دنبال زندگی می کنند: Arkansas آگهی تنسی در نیمه 2

Category: آرکانساس Comments: No comments

11:41, 2H | Arkansas 56 تنسی 45

روی جلد کشیده در دو نقطه در اردن Bowden را میانی pullup از خط ناپاک اما Razorbacks پاسخ داده اند یقین.

پشت ماسون جونز انجمن آستانه و اشعیا جو آرکانزاس پاره پاره کردن یک 11-2 اجرای بیش از دو دقیقه است. جونز یک لیآپ برای رفتن به علاوه ناپاک آستانه به خاک سپرده شد سمت چپ-نبش 3 و سپس جو اضافه عمیق 3 بلافاصله پس از. جو نیز در زمان خود گزاف گویی کردن و گل در حاشیه قبل از ایست.

جونز آگهی با 19 و جو دارای 12, پنل 11. Bowden 17 برای تنسی است. اتان هندرسون به بالا حرفه ای با سه بلوک امشب. او یکی از آخرین در جان Fulkerson بود ،

15:48, 2H | Arkansas 44 تنسی 38

اشعیا جو فقط ارائه Razorbacks ثبات سطل برش پایه برای یک چپ دست لیآپ از طریق تماس با. او را به هفت امتیاز امشب.

اردن Bowden است که با داشتن خودش یک شب. او 13 امتیاز 4 از 7 از 3 نقطه محدوده پس از ورود به تیراندازی فقط 19.7 درصد فراتر از قوس در لیگ برتر بازی کند. جان Fulkerson پنج از 10 امتیاز پس از حاصل کار دو تیم. با Adrio بیلی از تنسی است که در اتان Henderson.

رخی Chaney است بررسی می شود. او تنها یک دقیقه از اجرا در نیمه اول. آرکانزاس نیاز به برخی از انرژی و بازگشت از او.

17:20 2 ساعت | Arkansas 42 تنسی 35

این جلد در یک 8-0 اجرا و nest خواستار زمان است.

Adrio بیلی برداشت سوم و چهارم خطا را در یک ماده از ثانیه ارسال او به نیمکت. طراحی پنل جایگزین او.

آرکانزاس 1 از 5 از کف شروع به نیمه. اتان هندرسون که هشت ریباند فقط از دست رفته chippy در لبه.

19:03, 2H | Arkansas 42 تنسی 27

ریک بارنز نمی مانند جلد اول دو دفاعی اموال نیم.

جیمی Whitt آمار Adrio بیلی برای لیآپ بالاتر از لبه در باز کردن اختیار سپس ماسون جونز سوار درست در جان Fulkerson در دوم اما از دست رفته لیآپ. لحظات پس از تنسی, بازگشت خانم و سانتیاگو Vescovi آورده توپ در سراسر halfcourt بارنز به نام زمان.

این لیآپ بود بیلی اولین نمره از شب. او نشسته نهایی 7:40 نیمه اول با دو خطا. اتان هندرسون در حال حاضر بازی-بالا هفت ریباند. فعال است.

نیمی | Arkansas 40 تنسی 27

هک از اول 20 دقیقه از Razorbacks.

ماسون جونز led تمام گلزنان با 15 امتیاز در نیمه اول در 4 از 10 تیر و 6 از 8 در خط. وی افزود: دو پاس گل و یک تک به تک را به عنوان به خوبی. او به 1000 نقطه را علامت خود را در آرکانزاس حرفه ای با اولین پرتاب آزاد از شب.

جونز هشتم Razorbacks بازیکن برای دریافت وجود دارد در دو فصل. او شده است یک سطل تمام فصل.

طراحی پنل ارائه هشت امتیاز بزرگ کردن نیمکت بیش از حد بر روی یک جفت از 3s از سمت چپ طبقه و واقعا کثیف یورو گام برای لیآپ. جیمی Whitt به ثمر رساند و شش امتیاز و اشعیا جو تن به تن در پنج.

جو نشسته نهایی 2-به علاوه دقیقه پس از چیدن دوم خود را ناپاک.

اردن Bowden بود تنها منبع جرم برای Vols قبل از حاصل کار دو تیم. او یک تیم-بالا 10 و Davonte Gaines شش. ستاره اول سانتیاگو Vescovi اضافه شده تنها دو امتیاز 1 از 5 از کف و 0 از 3 از عمیق است. او توپ را بیش از سه بار.

که واقعا فوق العاده ای بود نیمی از بسکتبال از آرکانزاس است. رو بزرگ سهم از اتان هندرسون و Jalen هریس به عنوان به خوبی. هندرسون برداشت شش ریباند در 15 دقیقه. این Razorbacks outscored این جلد 12 با او بر روی زمین است.

3:49, 1H | Arkansas 35 تنسی 20

Jalen هریس فقط در یکی از خود را بهتر توالی فصل به فشار Razorbacks ” منجر به 15.

او سوار در زیر لبه و تن به تن به بني اسرائيل جو برای باز جناح راست 3 و سپس کبوتر بر روی زمین برای یک توپ سست. در متعاقب آن در اختیار داشتن توپ در بر داشت او را در جناح راست و او به خاک سپرده شد سه گانه را وادار ریک بارنز به تماس ایست.

جو دارای پنج امتیاز و دو دزد برای Razorbacks. جیمی Whitt و طراحی پنل هر کدام با شش و ماسون جونز آگهی با 13.

7:56, 1H | Arkansas 24 تنسی 12

تنها سطل به Razorbacks کردم بین رسانه ها و وقفه شد 3s از طراحی پنل.

اولین سطل آمد از گوشه سمت چپ بر روی پیدا کردن من اشعیا جو. دوم یک بیت از یک نیروی اواخر در ساعت شات, اما هیچ چیز یافت می شود اما خالص. آستانه شش امتیاز است و به علاوه-4 در هشت دقیقه است.

اردن Bowden تنسی وارد امشب تیراندازی فقط 19.7 درصد از 3 در ثانیه بازی. او 2 از 3 امشب و دوم سه گانه آمد فقط قبل از ساعت شات منقضی شده و بیش دراز بازوی چپ اشعیا جو.

سانتیاگو Vescovi است منهای-15 برای Vols به این نقطه است.

11:49, 1H | Arkansas 18 تنسی 7

ماسون جونز به نظر می رسد به خوبی در راه خود را به دیگری نمره بزرگ شب. او 13 امتیاز تا کنون در 4 از 6 تیر تا 1 از 2 از عمیق است. جونز نیز 4 از 4 در خط.

در اولین پرتاب آزاد تلاش او رسیده 1000 نقطه را علامت خود را در آرکانزاس حرفه ای شدن 44 Razorbacks بازیکن به انجام این کار. تنها هشت دیگران انجام داده اند آن را در دو فصل و او آن را در 61 بازی.

جونز آرکانزاس’ گذشته نه امتیاز. جیمی Whitt سه و اتان هندرسون دو.

تنسی مرتکب پنج گردش از طریق هشت دقیقه است.

15:58, 1H | Arkansas 9 تنسی 1

اتان هندرسون بود شاید تعجب اضافه کردن به صف شروع امشب اما او ساخته شده nest مانند یک نابغه در اوایل.

هندرسون چهار ریباند سه تهاجمی و دو نقطه که او به ثمر رساند در یک putback. او همچنین مسدود شده یک شات. مرد شده است در همه جا در باز کردن چهار دقیقه. به خوبی انجام می شود.

ماسون جونز خواهد بود در خط زمانی که بازی از سر گرفته است. اشعیا جو تن به تن جلوتر به جونز در انتقال زیر سانتیاگو Vescovi دوم گردش شب و جلب مخاطب است. او می خواست یک goaltend بیش از حد, اما من فکر نمی کنم او را برای رفتن به آن را دریافت.

از Heck از یک شروع برای Razorbacks که به شدت نیاز به یک برنده برای حفظ NCAA Tournament امید زنده است.

Pregame

آرکانزاس’ صف شروع: اشعیا جو ماسون جونز جیمی Whitt, Adrio بیلی و اتان Henderson.

من علاقه مند به دیدن اگر جو می تواند دوباره امشب و تاثیر این بازی در راه او روز شنبه در برابر Missouri. جو زدم 5 از 10 از 3 نقطه محدوده و به ثمر رساند 21 امتیاز در ببرها در بازگشت خود را از آسیب. او آمار 5 6 3-نقطه تلاش از جناح راست است که یک فصل بالا است.

می توانید جونز حل و فصل در بیش از حد با جو ؟ نه او عکس گرفته شده در آخر هفته گذشته خود بودند کمترین در یک بازی پس Jan. 15 برابر Vanderbilt (7). آنچه من می خواهم گرچه او است نه پاس گل در دو بازی گذشته. او کمک کرده است نه 3s و نه سطل در خط این ماه است.

جونز پنج امتیاز به دور از 1000 در آرکانزاس حرفه ای.

Whitt لباس پوشیدن امشب اما او به مراتب از سرعت کامل در قبل از بازی warmups. او به نظر می رسد علاقه خود را بازگشت. او موفق به دریافت اضافی در دادگاه توجه از قدرت مربی دیو ریچاردسون حدود 25 دقیقه قبل از tipoff.

این خواهد بود هندرسون دوم حرفه ای شروع می شود. او برای اولین بار آمد و در از دست دادن در فلوریدا سه شنبه گذشته. طراحی پنل است که به طور متوسط 14-نقاط به علاوه در 50-به علاوه درصد از 3 در سه بازی کردن نیمکت بازی را ذخیره نقش امشب دوباره.

تنسی شروع: سانتیاگو Vescovi (6-3), Josiah-Jordan James (6-6) جان Fulkerson (6-9) ایو پونز (6-6) و اردن Bowden (6-5).

Vescovi و Bowden تا به حال راه خود را با آرکانزاس در این تیم ها در اولین ملاقات, ترکیب برای 36 امتیاز در 50 درصد از طبقه. Vescovi یک دانشجوی سال اول که عضو جلد در ترم نیز ثبت شده حرفه ای-بالا هشت کمک در تنسی 82-61 برنده شوید.

Bowden به ثمر رساند و 16 امتیاز در 7 از 16 تیر 5 از 9 داخل قوس. این است که در آن Bowden صدمه دیده آرکانزاس بیشتر nest گفت. او همچنین تهدید از محیط اما تلاش کرده است وجود دارد در ثانیه, بازی, ضربه زدن 19.7 درصد از 76 تلاش است.

Pons با توجه به KenPom تجزیه و تحلیل است و دوم بالاترین بلوک نرخ هر ثانیه مدافع که بازی های برگزار شده است حداقل 40 درصد از تیم خود را در دقیقه. او حداقل یک بلوک در هر بازی در این فصل و جلد مربی ریک بارنز نظر تاریخ و یکی از بهترین مدافعان در لیگ. همچنین نگه داشتن چشم در Fulkerson که رتبه در بالا 25 در ثانیه در حالت تهاجمی و دفاعی ارتجاعی هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>