دنبال زندگی می کنند: Arkansas میزبان میسوری

Pregame

آرکانزاس’ صف شروع: جیمی Whitt میسون جونز اشعیا جو Adrio بیلی و Jalen هریس.

ظاهرا جو زانوی راست احساس خوب به اندازه کافی برای رفتن در برابر Missouri. او می پیوندد صف شروع برای اولین بار پس از فوریه. 1 در آلاباما. او با پوشیدن یک فشرده سازی بیش از آستین زانو.

هریس همچنین می شود یک شروع nod اولین Feb. 11 در تنسی است. او فقط به ثمر رساند سه امتیاز بیش از سه بازی گذشته و دست از چهار کمک می کند. این امر می تواند بزرگ برای آرکانزاس اگر Harris تبدیل شده و در یک جامد زمین بازی امروز. همچنین کنجکاو برای دیدن چه نوع از نقش رخی Chaney نقش در این یکی.

Chaney به ثمر رساند حرفه ای-بالا 17 امتیاز و برداشت 11 پرتاب ریباند در تیم’ اولین جلسه در کلمبیا ، او فقط پنج دقیقه در فلوریدا و 18 برابر می سی سی پی امور خارجه روز شنبه گذشته.

میسوری را استارت: درو زرگر (6-3), Javon Pickett (6-5) خاویر پینسان (6-2), نی Nikko (6-10) و کوبه ای (6-7).

ورود به امروز ببر برنده سه تا از چهار بازی گذشته خود را در ثانیه بازی و پینسان شده است یک دلیل بزرگ چرا. در آن سه برنده او به طور متوسط 28.6 امتیاز در هر بازی. او به ثمر رساند و سپس حرفه ای بالا 24 امتیاز در برابر آرکانزاس در تیم’ آخرین نشست اما او ریخت و در 28 و 32 امتیاز پس در برابر Auburn و Ole Miss بود.

میسوری ماهر Mark Smith نمی خواهد بازی امروز میسوری مربی Cuonzo مارتین در روز جمعه گفت. به جلو ارمیا Tilmon در دسترس است به بازی امروز هر دیو ماده St. Louis Post-Dispatch. او شروع خواهد شد.

درو اسمیت گرفته شده بیشتر از یک به ثمر رساند و نقش مهمی در عدم وجود علامت اسمیت و Tilmon. او به طور متوسط 21.6 امتیاز در هر بازی بیش از گذشته خود را سه و 23 پرتاب آزاد در طول هفته گذشته. آمدن به امروز میسوری است که در 10 SEC توهین بهره وری (99.6) و 12 در دفاعی بهره وری (107.4).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید