آرکانزاس, 30, Auburn, 23 – 6:07 چپ نیمه اول

این Razorbacks در 7-0 اجرای بیش از یکی از آخرین دقیقه, 37 ثانیه است.

Jalen هریس در زمان آبرن به جلو Anfernee McLemore گزاف گویی کردن برای یک لیآپ سپس ماسون جونز سوار به خط و پیدا کردم رخی Chaney برای لیآپ و در نهایت طراحی آستانه به خاک سپرده شد 3 از بالای کلید.

جونز به 13 امتیاز و سه کمک می کند در حالی که در آستانه شش امتیاز. جیمی Whitt است به ثمر رساند اما او دارای یک جفت از دزد به اعتبار خود را.

آرکانزاس آمار 12 از اول آن 20 عکس و Auburn دهکدهای از دست رفته 5 از آن گذشته 6 تلاش.

آرکانزاس 21, Auburn, 18 – 10:03 چپ نیمه اول

ماسون جونز در راه خود را به یکی دیگر از بازی بزرگ و یا حداقل آن را به دنبال که در راه است.

تاریخ guard 13 امتیاز در 5 از 8 از طبقه و 3 از 5 از عمیق با دو کمک می کند. هر دو از او کمک کرده اند منجر به 3s یک طراحی پنل و دیگر Adrio بیلی.

با این بازی گره خورده 13-13 Auburn رفت و در سریع 5-0 اجرا اما آرکانزاس در حال حاضر به ثمر رساند بازی را به هشت امتیاز. جونز درست قبل از رسانه ایست آمار واقعا خوب چرخش بلوز فقط از داخل قوس.

این Razorbacks 8 13 از طبقه و 5 از 7 از عمیق در حالی که Auburn 7 16 و 3 از 9 بود.

آرکانزاس 11, Auburn, 8 – 14:36 نیمه اول سمت چپ

این Razorbacks آمده اند شلیک امشب مقابل ببر.

ماسون جونز حذف کردن یک جفت از 3s از جناح چپ و Adrio بیلی افزود: یکی دیگر از بالای کلید دادن آرکانزاس 9-5 سرب در آن زمان است.

یک زن و شوهر از اموال بعد بیلی در زمان Auburn گارد سمیر بی باک گزاف گویی کردن و به ثمر رساند او در لبه. رخی Chaney نیز به یک شروع خوب در پایان دفاعی. او یک بلوک و یک سرقت در اوایل رفتن.

بی باک است همه هشت نفر از ببر’ امتیاز. او را به یک جفت از 3s در حالی که بقیه از هم تیمی های خود هستند 0 3 از کف.

Pregame

آرکانزاس’ صف شروع: میسون جونز جیمی Whitt انجمن آستانه Adrio بیلی و رخی Chaney.

یک بیت از اخبار قبل از بازی امشب: اشعیا جو است که به طور نامحدود پس از عمل جراحی آرتروسکوپی در زخمی خود را به زانو راست با توجه به nest.

جونز یک فرصت برای ایجاد یک سابقه کمی در برابر آبرن. او به ثمر رساند تا 30-نقاط به علاوه در بازگشت به بازی بازگشت و با یکی دیگر از 30 نقطه بازی امشب او را تبدیل به دومین SEC بازیکن در 20 سال گذشته برای رسیدن به 30 امتیاز در سه مستقیم بازی. پس از اتمام فقط 1 9 از طبقه در غرب کنتاکی جونز به ثمر رساند تا 20-نقاط به علاوه پنج بار 30-به علاوه دو برابر و 40-به علاوه یک بار.

آرکانزاس خواهد شد نیاز به یک شب بزرگ از Chaney و بیلی یک تصور است. ببر چهارم-بهترین تهاجمی rebounding تیم در ثانیه از طریق هشت بازی لیگ.

Auburn را استارت: اسحاق Okoro (6-6), J شهرداری مک کورمیک (6-0) سمیر بی باک (6-4), Daniel Purifoy (6-7) و آستین Wiley (6-10).

بی باک و ویلی دو بازیکن را به نگه داشتن چشم در آبرن. هر دو بازیکن وارد بازی امشب با میزان مصرف بالای 24 درصد است. بی باک است یک نامزد برای رسیدن به خط و قرعه کشی تماس با ما و سوت ، او به ثمر رساند 23 امتیاز در برابر کنتاکی در روز شنبه و 14 آمد و در خط 15 تلاش است. بی باک, گرفته, 36 رایگان می اندازد سه بازی گذشته.

همچنین خطرناک است Okoro و McLemore. Okoro نوع انجام آن همه دانشجوی سال اول در حالی که McLemore می افزاید: تجربه بیشتر به ببر’ صف. او همچنین قادر به ضربه زدن به برخی از بزرگ 3s. دفاع از 3 نقطه خط حیاتی خواهد بود برای آرکانزاس است. Auburn نمی کند شلیک 3 بسیار خوب اما 43 درصد از آن عکس های از زمینه آمده از فراتر از arc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین