فلاشینگ بانک و امپراتوری بانک ملی به تعویق ادغام

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

گرگرفتگی های مالی شرکت به تعویق افتاد آن برنامه ریزی شده 112 میلیون دلار کسب امپراتوری بانک ملی گفت که حرکت های آینده در طول شیوع کروناویروس می تواند “به شدت فشار” هر دو نهاد.

“فلاشینگ و امپراتوری بر این باورند که تلاش برای بستن معامله در طول این زمان شدید اقتصادی عدم قطعیت و بی ثباتی در قیمت سهام می تواند تاثیر منفی سهامداران هر دو نهاد” این شرکت گفت: در بیانیه مشترک روز شنبه.

هر دو نهاد گفت: آنها باقی می ماند متعهد به تکمیل ادغام و امید به انجام این کار در دوم یا سه ماهه سوم. کسب حد انتظار بوده است به اطراف مارس 4.


فلاشینگ با حدود 7 میلیارد دلار دارایی, توافق به دست آوردن امپراتوری ملی با $1 میلیارد دلار دارایی در ماه اکتبر گذشته. معامله شد به تامین 50 درصد نقدی برابر با $14.04 سهم و بقیه با گرگرفتگی سهام. امپراتوری سرمایه گذاران رای به نفع معامله در فوریه. 27.

اما پس از آن بانک سهام بدست می خرد. گرگرفتگی سهام کاهش یافته است در نیمه این سال به حدود 11 دلار سهم امپراتوری را به ارزش $9 سهم پس از سقوط 16 درصد امروز.

گرگرفتگی ممکن است مجبور به اصلاح برای مقابله با آن انجام می شود. امپراتوری سهامداران اعطا شده است زمان بیشتری را انتخاب کنید “قالب در نظر گرفتن” آنها مایل به دریافت خود را برای سهام این بانک گفت: امروز. نشان می دهد که امپراتوری سرمایه گذاران ممکن است ترجیح می دهند پول نقد برای تبادل سهام خود را برای گرگرفتگی است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>