Camilo Iribarren به ارمغان می آورد به عقب داستانی خود را مامور اف بی آی سیمون شکسپیر در پلیس جدید رویه “تحقیقی فریب” (Page Publishing; 2019).
 
گفت: رمان به نمایش گذاشته خواهد شد توسط ReadersMagnet در سال 2020 توسان جشنواره کتاب در مارس 14 -15, 2020 در دانشگاه آریزونا دانشگاه توسان AZ. مطمئن شوید برای بررسی از کتاب نمایشگاه در این رویداد گفت:.
 
برای اولین بار برگزار می شود در سال 2009 توسان جشنواره کتاب با هدف پشتیبانی سواد آموزی در جنوب آریزونا. بیش از 100 ، 000 بازدید کنندگان گله را به صورت دو روز در فضای باز جشنواره ادبی برای دیدار با پرفروش و ظهور نویسندگان; کشف جدید ناشران و کتاب سازمان و شرکت در بیش از 300 سخنرانی. کتاب جشنواره میزبان گسترده و هیجان انگیز انواع نمایشگاه, نویسنده, پانل, کتاب خریدهای مواد غذایی و فروشندگان فرهنگی برنامه های متنوع و ویژه برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان را از جمله فعالیت های دیگر برای شرکت کنندگان.
 
در “تحقیقی فریب”FBI نظارت نماینده ویژه سیمون شکسپیر به ارمغان می آورد و تیم خود را از جادوگران و شیاد و حقه باز دوباره با هم به حل دو ربایی موارد است. یک مورد شامل دیوید Montague, نیمی از برادر انجام تیم از انگلستان است. او و برادر کوچکترش مت قرار است به انجام برای کودکان که در حال درمان در بیمارستان کودکان سیاتل. David گزارش شده است از دست رفته.
 
دیگر مورد آدم ربایی بازدید نزدیک به خانه. دامون مکبث گذشته میکشد تا با او و این نهاد یکی از هم تیمی های خود را در معرض خطر که نیروهای فرار هنرمند به صورت شیاطین او یک بار و برای همه است.
 
در ضمن تیتانیا ماساکی ژاپنی-آمریکایی و استاد با مدرک دکترا در فیزیک نجومی جلب mentalist Feste فیل مور چشم و نه از آنها احساس چنین جاذبه در یک مدت زمان طولانی.
 
دنبال بقیه تحولات در کمیلو Iribarren را “تحقیقی فریب”. سفارش امروز در آمازون و Barnes & Noble.
 
 
 
 
تحقیقی فریب
نویسنده | Camilo Iribarren
| تاریخ انتشار سپتامبر 3 2019
ناشر | صفحه: چاپ و نشر
شومیز قیمت | $13.95
 
درباره نویسنده
 
Camilo Iribarren یک فارغ التحصیل با قصد ضربه درجه بالاتر. او علاقه مند شده است در کلاهبرداری سحر و جادو از او جوان بود و شروع به تمرین زمانی که او در مدرسه بالا است. Iribarren شروع به نوشتن وقتی که او شروع به کالج در شیکاگو اما او به طور کامل منتشر شده “برآمده فریب” زمانی که او در نیویورک در کالج کوئینز. او منتشر شده “تحقیقی فریب” در حالی که او با این نسخهها کار به عنوان یک رونویسی پزشکی در رگهای درمانگاه و برنامه ها در انتشار یک قسط سوم به زودی. او با نفوذ ترین و مورد علاقه نویسنده لی کودک خالق جک ریچر رمان.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im