل.

لیتل راک پلیس قابل مشاهده بودند بیرون حداقل سه مکان های خارج شده در سنگ کوچک منطقه پنج بعد از ظهر. در خارج Supercenter در بومن جاده یک افسر دیده می شد در ورودی دور تبدیل می شود خریداران و آنها گفتن که فروشگاه بسته شد.

گالری: اعتراض در کنگره – ژوئن 14

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/615protest/]

به گفته یک سخنگوی این شرکت وال مارت فروشگاه بر پایه جاده بومن جاده Cantrell جاده و جنوب Shackleford جاده و همچنین به عنوان یک باشگاه سام در بومن جاده بسته شده در روز یکشنبه و انتظار می رود بسته باقی می ماند برای بقیه روز.

“ما در حال نظارت بر این وضعیت از نزدیک ادامه خواهد داد و بسته شدن فروشگاه به عنوان یک احتیاط ایمنی برای مشتریان و همکاران” خارج سخنگوی جان فارست اله نوشت: در یک ایمیل به Arkansas Democrat-Gazette روز یکشنبه بعد از ظهر. “ما می دانیم این مهم نقش ما در بازی لیتل راک جامعه و برنامه ریزی برای بازگشایی فروشگاه در یک زمان مناسب است.”

فعال سحر جفری گفت: معترضان در حالی که livestreaming در Facebook خارج از خارج Supercenter واقع در Cantrell جاده که آنها انجام می شود با “ماهواره Waltons.” او در توصیف این جعبه بزرگ زنجیره ای تاسیس خانواده به عنوان مصرف بیش از حد پول از جامعه و سرمایه گذاری در زندانهای خصوصی.

“این چیزی است که مردم قدرت به نظر می رسد زمانی که شما در حال گرفتن دلار خود را” جفری گفت: تلاش خود را برای مختل, خرید, در حالی که ایستاده در میان جمعیت تظاهرکنندگان در پارکینگ.

او خواست آنها را فراموش نکنید چرا آنها وجود دارد: “پال خواستار قطع بودجه دولت ، جلوگیری از کشتن ما. گرفتن پای خود را گردن ما” جفری گفت. “آن زمان است.”

لیتل راک پلیس به نوبه خود به دور مشتریان یکشنبه در خارج در بومن جاده پس از ذخیره و مجاور باشگاه سام بسته شد روز به دلیل تظاهرات. (Arkansas Democrat-Gazette/توماس Metthe) “>
عکس از توماس Metthe
لیتل راک پلیس به نوبه خود به دور مشتریان یکشنبه در خارج در بومن جاده پس از ذخیره و مجاور باشگاه سام بسته شد روز به دلیل تظاهرات. (Arkansas Democrat-Gazette/توماس Metthe)

تظاهرکنندگان با تشکیل یک زنجیره انسانی در نزدیکی در ورودی به Cantrell به ثبت جفری تصویری. هنگامی که او به آنها گفت که حدود 20 دقیقه بعد که فروشگاه بسته شد آنها را تشویق می کردند.

سرهنگ مایکل فورد کمی سنگ سخنگوی پلیس گفت: در یک ایمیل که لیتل راک پلیس هم هماهنگ نیست با خارج در تصمیم به بستن فروشگاه ها. وجود دارد هیچ دستگیری و یا گزارش از آسیب های مرتبط با این اعتراضات با توجه به فورد است.

مانند دیگر شهرستانها در سراسر کشور, Little Rock شاهد تظاهرات بزرگ در طول روز زیر فلوید مرگ در دست مینیاپولیس پلیس در مه 25.

بین 30 مه و ژوئن 1 پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن تظاهرکنندگان که تا به حال جمع آوری شده در Arkansas State Capitol. در ژوئن 2, 79 نفر دستگیر شده بودند که جمعیت زیادی از تظاهر کنندگان راهپیمایی از کاپیتول به فرماندار قصر و سپس به مرکز شهر لیتل راک.

جمعیت به تدریج کاهش یافته و در اندازه طول روز پس از آن اما برخی از تظاهرات و حوادث ادامه به هفته گذشته است.

همچنین یکشنبه حدود 60 نفر جمع شده بودند در دولت و کنگره به عنوان یک counterprotest به یک برنامه ریزی تولد رالی برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این تجمع اتفاق رخ نداد و counterprotesters راهپیمایی کنگره مراحل و شعار می دادند. در یک نقطه و یک گروه رقصید در خیابان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>