در سال های اخیر دو پرتو دروغ گفتن-FESEM ابزار به دست آورده اند افزایش پذیرش در تولید و توسعه فرآیند و تجزیه و تحلیل شکست خود را به دلیل تطبیق پذیری استثنایی و دقت است. استفاده از یک focused ion beam (دروغ گفتن) ایجاد یک بسیار ریز متمرکز پرتو یون از یک مخزن و منبع است که می تواند rastered متمرکز و کنترل شده با الکترواستاتیک ضفلكترس و لنز.

یون می تواند اسکن شده بیش از یک سطح نمونه به تصویر مواد اولیه با ثانویه الکترون نسل شبیه به یک SEM. اما بزرگتر جمعی از یون اثرات سطح با یک مقدار بزرگتر از انرژی تر از الکترون ها از یک SEM منبع. این فراهم می کند یک وسیله ای است که یک نمونه را می توان تغییر شکل آماده شده و سپس تجزیه و تحلیل برای یک میزبان از اهداف است. برای مثال نمونه می توان برش مقطع ایجاد می شود و از طریق استفاده از تزریق گاز پیش سازهای مواد می توان به سپرده در یک نمونه برای ایجاد کنترل سازه یا ایجاد الگو مسیرهای رسانا به ویرایش و یا تغییر میکرو-مدار.

علاوه بر این از یک وضوح بالا SEM ستون همراه با دروغ گفتن باعث ایجاد یک واقعا قدرتمند تحلیلی پلت فرم. نمونه ها را می توان نصب شده, برش جستوجو کرد و تصویربرداری همه در یک بسیار سریع و دقیق تحلیلی قاب زمان. استفاده از بزرگنمایی بالا از FESEM خوب مواد کنتراست و ولتاژ پایین تصویربرداری عملکرد اجازه می دهد تا به صورت بسیار خوب سازه های مواد مرکب مورد بررسی قرار گیرد. پرتو الکترون نیز مجوز برای استفاده از دیگر تکنیک های تحلیلی مانند EDS EBSD و BSE تصویربرداری.

علاوه بر این استثنایی تصویربرداری دقیق اجازه می دهد تا برای آسان سازی بسیار نازک و دقیق TEM بخش نمونه ها در انواع مواد است. همه این تکنیک ها می تواند در ترکیب به ارائه سه بعدی تجزیه و تحلیل با استفاده از سریال توموگرافی برش با وضوح بالا یون پرتو به منظور ارائه وکسل وضوح کمتر از 10 نانومتر بیش از یک حجم بزرگ.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دروغ گفتن-SEM یا دیگر مواد تحقیق و توسعه محصول و زنده ماندن و یا کنترل کیفیت تست و پشتیبانی خدمات ارائه شده توسط پیشرفته MicroAnalytical لطفا www.AdvancedMicroAnalytical.com تماس (877) 605-6662 یا ایمیل info@AdvancedMicroAnalytical.com .

در مورد پیشرفته MicroAnalytical
در پیشرفته MicroAnalytical ما اختصاص داده شده به ارائه به شما و کسب و کار خود را با بحرانی بینش و دانش ضروری است که در دوران مدرن است. ما با ارائه خدمات تست و ابزار تحلیلی برای درک جامع از مواد خود را و پروژه های. محدوده خدمات ما از پیشرفته microanalysis از فناوری نانو به ترکیبی و آنالیز تابعی از تولید سیستم های. ما خدمات آزمایشگاهی span طیف گسترده ای از صنایع از جمله تولید و میکرو الکترونیک, nanofabrication هوافضا و دفاع, مهندسی محیط زیست – و همچنین بسیاری از دیگران است. پیشرفته MicroAnalytical متعهد به خدمت به عنوان یک ارزش تحلیلی شریک به مشتریان ما. ما ارائه می دهیم بی نظیر تجزیه و خدمات برای کمک به شما در کسب و کار خود و محیط زیست و چالش های پژوهش. بازدید از وب سایت ما در www.advancedmicroanalytical.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de