دنبال زندگی می کنند: Aggies سرب آرکانزاس در نیمه 2

Category: آرکانساس Comments: No comments

نهایی | تگزاس A&M 77, آرکانزاس, 69

جاش Nebo و Wendell Mitchell ترکیب برای 45 امتیاز و انجام Aggies به یک پیروزی خود را به طور منظم فصل آخر.

میچل به ثمر رساند تیم-بالا 25 امتیاز برای تگزاس A&M و Nebo 20 اضافه شده و هفت ریباند.

ماسون جونز led تمام گلزنان با 30 امتیاز قبل از رسوب در دقیقه آخر. او نهم 30-نقطه بازی این فصل است. اشعیا جو اضافه شده 22 امتیاز و جیمی Whitt 10.

این Razorbacks خواهد شد در حال حاضر باید برای برنده شدن در مسابقات SEC برای پیشبرد به مسابقات NCAA و آنها ممکن است برای برنده شدن در پنج بازی در پنج روز.

ما باید بیشتر از بازی امروز بعد WholeHogSports.com.

:23 2 ساعت | تگزاس A&M 76 آرکانزاس 69

این Razorbacks تا به حال هیچ پاسخ برای جاش Nebo یا Wendell میچل. آنها را در ترکیب با 43 امتیاز بر 17 از 28 تیر اندازی.

3:57, 2H | تگزاس A&M 65 آرکانزاس 60

این Aggies فرصتی برای رفتن تا 10-11 امتیاز با جاش Nebo در خط اما او از دست رفته هر دو و آرکانزاس به خاک سپرده شد یک جفت 3s.

ماسون جونز ضربه هفتمین روز – سمت چپ-نبش 3 – و بني اسرائيل جو ضربه یکی در حال گذار از جناح راست پس از Nebo نمی تواند پایان یک alley-oop بازی. جونز 27 امتیاز سه خجالتی از نهم 30-نقطه بازی این فصل است.

Texas A&M به نام برای زمان پس از جو 3. بزرگ دفاعی در اختیار آرکانزاس در اینجا. وزوز ویلیامز کاملا طراحی تا چیزی به امید گرفتن یک سطل در طول این شکستن.

7:27 2 ساعت | تگزاس A&M 60 آرکانزاس 53

اشعیا جو فقط ضربه اول خود را به ضرب گلوله از نیمه دوم و برای اولین بار پس از 3:37 نیمه اول به جلو آرکانزاس ظرف هفت در زیر-8 ایست.

پس از یک جفت خوب دفاعی پخش از اتان Henderson, ماسون جونز خواهد بود در خط زمانی که بازی از سر گرفته است. او با حمله به حاشیه کشید و ناپاک در Andre گوردون. می توانست یک goaltending تماس بگیرید, اما آن را به نام. بزرگ رایگان می اندازد آینده.

وندل میچل و جاش Nebo ترکیب برای 20 نیمه دوم امتیاز. میچل دو نقطه خجالتی از تساوی فصل خود را برای نقاط در یک ثانیه بازی. باید برای ماندن قفل شده است و در در او را کشش.

8:54, 2H | تگزاس A&M 60, آرکانزاس, 50

آرکانزاس فرصتی برای کاهش Aggies ” منجر به فقط یکی با میسون جونز در خط 1 و 1. او از دست رفته جلویی سپس Texas A&M reeled خاموش مستقیم هفت امتیاز.

وندل میچل که 21 امتیاز امروز و Savion Flagg ضربه بزرگ 3s در طول اجرا. آرکانزاس خواستار زمان است. این یکی می تواند به دور از Razorbacks اگر آنها نمی تواند متوقف می شود. دفاع در نیمه دوم بوده است بسیار بد است.

11:29 2 ساعت | تگزاس A&M 51 آرکانزاس 45

وندل Mitchell شده است خار در Razorbacks’ طرف امروز. او به ثمر رساند 18 امتیاز و زدم چهار 3s برای حفظ Aggies در مقابل. او یک تیم بالا هشت امتیاز در نیمه دوم.

تگزاس A&M در حال تیر اندازی 63.6 درصد از حاصل کار دو تیم. آرکانزاس نمی تواند متعدد متوقف می شود و یا در هر توقف به نظر می رسد. یک یادآوری است که Aggies باید 11th-بهترین جرم در ثانیه در هر KenPom.

ماسون جونز دارای 20 امتیاز امروز. آن است که خود را 11th 20-نقطه بازی در ثانیه بازی. او 11 از آرکانزاس’ 15 در نیمه دوم نقاط. شخص دیگری در حال رفتن به مجبور به آمدن به سمت خود و کمک چیزی.

13:42, 2H | تگزاس A&M 46 آرکانزاس 41

ماسون جونز فقط banked در 3 بر یک stepback از جناح چپ اما Aggies پاسخ با 3 خود را از جناح راست. Texas A&M شده است قادر به نگه داشتن یک 5-نقطه کوسن بیشتر از نصف.

آرکانزاس به رشته برخی از متوقف می شود با هم. تگزاس A&M در حال تیر اندازی 62.5 درصد در نیمه دوم و 2 از 3 از عمیق است. جاش Nebo هفت امتیاز پس از حاصل کار دو تیم است و در حال حاضر به 13 که روابط یک تیم بالا است.

جونز دارای 16 امتیاز و اشعیا جو دارای 10 اما او نه به ثمر رساند پس از 3:37 علامت در نیمه اول. این Razorbacks’ گلزنان اند به آمده تا با برخی از نمرات بزرگ در اینجا.

16:21 2 ساعت | تگزاس A&M 40 آرکانزاس 36

مقامات در حال بررسی اینکه آیا یا نه اشعیا جو کردم 3 خاموش قبل از ساعت شات انقضای. سطل بوده است محو و دور با توجه به آمار رسمی خوراک.

جاش Nebo فعال بوده است برای تگزاس A&M در نیمه دوم. او به ثمر رساند در اتان هندرسون و رخی Chaney در حال حاضر. آرکانزاس, من فکر می کنم بهترین دفاعی که Adrio بیلی همسان است با او. Nebo است تا 10 امتیاز و پنج ریباند.

ماسون جونز یک تیم بالا 13 امتیاز برای آرکانزاس است. او پس از چهار تساوی حاصل کار دو و طراحی پنل آمار یک جفت رایگان می اندازد.

نیمی | تگزاس A&M 33 آرکانزاس 30

این Razorbacks موفق به بستن یکی دیگر از نیمه اول خوب است. Texas A&M پس از فرار 28-21 گل از 12 گذشته 14 امتیاز نیم نگاهی به منجر به حاصل کار دو تیم.

اشعیا جو رفت با آسیب به نیم به پایان رسید. وحشی, دیوانه, املت درست کردن بازی در اطراف Aggies’ سبد Adrio بیلی شروع به پریدن کرد و سپس فرود در جو چپ مچ پا. در ابتدا فکر کردم آن را به نظر می رسد او صدمه دیده زانو چپ خود را, اما آن را قطعا یک مچ پا.

جو منجر آرکانزاس با 10 امتیاز و ماسون جونز که نشسته 6:54 با دو خطا است نه امتیاز. جیمی Whitt شش اما نمره نهایی هفت دقیقه قبل از حاصل کار دو تیم.

Texas A&M شات زیر 40 درصد در نیمه اول و تبدیل آن بیش از 11 بار و به نوعی پیدا کردن خود را پیشرو در شکستن. وندل Mitchell دارای 10 امتیاز و امانوئل میلر هفت در است. این Aggies آمار 3 11 3-نقطه تلاش است.

آرکانزاس بود plus-3 هنگامی که جونز در طبقه در نیمه اول. Whitt انجمن آستانه و بیلی بودند همه منفی-4. این Razorbacks در زمان نسبتا خوب از توپ را از طریق اولین 15-16 دقیقه به پایان رسید اما نیمه با هشت گردش. جو دارای سه Whitt دو و Sills/هریس یک هر.

اتان هندرسون بازی 10 دقیقه در نیمه اول اما پس از subbed شد جاش Nebo شده از طریق او برای یک زن و شوهر از سریع نمرات. Nest قرار می گیرد بیلی در Nebo برای مقدار از زمان هندرسون نشسته است.

Nebo به پایان رسید این نیمه با شش امتیاز و چهار ریباند و دو دزد. او یک تیم-بهترین plus-6. Savion فلگ نشده است و بسیاری از عوامل است. او به یک شات در اوایل اما نشده به ثمر رساند پس از. او دارای دو کمک می کند اما او منفی-6.

:47, 1H | Arkansas 30 Texas A&M 29

این Razorbacks در حال بسته شدن نیمی از راه شما می خواهید.

این Aggies در یک 8-2 اجرا و جمعیت در نی عرصه است که در نهایت به این بازی. وزوز ویلیامز به نام برای زمان پس از ضرب و شتم بچه ها آرکانزاس به یک توپ سست در مقابل Texas A&M نیمکت.

3:12, 1H | Arkansas 28, Texas A&M 21

اشعیا جو ماسون جونز و جیمی Whitt باید 25 از Razorbacks’ امتیاز تا کنون. جو فروش با 10 بعد از 3 و شناور خارج از خط در سمت راست از کف جونز نه و Whitt شش.

انجمن آستانه دو نقطه زمین در یک جفت از رایگان می اندازد.

تگزاس A&M در حال تیر اندازی 38.1 درصد و تبدیل شده به توپ بیش از 11 بار. آرکانزاس است و کنترل بسیاری از این بازی است. من فکر آستانه’ بی دقتی گردش مالی در backcourt که Razorbacks باید یک فرصت به یک 9-10 نقطه منجر شد رفتن به بازی را تغییر دهید اما آرکانزاس همچنان آرام است.

این Razorbacks در حال تیراندازی 42 درصد امروز و آمار 5 از 12 از 3.

6:54, 1H | Arkansas 19, Texas A&M 16

ماسون جونز و جیمی Whitt باید انجام بلند کردن اجسام سنگین در حمله نهایی به این نقطه است. آنها را ترکیب برای 15 امتیاز در 6 از 9 تیر اندازی. بقیه تیم 1 از 9.

جونز است تا به نه امتیاز است و آمار 3 از 4 از عمیق است. اشعیا جو نمی تواند خرید یک شات در حال حاضر. او 1 از 5 از طبقه و 1 از 4 فراتر از arc. مبارزات خود را در گوشه و کنار در این فصل شده اند سخت به درک.

جونز برداشت دوم خود را ناپاک قبل از زیر-8 ایست.

Texas A&M دهکدهای تبدیل شده توپ رو بیش از 10 بار در حال حاضر. این Aggies 7 از 17 از کف.

10:40, 1H | Arkansas 14, Texas A&M 12

ماسون جونز و اشعیا جو زدم Razorbacks’ سه 3s از بازی در دو دقیقه به علاوه span به آرکانزاس اولیه سرب در دومین رسانه های توقف.

جونز آمار هر دو از او 3s از جناح چپ دوم شد pull-up در انتقال پس از Savion Flagg به سرعت از زیر لبه سمت چپ و فضای بیش از حد برای جونز. جو همچنین زدم یکی از جناح چپ.

طراحی پنل دارای یک جفت کمک برای آرکانزاس است.

Texas A&M دهکدهای تبدیل شده توپ بیش از نه بار و Razorbacks تبدیل آن به شش امتیاز رساند. جاش Nebo دارای چهار امتیاز به رهبری Aggies.

15:52, 1H | Arkansas 5, Texas A&M 3

بسیار تحت تاثیر قرار با Razorbacks دفاعی از طریق چهار دقیقه. آرکانزاس ساخت Aggies واقعا برای کار به نظر می رسد. آنها از دست رفته یک زن و شوهر از عکس به ساعت شات.

برای Razorbacks جیمی Whitt دارای چهار امتیاز در یک جفت میانی جامپر یکی در مرکز زمین و یکی در سمت چپ از خط. اتان هندرسون تقسیم یک جفت در دو خط بعد از او خراب در یک لیآپ در لبه.

وندل Mitchell ضربه عمیق 3 از بالای کلید تگزاس A&M در دقیقه, اما هیچ چیز پس برای Aggies. آنها سه گردش به عنوان به خوبی.

Pregame

آرکانزاس’ صف شروع: اشعیا جو ماسون جونز جیمی Whitt, Adrio بیلی و اتان Henderson.

Nest پیدا کرده است چیزی که او دوست دارد در این دسته است. این چهارمین متوالی شروع برای آنها. برای فصل آنها بازی کرده اند 49 توهین آمیز اموال هم به ثمر رساند و در یک .98 PPP کلیپ و اجازه .92 بیش از 48 اموال که برابر است آرکانزاس بودن plus-4.

هندرسون در حال آمدن است یکی از بهترین گردش کار خود را با 10 امتیاز و شش ریباند در برابر LSU. این امر می تواند بزرگ اگر او می تواند بیشتر انرژی و بهره وری در اطراف لبه امروز. به دنبال بیلی برای جستن به عقب و همچنین پس نه پس از عملکرد عالی در ارشد خود را در شب.

جونز با یک بازی بزرگ و یک Razorbacks پیروزی می تواند یکی دیگر از بیانیه در شرایط کنفرانس بازیکن سال مسابقه. امانوئل Quickley به ثمر رساند و 12 امتیاز در فلوریدا امروز و خراب کردن با نه دقیقه بازی. نیک ریچاردز اضافه شده 19 امتیاز و هفت تخته در Wildcats’ باز گشت نفع خود. درب ممکن است باز جونز برای به دست آوردن یک پا با یکی دیگر از بازی standout.

Texas A&M را شروع: Savion فلگ (6-7) جاش Nebo (6-9) علامت فرانسوی (5-8) وندل میچل (6-3) و امانوئل میلر (6-7).

Nebo بدیهی است که بزرگترین matchup مشکل برای Razorbacks و Aggies مربی وزوز ویلیامز در حال رفتن به تلاش برای بهره برداری از آن بدون شک. او در این تیم اولین جلسه در فایت که در آرکانزاس برنده 69-59. Nebo به پایان رسید و با 10 امتیاز و 13 ریباند و او را به خط هفت بار. نگه داشتن او را خط بسیاری امروز بزرگ است. او شاخه های نزدیک به نه پرتاب آزاد برای هر عکس 10 اقدام در ثانیه بازی.

میچل است که بالاترین حجم تیرانداز ویلیامز قرار می دهد بر روی زمین است. او با به ثمر رساند 13-نقاط به علاوه در پنج تگزاس A&M را در شش بازی. وی افزود: 20 به پیروزی بیش از می سی سی پی امور خارجه در فوریه. 22. Flagg است Aggies’ top 3-نقطه تیرانداز در ثانیه بازی در 37.5 درصد در 88 تلاش است. او 12 از گذشته خود 18 از عمیق است.

تگزاس A&M در حال رفتن به سعی کنید به فشار زندگی از آرکانزاس با حمله اموال و خرد کردن آن از توالی های دفاعی. ویلیامز’ club پخش در کمترین سرعت هر تیم در این کنفرانس و به طور متوسط یک لیگ پایین 19.1 ثانیه در اختیار ادبانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>