Pregame

آرکانزاس’ صف شروع: میسون جونز جیمی Whitt انجمن آستانه Adrio بیلی و رخی Chaney.

Whitt شده است مبارزه با یک مصدومیت و nest روز پنجشنبه گفت که پشت خود را محکم در نیمه دوم از روز سه شنبه دست به آبرن. Whitt در حال آمدن است خاموش اولین بازی بدون گل در نزدیک به دو سال تقویم و این احتمال وجود دارد که در زمان نهایی او را بازی رقابتی در زادگاه خود.

جونز به دنبال گسترش تاریخی خود را به ثمر رساند اجرای امروز در برابر Missouri. او اولین آرکانزاس بازیکن به امتیاز 30-به علاوه امتیاز در سه بازی متوالی در روز سه شنبه و سوم SEC بازیکن در 30 سال گذشته به چندین 40-نقطه بازی در یک فصل و پیوستن به Jodie Meeks کنتاکی و سابق LSU به جلو شکیل اونیل.

میسوری را استارت: درو زرگر (6-3) خاویر پینسان (6-2) کوبه قهوه ای (6-7), نی Nikko (6-10) و Javon Pickett (6-5).

ورود به بازی امروز ببر برگزاری کنفرانس 13-بهترین تهاجمی بهره وری علامت گذاری (94.2) و شماره 12 دفاعی بهره وری امتیاز (108.2). هیچ تیم در لیگ تبدیل شده و توپ در یک نرخ بالاتر از میسوری و یا شات بدتر در داخل قوس از ببر در ثانیه بازی. من به دنبال برای دیدن اگر آن روند ادامه می یابد.

میسوری دارای یک جفت از خانه خوب برنده در کنفرانس بازی به این نکته وزش نسیم ملایم وزش باد از فلوریدا 16 در اوایل ژانویه و گرجستان در ژانویه. 28. ببر اگر چه 2-8 در 10 بازی گذشته پس از یک 8-4 شروع می شود.

میسوری 6-10 junior رو به جلو ارمیا Tilmon نمی خواهد بازی امروز با توجه به دیو ماده St. Louis Post-Dispatchو گارد مارک اسمیت که در حال تیر اندازی 37.8 درصد از 3 نقطه در محدوده این فصل خواهد بود یک بازی زمان تصمیم گیری (back).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im