برای سرایدار, کار و خانواده ارائه تمرکز در طول همه گیر

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

جو DeLuca رفت و آمد روزانه شروع می شود در یقه آبی محاصره از استاتن آیلند و به پایان می رسد در یکی از منهتن ترین آدرس های منحصر به فرد, یک سفر است که او را طول می کشد دور از همسر و سه کودکان در سن مدرسه در زمانی که ده ها هزار نفر از نیویورک در حال کار از خانه در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“من اینجا هستم و من می خواهم به اینجا” گفت: DeLuca یک شب دربان در CitySpire های لوکس در غرب 56 خیابان. “من یک خانواده در خانه و این خانواده دوم من. من عاشق این مردم در اینجا من می خواهم برای کمک به این خانواده تا آنجا که من می توانم در حالی که هنوز هم امن است.”

CitySpire که در آن یک خوابه آپارتمان می تواند هزینه بیش از $1 میلیون دلار نشسته پرتاب یک سنگ از دانشگاه کارنگی هال و مشهور روسی اتاق چای رستوران و سه بلوک از پارک مرکزی.


او در اوایل معمولا توسط 5:30 a. m. به کمک سه فرزند خود را آماده برای مدرسه. با مدارس بسته نامحدود است که به معنی کمک به آنها را با تکالیف خود را تا زمانی که او توسط رها در ظهر توسط همسرش, فرانسیس, خانه مشاور سلامتی کسی که کار می کند صبح ها و آخر هفته ها.

سپس آن را به یک پیاده روی کوتاه به گرفتن یک اتوبوس به منهتن. این سفر می تواند یک ساعت یا بیشتر اما با ترافیک به شدت کاهش می یابد آن را در حال حاضر حدود نیمی از زمان.

“من این ماسک بر من ضد عفونی کننده دست من من دستکش,” او گفت:. “من هیچ چیز دست نزنید من با استفاده از گوشی و تماشای فیلم و نگه داشتن سر من پایین است. من انجام آنچه که من باید انجام دهید و آن.”

در جریان ترافیک پا از طریق لابی کند شده است به یک قطره در شب اما هنوز هم وجود دارد برای تحویل ساختمان 300-به علاوه واحد است. جعبه های گرفته شده در خارج و اسپری را با مواد ضد عفونی کننده و سپس خود را کنار بگذارند تا خشک شود. DeLuca اطلاع گیرنده می فرستد و بسته کردن در خالی آسانسور برداشت می شود.

تغییر خود را به پایان می رسد در 11 و آن را به عقب در اتوبوس به جزیره استاتن برای حمام و نیش زدن به غذا خوردن قبل از هدف قرار دادن بالش در اطراف 1.

“شما نمی اجازه دهید آن را دخالت در کار خود” DeLuca گفت: از ترس اطراف این بیماری همه گیر. “شما فقط فکر می کنم مثبت انجام می دهید و اجازه دهید آن را رول. شما نمی توانید زندگی خود را.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>