فلوید برادر شهادت در سی خواستار توقف درد’

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — برادر جورج فلوید تحویل عاطفی درخواست جمعه برای کنگره به عمل برای متوقف کردن خشونت پلیس علیه گروههای اقلیت به طور رسمی راه اندازی کنگره تلاش برای وصله پینه کردن قوانین پس از برادرش مرگ در دست مینیاپولیس پلیس موجب تظاهرات در سراسر کشور است.

با مذاکرات در هر دو به پایان می رسد کنگره آمریکا تشدید, Philonise فلوید قرار دادن چهره روی مرگ بود که در برآورد تقریبا حساسیت با تکرار حلقه از برادر بزرگترش تصویری-ثبت مرگ در اخبار تلویزیون.

“من نمی تواند مراقبت از جورج که بعد او کشته شد اما شاید با صحبت کردن با شما امروز من می توانید مطمئن شوید که مرگ او خواهد بود و نه در بیهوده است. مطمئن شوید که او بیش از دیگر چهره بر روی یک تی شرت. بیش از یک نام دیگر را در یک لیست است که نمی خواهد متوقف کردن رشد” فلوید گفت: کمیته قضایی مجلس.

او در ادامه به پنل که او “خسته از درد شما احساس می کنید زمانی که شما به تماشای زمانی که شما تماشای برادر بزرگ خود-که شما نگاه کردن به تمام زندگی خود را — die, die التماس برای مادر خود را.”

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=pqW9ypqDK3k]

وی افزود: “جلوگیری از درد.”

بود که آن را به نوبه خود به صحبت می کنند در طول نزدیک به شش ساعت شنوایی, Floyd, عینک, ماسک, بخشی از coronavirus پاسخ ایمنی که شامل یک تصویر از برادر خود. “این است که شما برای اطمینان از مرگ او نبود بیهوده” او گفت: این کمیته است.

تشکر. Jerrold Nadler, D-n. y. رئیس کمیته باز جلسه با خواندن نام فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید که در شرایط مشابه در حالی که ترسیم این قانون که دموکرات ها پرده برداری کرد روز شنبه, شکل تا حد زیادی توسط کنگره سیاه حزبی.

“ما باید امروز به خود افتخار حافظه” Nadler گفت.

هر دو طرف

عدالت در پلیس عمل 2020 خواهد ممنوعیت chokeholds ایجاد یک پایگاه داده ملی برای پیگیری سوء رفتار پلیس و منع برخی از بدون دست کشیدن, حکم, در میان دیگر اقدامات. این لایحه که دارای بیش از 200 دموکراتیک همکاری حامیان مالی شامل چندین مقررات است که آن را آسان تر به نگه دارید افسران مسئول سوء رفتار مدنی و کیفری دادگاه.

در این جلسه جمهوری خواهان تقبیح “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” جنبش که در حال رشد است و در برخی از شهرستانها طراحی شده برای تعمیرات اساسی به طور چشمگیری نیروهای بومی و محلی.

برای نشان دادن مخالفت خود را با غارت و خشونت است که اتفاق افتاده در طول برخی از این تظاهرات پس از فلوید مرگ جمهوریخواهان به نام آنجلا آندروود Jacobs که برادر دیو پاتریک آندروود کشته شد در اوکلند کالیفرنیا در حالی که امنیت یک دادگاه فدرال در کالیفرنیا در جریان تظاهرات.

“ترس و نفرت و نادانی و کور خشونت ربوده زندگی من برادر پاتریک از همه ما” جاکوبز گفت. “هر روز اعمال چند تقسیم می شوند ما به عنوان یک ملت در زمانی که ما باید با هم و متحد برای رفاه همه مردم است. ما هرگز حل نسل سیستمیک بی عدالتی با غارت سوزاندن و تخریب اموال و کشتن به نام عدالت.”

قانونگذاران سوال ده ها تن از شاهدان با شهادت از مقامات از حقوق مدنی و سازمان های اجرای قانون و از رهبران مذهبی. در یک عاطفی نقطه Philonise فلوید و Jacobs داده شد یک فرصت برای بحث در مورد شخصی مصائب از خود برادران اخیر مرگ و میر.

فلوید گفت: تصویری از خود را در مرگ برادر, بازی بارها و بارها “احساس 8 ساعت و 46 دقیقه” و خانواده او فقط نگه می دارد پرسیدن “چرا” آن همه اتفاق افتاده است به اشک نقل مکان کرد به عنوان او صحبت کرد. “آنها فقط گریه و گریه هر روز.”

“زندگی خود اهمیت. تمام زندگی ما مهم است. سیاه و سفید زندگی می کند ماده” فلوید گفت. “من فقط من فقط آرزو می کنم من می توانم او را.”

گالری: Philonise فلوید شهادت در خانه شنوایی در خشونت پلیس

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/611hearing/]

جاکوبز گفت که او و Philonise فلوید در “مخالف” از بحث چرا که او برادر عینک پلیس. اما او گفت: آنها هر دو به همان هدف در دادرسی های کنگره به تولید حق قانون.

“اگر شما نمی توانید آن را سمت راست وجود دارد امیدوارم که برای بقیه از ما,” او گفت: قانونگذاران.

بعد فلوید کشیده ماسک خود را و قانونگذاران گفت که او “بیش از حد عاطفی” به ادامه بحث در مورد جزئیات بیشتر در مورد این برادر مرگ است. او را به صحبت در کنگره در روز بعد از برادرش به مراسم تشییع جنازه در هوستون.

حمایت هر دو حزب

دموکرات ها گفت: این جلسه آغاز خواهد شد چند هفته در نظر اول در کمیته و سپس یک خانه کامل بحث طبقه, شاید با یک رای تا پایان ماه.

با وجود این پنل های اخیر حزبی تاریخچه — آن را به طور رسمی با ارسال مقالات از اعلام جرم علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به مجلس در ماه دسامبر — یک کلید دموکرات یافت خوش بینی است که برخی از جمهوریخواهان حمایت می تواند پدیدار شود برای این قانون است.

“خود تئاتر است که در مورد defunding پلیس که هیچ ربطی به این قانون طوری است که باعث می شود من کمی امیدوار است که شاید وجود دارد اتاق را برای ما” Rep. کارن باس, D-کالیفرنیا همکاری نویسنده این پیشنهاد گفت: از ایران شکایت.

باس, رئیس کنگره سیاه حزبی گفت که او “یک کمی امیدوار” پس از شنیدن یک شاهد عینی به نام جمهوریخواهان شهادت به همه سوء استفاده او مواجه شده در حال رشد به عنوان یک مرد سیاه و سفید در اوهایو.

مظنونان حمله به دانشگاه مت Gaetz از فلوریدا و تام مک کلینتوک کالیفرنیا ابراز پشتیبانی برای برخی از پیشنهادات. Gaetz نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد گفت که “زمان خوب” به یاغی سبد و قول داد که “جمهوری خواه همکاری” در برخی از پیشنهادات.

تشکر. جیمز Sensenbrenner R-Wis., گفت: “تباهی” او را دیدم در این ویدئو از فلوید مرگ “سوخته در روح من.” استقبال از او با یک پایگاه داده جدید و به نام برای روسای پلیس به خلاص شدن از شر “سیب بد.”

اما این قانون هنوز هم چهره یک صعود دشوار.

مجلس سنا خواهان نشان داده اند که آنها علاقه مند هستند در آینده با خود طرح. سناتور. تیم اسکات از کارولینای جنوبی یک جمهوری خواه در سنا خواهد بود پیشرو در تلاش است که شامل یک جلسه در اواخر سه شنبه با کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع و جارد کوشنر ارشد مشاور ریاست جمهوری.

DEFUNDING موضع

خروج روز چهارشنبه سنا اوباما در ضیافت ناهار دیابت لیندزی گراهام R-S. C. ابراز حمایت برای ممنوع chokeholds و ایجاد یک رجیستری ملی برای خشونت پلیس سوء و همچنین به عنوان یک ایده شناور توسط presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن به کراوات بودجه فدرال به نیروهای پلیس با سوابق خوب.

“شما نمی خواهید برای دریافت پول فدرال اگر شما بهترین شیوه های کسب و کار” گراهام رئیس کمیته قضایی مجلس سنا به خبرنگاران گفت.

گراهام صحبت نکرده بود مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد این موضوع و سوال که آیا دموکرات ها در تلاش بودند برای به دست آوردن یک پیروزی سیاسی توسط جمهوری خواهان بلوک طرح های پیشنهادی که از آرای خوبی در روزهای اخیر.

“اولین چیزی که من انجام دهید این است که پیدا کردن در حال دموکرات ها مایل به همکاری با ما برای پیدا کردن چیزی و سپس ما به صحبت کردن به او” گراهام گفت.

به تمرکز توجه خود را در “پال خواستار قطع بودجه دولت” موضوع آمریکا شامل دانیل richard shaw در خود شاهد صف. او یک محافظه کار رادیو نمایش میزبان و کمک کننده به فاکس نیوز. یک افسر سابق پلیس او با استفاده از شهادت او به تمرکز بر روی “پال خواستار قطع بودجه دولت” جنبش که او استدلال کرد که “هدف این قهرمانان” در ادارات پلیس.

“لطفا برای جلوگیری از این پال خواستار قطع بودجه دولت-به-عمل شنیع پلیس قبل از اینکه کسی صدمه دیده می شود” گفت: richard shaw که زد برای کنگره سه بار در طول دهه گذشته است. او در شهر نیویورک افسر قبل از خدمت بیش از 10 سال به عنوان یک سرویس مخفی آمریکا عامل.

“مردم آمریکا درک کند که زمان آن را برای یک بحث واقعی” گفت: Rep. جیم اردن از اوهایو, رتبه بندی جمهوریخواه در پانل. اما او گفت که آنها نیز درک “آن است که خالص جنون پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.”

برگرد. Darrell اسکات است که بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن ملی تنوع ائتلاف لعنتی فعالان ” فشار به از بین بردن ادارات پلیس به عنوان “یکی از مهمترین و غیر عاقلانه و غیر مسئولانه طرح” تا کنون.

اسکات اشاره کرد که او مانند بسیاری از مردان سیاه پوست کشیده شده توسط پلیس برای “رانندگی در حالی که سیاه و سفید” را به عنوان او آن قرار داده است.

“من به راحتی می تواند شده اند جورج فلوید” او شهادت دادند. “اما من توصیه نمی پرتاب کردن کودک با bathwater.”

اطلاعات شخصی

در ضمن اطلاعات شخصی از افسران پلیس در ادارات در سراسر کشور است که به بیرون درز آنلاین, با توجه به یک طبقه بندی نشده, هوش سند از وزارت امنیت داخلی ایالات متحده به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

در این سند هشدار می دهد که تلاش های شناخته شده به عنوان “doxxing” می تواند منجر به حملات “خشونت اپورتونيست و یا داخلی افراطیون” و یا می تواند به جلوگیری از اجرای قانون مقامات از انجام وظایف خود است.

عالی رتبه مقامات پلیس در تعدادی از شهرها-از جمله واشنگتن و آتلانتا بوستون و نیویورک — تا به حال اطلاعات شخصی خود را پست شده در رسانه های اجتماعی از جمله خانه خود, آدرس, ایمیل, آدرس و شماره تلفن این گزارش هشدار می دهد.

“حداقل یکی از پلیس کمیسیون بود هدفمند برای گزارش پشتیبانی از استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن تظاهرات” آن را می گوید.

مقامات پلیس در سراسر کشور اند و به تازگی گفت: آنها احساس گرفتار در میانه تلاش برای جلوگیری از تظاهرات خشونت آمیز و احساس رها شده توسط قانونگذاران در تقاضا برای پلیس تغییرات. برخی گفته اند که آنها از ترس برای زندگی خود را.

“توقف درمان ما مانند حیوانات و اراذل و اوباش و شروع به درمان ما با برخی از احترام است. ما شده ایم تخطئه. آن را نفرت انگیز” ایالت نیویورک پلیس اتحادیه رسمی مایک o’meara گفت: به عنوان قانونگذاران در ایالت نیویورک لغو یک قانون شناخته شده به عنوان بخش 50-a نگه می دارد که پرونده های پلیس مخفی.

مقامات فدرال و همچنین شناسایی پست که شامل اطلاعات شخصی از چندین مأموران اجرای قانون در کنتاکی و اعضای خانواده خود را, و شامل یک لینک به یک وب سایت است که شامل خود, نام کامل, نام اعضای خانواده خود را, صفحه اصلی, آدرس اطلاعات خاص در مورد وسایل نقلیه آنها رانندگی و حساب های آنلاین ورود اطلاعات این گزارش می گوید.

Breonna تیلور 26 ساله تکنسین های پزشکی اورژانس کشته شد توسط پلیس که در حال خدمت بدون دست کشیدن حکم جستجو در کنتاکی خانه در تاریخ 13 مارس به عنوان بخشی از مواد مخدر بررسی است. او نه شک آنها به دنبال.

اطلاعات شخصی یک افسر از سن خوزه, کالیفرنیا و خانواده اش نیز نوشته شده آنلاین در یک پست که به نام دیگران “آیا با این اطلاعات چه می خواهد” این گزارش گفت:.

حرکت جریان

نیز وجود دارد در حال رشد حمایت هر دو حزب برای افزایش استفاده از پلیس دوربین های بدن, پایان بدون دست کشیدن حکم — پلیس استفاده می شود برای ورود به خانه از Taylor — و تغییرات دیگر به پلیس و شیوه های نظارت.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: تهمت بود هنوز به دنبال گزینه های مختلف. او گفت: دولت بود و ساخت “آخرین ویرایش” در یک پیشنهاد برای آزادی “در روزهای آینده.”

دموکراتیک لایحه شامل یک پیشنهاد طولانی به دنبال حقوق مدنی طرفداران. آن را تغییر دهید “واجد شرایط ایمنی” در دکترین حقوقی است که سپر افسران از دعاوی با کاهش بار برای شاکیان به شکایت ماموران به اتهام نقض حقوق مدنی است.

بخش دیگری خواهد تغییر قانون فدرال بنابراین قربانیان از نیروی بیش از حد و یا دیگر تخلفات نیاز به تنها نشان می دهد که افسران “بی پروا” محروم آنها را از حقوق خود است. فعلی اساسنامه نیاز به قربانیان نشان می دهد که ماموران اقدامات “عمدی.”

آن مقررات دیگر شامل به طور رسمی ساخت مجازات یک جرم فدرال.

“اینجا آینده سعی کنید به شما بگویم همه چیز در مورد چگونه من می خواهم عدالت برای برادر من, من فقط فکر می کنم در مورد تصویری که بارها و بارها” فلوید گفت: در اشک.

چه اتفاقی برای برادرش او گفت “مدرن روز مجازات در روز روشن است.”

در بیانیه افتتاحیه, او توضیح داد که این تخلف که منجر به برادرش درگیری با پلیس, با پایان دادن به یک افسر را به زانو در گردن او برای نزدیک به نه دقیقه قبل از او درگذشت. جورج فلوید بود مشکوک از عبور تقلبی $20.

“من از شما درخواست این است که چه چیزی یک مرد سیاه و سفید زندگی ارزش است ؟ بیست دلار است؟” Philonise فلوید خواسته اعضای کنگره است. “این سال 2020 است. به اندازه کافی به اندازه کافی است. مردم راهپیمایی در خیابان ها گفتن شما به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

اطلاعات اين مقاله می باشد که توسط Paul Kane از واشنگتن پست; توسط لیزا Mascaro اندرو تیلور مری کلر Jalonick, Zeke Miller, کری Antlfinger مایکل بالسامو و کالین طولانی از آسوشیتد پرس; و Catie Edmondson از نیویورک تایمز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>