تنسی 8 آرکانزاس 5 – 15:32 چپ نیمه اول

ماسون جونز’ غیبت از بازی امشب کوتاه بود. او وارد صف کمتر از سه دقیقه در. او از دست رفته یک جفت از عکس قبل از اولین رسانه ایست از شب.

طراحی پنل رو Razorbacks در هیئت مدیره با 3 از جناح راست. او 1 از 2 از عمیق به این نقطه است. رخی Chaney است که تیم های دیگر نمره خوب و بالا و تحت حرکت در لبه یک پست ،

Adrio بیلی برداشت دو خطا در باز کردن چهار به علاوه دقیقه است. نیست که ایده آل است. Chaney نیز یکی است.

اردن Bowden یک بازی-یک امتیاز برای تنسی است که 3 از 6 تیر تا 1 از 2 از عمیق است.

Pregame

آرکانزاس’ صف شروع: جیمی Whitt انجمن آستانه Jalen هریس Adrio بیلی و رخی Chaney.

هیچ ماسون جونز در صف شروع برای Razorbacks امشب. به جای Harris خود را از سوم شروع فصل و برای اولین بار پس از از دست دادن به کارولینای جنوبی است. آرکانزاس به ثمر رساند تا در یک 1.03 نقطه-در-اختیار کلیپ در دو شروع می شود و اجازه .97 PPP.

خواهیم دید که چگونه طولانی جونز همچنان بر روی نیمکت. Nest گفت: قبل از بازی نشان می دهد که او می خواهد جونز را به پانچ کردن نیمکت و هریس برای رسیدن این تیم به یک شروع سریع تر. او نه شک نگاه به فشار سرعت.

Chaney و بیلی آغاز خواهد شد و این بازی هم یک بار دیگر. برای فصل آرکانزاس است plus-13 هنگامی که آنها به اشتراک گذاری این طبقه بیش از 209 اموال. مخالفان شلیک کرده 23.9 درصد از 3 نقطه محدوده.

تنسی شروع: سانتیاگو Vescovi (6-3) ایو پونز (6-6) اردن Bowden (6-5) جان Fulkerson (6-9) و Jalen جانسون (6-6).

آمدن به بازی امشب داوطلبان را از دست داده و چهار نفر از پنج بازی گذشته خود را. آنها نشستن در 13-10 کلی و 5-5 در ثانیه بازی. تنسی از دست 77-64 در خانه در روز شنبه به کنتاکی. Vescovi اواسط سال علاوه بر از مونته ویدئو اروگوئه به ثمر رساند تیم بالا 18 امتیاز در 4 از 11 از 3 نقطه محدوده.

Vescovi یک بیت از استعداد خود را در بازی و او را به یاد Musselman سابق سن آنتونیو اسپرز ستاره Manu Ginobili در راه است. او بزرگ است و فراتر از محدوده قوس هدف قرار دادن چهار 3s در دو تا از سه بازی گذشته. او هر چند گردش مالی مستعد. او متعهد نه در کالج بازی مقابل LSU و سه به علاوه miscues در شش از 11 بازی های انجام شده.

Pons یکی از SEC برتر شات مسدود کننده. او سخنان دور 10 درصد از مخالفان 2-نقطه به نظر می رسد در ثانیه بازی که منجر لیگ. Bowden یک بازیساز و یک جانباز. او به ثمر رساند تا در دو ارقام در هفت راست بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im