برای بانک های عظیم وام SBA برنامه ارائه می دهد یک نیاز تکان خوردن

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

بانکداران نیست عادت کرده اند به ارائه رایگان پول یا وام در نرخ تولید از دست دادن. اما چیزی که آنها در مورد به عنوان دولت فدرال کسب و کار کوچک برنامه نجات revs up.

تحت مدیریت کسب و کار کوچک برنامه ریزی برای ارائه $349 میلیارد دلار در امداد رسانی به شرکت های با 500 یا کمتر کارکنان بانک ها ممکن است به اتهام نرخ بهره فقط 0.5 ٪ در وام های که در دو سال و نمی تواند رویه در هر هزینه.

کسانی که جزئیات فاش دیروز را اقتصاد از اعطای وام به کسب و کارهای کوچک کمتر جذاب تر از بانکداران انتظار می رود بود. قانون ایجاد بسته نجات تا به حال مشخص شده حداکثر نرخ بهره 4 درصد و از نظر زمانی از 10 سال.

بیشتر بانک ها ایستاده به از دست دادن پول در جدید وام SBA تا زمانی که آنها باقی می ماند در کتاب خود به دلیل 0.5% نرخ بهره کمتر از هزینه های خود را از سرمایه است. در حال حاضر هیچ زمان به نگرانی در مورد چنین چیزهایی ،


“وجود دارد به یک تعادل بین چگونه شما نگاه کنید در سود و چگونه به شما نگاه در جوامع که در آن شما عمل” گفت: ایرا رابینز, مدیر اجرایی دره بانک.

فرانک سورنتینو مدیر عامل شرکت ConnectOne Bancorp, اضافه شده, “این است که زمان برای همه را با هم بکشید.”

کمک-تو-همسایه روح است که تنها بخشی از دلیل بانکداران آنقدر مشتاق برای کمک به ویران مشتریان.

SBA برنامه ارائه می دهد آنها را به شدت مورد نیاز تکان خوردن حجم وام به آنها در صورت ضرر و زیان بزرگ در هفته ها و ماه های آینده در حال حاضر که اقتصاد است اما تعطیل. در بازگشت برای اعطای وام در غیر منتظره نرخ پایین بانک ها پرداخت خواهد شد منشاء هزینه بر اساس اندازه کوچک-وام کسب و کار که توسط دولت تضمین شده.

منشاء هزینه قابل توجهی می تواند با توجه به حجم SBA مصوبات غرفه به کوتوله قبلی بالا از $41 میلیارد دلار در سال 2018 است. علاوه بر این بانک ها می توانند خود را به فروش جدید SBA وام در بازار, تا خود را از پول نقد نیست گره خورده است تا در بدهی است که می تواند ثابت کند به حمل یک نرخ بالا به طور پیش فرض.

هر بیت از برای کمک به بانک ها کمک خواهد کرد که آنها بریس برای بزرگ قطره درآمد.

برآورد سود در سیتی گروپ و ولز فارگو برای سال 2020 بود کاهش 79% صبح امروز توسط شرکت کارگزاری Keefe Bruyette & جنگل در حالی که جی پی مورگان چیس پیش بینی قطع شد تا 73%. جدا از تخلفات و پیش فرض های مربوط به Covid-19, ultralow نرخ بهره را فشرده خالص حاشیه سود است که تفاوت بین هزینه های بانک ها سپرده و نرخ بهره برای وام و منبع بسیاری از سود خود را.

در مواجهه با چنین وخیم چشم انداز بانک ها در حال آماده سازی خود برای پردازش به عنوان بسیاری از برنامه های کاربردی وام SBA به عنوان آنها می توانید به طوری که آنها می تواند جمع آوری 1% کارمزد وام از بیش از 2 میلیون دلار و نرخ بالاتر برای وام های کوچکتر. رابینز گفت که او انتظار دارد که نیمی از بانک 100,000 مشتریان تجاری اعمال خواهد شد در عرض دو هفته.

النا Sisti بنیانگذار Savoy بانک که دارای تخصص در وام SBA به مهاجر متعلق به هتل ایستگاه های گاز و رستوران ها و دیگر کسب و کار است تا حدودی متفاوت است.

“چگونه بسیاری از مشتریان من را علاقه مند می شود ؟ 100%,” Sisti گفت.

او اضافه کرد که او شخصا علاقه مند خواهد بود در SBA وام برای کمک به حفاظت از فضای اداری او صاحب در نیوجرسی.

“من مستاجر که من می دانم که نمی تواند پرداخت,” او گفت:.

SBA وام برنامه خاصی برای جذب کسب و کار است که در زمان بهتر را نگاه در جای دیگر برای کمک های مالی. مدیر عامل یک سرمایه گذاری موفق-حمایت شرکت پوشاک گفت: او می خواهم به دنبال به جمع آوری سرمایه از سرمایه گذاران اما در حال حاضر علاقه مند به وام SBA به دلیل آن نیاز به حداقل مدارک و هیچ وثیقه و یا شخصی تضمین می کند و می توان آن را پردازش آنلاین.

“جمع آوری پول از یک سرمایه گذار نیاز به یک فرد در نشست اما با توجه به ماهیت این بیماری همه گیر است که غیر ممکن است” اجرایی گفت.

سر از کسب و کار با حدود 500 میلیون دلار در درآمد سالانه مجاز یک خبرنگار به گوش دادن به یک تماس به عنوان او فشرده و بانکدار برای اطلاعات در مورد وام SBA.

“شما باید برای دریافت این وام از طریق بانک” بانکدار گفت.

“شما یک بانک” اجرایی پاسخ داد. “به همین دلیل من قصد دارم به شما.”

“من به شما برای اولین بار در خط” بانکدار مطمئن باشید.

“شما بهتر است.”

“شما برای اولین بار در خط با من” بانکدار گفت. “ما آن را انجام می شود با هم. بوم بوم!”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>