Fluidra ساخت هزاران نفر از بیمارستان مواد و قطعات هر روز

Category: وب وایر Comments: No comments

  • در همکاری با 3Dcovid19.تکنولوژی “چاپ به صرفه جویی در زندگی” ابتکار این شرکت در حال ساخت مواد مصرفی و دریچه های ICU استاندارد هواکش و چهره سپر پشت بام ها.

  • آن است که تا کنون تولید شده بیش از 40 ، 000 قطعات برای درخواست بیمارستان برای پوشش تقاضای بالا با توجه به افزایش Covid-19 بيمار.

Fluidra رهبر جهانی در استخر و سلامتی تجهیزات همکاری با “چاپ به صرفه جویی در زندگی” 3DCovid19.org ابتکار با ساخت تزریق تولیدات مواد مصرفی و دریچه های ICU استاندارد هواکش و چهره سپر پشت بام ها در جهت عرضه این بیمارستان که باید اجرا از این قطعات با توجه به افزایش تقاضا برای Covid-19 بحران است.

بین Sacopa, Cepex R&D و شرکای خارجی و تحت هماهنگی Sergio مورالس از EMEA عملیات بخش Fluidra اعمال نفوذ سی پرینتر 3D و آن تزریق ماشین آلات و در حال حاضر ساخته شده و توزیع بیش از 40 ، 000 قطعات. هدف این است که برای رسیدن به 100,000 قطعات و قصد دارد برای ادامه تولید این منابع در صورت لزوم.

همه تحت هماهنگی Parc Taulí de Sabadell بیمارستان کنسرسیوم که در آن بیمارستان درخواست دریافت و انجمن مهندسین صنایع است که هماهنگی تولید و توزیع به درخواست های مختلف همکاری شرکت به بعد از ارسال قطعات به بارسلونا Medical Association (شانه) از جایی که آنها را حمل به بيمارستان.

با کمبود مواد پزشکی به صورت فشرده استفاده در Icu به علت بالا بودن تعداد Covid-19 coronavirus بیماران مبتلا به این شرکت ارائه شده است تمام فن آوری به معنی آن می تواند برای کمک به سلامت کارگران در این بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>