برای گوشت کارگران کارخانه ویروس باعث می شود سخت کار های خطر ناک

Category: آرکانساس Comments: No comments

SIOUX FALLS, S. D. — Kulule Amosa شوهر را بدست آورده $17.70 یک ساعت در داکوتای جنوبی گوشت خوک گیاه انجام یک کار خیلی طاقت فرسا آن را تنها می توان در 30 دقیقه افزایش است. پس از هر تغییر در هفته گذشته او در سمت چپ خسته طبق معمول — اما او نمی خواست به خانه بروم.

او ترسیده بود او را آلوده همسر باردار خود را با کروناویروس — به طوری که زمانی که او کشیده به پارکینگ از ساختمان آپارتمان او تماس Amosa به او بگویم او بود که در داخل. هنگامی که او در نهایت او را در خواب به طور جداگانه از او در دو خوابه آپارتمان خود را.

“من واقعا می ترسم و نگران” Amosa روز دوشنبه گفت:.

این بود چکیده نگرانی: در اسمیتفیلد غذاهای گیاهی, رختکن شد تا محکم بسته بندی شده Amosa شوهر به او گفت که او تا به حال به فشار راه خود را از طریق جمعیت. سرفه تکرار از طریق حمام و سرویس بهداشتی. این گیاه در Sioux Falls سنجش زمان بسیاری از موارد که آن را مجبور به بستن این هفته است. این گزارش 518 عفونت در کارکنان و دیگر 126 در افراد متصل به آنها را به عنوان چهارشنبه و آن را در میان بزرگترین خوشه شناخته شده در ایالات متحده است. 64 ساله و کارمند است که قرارداد covid-19 درگذشت سه شنبه با توجه به پاستور.

غلظت موارد برجسته خاص حساسيت پردازش گوشت کارگران که ایستاده شانه به شانه در خط و در جمع شلوغ رختکن و سالن های غذاخوری. به عنوان بسیاری به عنوان نیمی از گیاهان بسته به دلیل شیوع بیماری. زیرا کارگرانی که کشتار و بسته بندی کشور گوشت آسیب پذیر هستند بنابراین بیش از حد عرضه گوشت. Smithfield مدیر عامل Kenneth سالیوان گفت: بسته شدن این کارخانه که به تولید حدود 5% آمریکا گوشت خوک عرضه هر روز بود و “هل دادن کشور ما شدیدا نزدیک به لبه در نظر ما گوشت عرضه است.”

Amosa و شوهرش, که در اصل از اتیوپی یک بار دیدم مشغول به کار در این کارخانه که در آن او نیز تا به حال یک کار تا زمانی که او باردار شد به عنوان کلیدی برای ساختن زندگی جدید خود را در ایالات متحده: آن را به خوبی پرداخت می شود, اتحادیه اشتغال که به آنها یک جامعه است. اما در میان این بیماری همه گیر کوروناویروس زن و شوهر خودشان را در بر داشت — مانند بسیاری از کارگران که شغل نمی توان از راه دور انجام می شود — در معرض در دو جبهه: هر دو سلامت خود و معیشت خود را در معرض خطر بودند. زن و شوهر توافق کردند به صحبت می کنند به آسوشیتد پرس در این وضعیت که Amosa را نمی توان نام برد چرا که او نگران از دست دادن شغل خود.

گیاه حیاتی برای رشد جامعه مهاجر در Sioux Falls ارائه فرصت حتی برای کسانی که بدون مدرک دانشگاهی و یا مسلط به زبان انگلیسی. Smithfield ارائه می دهد پرداخت شروع در بیش از 15 دلار در ساعت, بهداشت, بیمه, و مقدار زیادی از اضافه کاری.

گیاه را به خود جلب کرده تنوع نیروی کار به شهرستان که در آن سومالی و ویتنام رستوران پیوست شام و پیشه وری کارخانه های لبنی. اما این شهر باقی مانده است نسبتا تقسیم با بسیاری از مهاجران زندگی در محله های نزدیک به این کارخانه که در استخدام 3,700 مردم در شهرستان از حدود 180000.

شیوع بیماری در گیاه نیز ارائه شده معنی داری آزمون برای یک فرماندار است که در برابر صدور گسترده stay-at-home سفارشات. به عنوان کالیفرنیا ، Kristi Noem فشرده شد دوباره این هفته به اعمال محدودیت های Sioux Falls, پاسخ او عوض شد و اعلام کند که دولت می دهد دسترسی گسترده به ضد مالاریا مواد مخدر و پشتیبانی توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک درمان امیدوار کننده برای covid-19 اما هنوز به طور موثر ثابت شده است.

Noem از کار اخراج شده است پشت این استدلال که کارگران کارخانه تلقی می شد ضروری خواهد بود و گزارش شده است برای وظیفه بدون در نظر گرفتن.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم, اما برای برخی به خصوص افراد سالمند و یا ناتوان از آن می تواند باعث بیماری شدید و منجر به مرگ شود.

حتی قبل از coronavirus شروع مشمئز کننده کارگران مشاغل در صنعت بسته بندی گوشت می آمد در نظر گرفته شده است در میان خطرناک ترین در ایالات متحده کارگران در معرض یک لیست طولانی از خطرات ناشی از مواد شیمیایی خطرناک به چاقو تیز. فقط در ماه گذشته یک کارگر نگهداری در یک تایسون, تازه, گوشت, گیاه در کانزاس پس از درگذشت محققان می گویند او در کمربند خط مونتاژ.

کار فیزیکی است شروع با butchering خوک که وزن حدود 300 پوند است. در پردازش خط تکراری حرکت صدمات شایع هستند. یک کارگر در اسمیتفیلد توصیف اغلب بیدار شدن از خواب با دست راست خود را طوری ورم کرده او را نمی تواند یک مشت.

رهبران اتحادیه و مهاجر طرفداران را تشویق می کردند تصمیم به بستن کارخانه به طور نامحدود اما کاش بیشتر شده بود هر چه زودتر انجام شود.

Smithfield سخنگوی کایرا لمباردو گفت: مشکل در گرفتن ماسک حرارتی و اسکنر منجر به تاخیر در اجرای برخی از اقدامات ایمنی هنگامی که گیاه باز بود. اما او در هفته گذشته گفت: این کارخانه به اضافه کردن اضافی دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های اسکن کارکنان درجه حرارت قبل از آنها وارد و نصب پلکسی گلاس موانع در برخی از مناطق.

شش فعلی کارکنان در مصاحبه با AP که مانند Amosa است و اصرار بر گمنامی چون آنها ترس آنها خواهد بود اخراج توصیف مراتب بیشتر اتفاقی اقدامات است. آنها گفت: آنها داده شد شل و ول ماسک ساخته شده از hairnet-مانند مواد دست شویی ایستگاه شد و در خرابی و وجود فشار به کار نگه دارید حتی اگر آنها احساس بیمار.

یکی از کارکنان گفت: سرپرست خود در 30 مارس که او تا به حال یک تب قبلی اما به او گفته شد به ارائه گزارش کار و نه به هر کسی در مورد تب. او در آن روز از دست رفته دو بعدی و بازگشت و هنگامی که تب را شکست, او گفت:.

“هیچ کس پرسید: اگر من به دکتر رفتم اگر من آزمایش” کارمند گفت.

لمباردو گفت: Smithfield “به طور کامل رد هر گونه ادعا می کند که کارکنان تحت فشار بودند به گزارش کار” خواستار آن را “به طور کامل معکوس” برای انجام این کار.

Smithfield داد و گفت: برنامه ای برای پاک کردن گیاه و پیاده سازی و امنیت بیشتری را در امید بازگشایی. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری با ارسال تیم به گیاه این هفته به بررسی چگونه می توان آن را با خیال راحت دوباره راه اندازی شود.

اما که ممکن است دشوار باشد. کارگران می گویند که آنها نمی تواند درک چگونه برش خطوط می تواند پیکربندی مجدد به جای اجتماعی فاصله.

در ضمن Amosa و شوهرش هر دو خانه در حال حاضر — عصبی در انتظار اولین فرزند خود را. اما آنها همچنین باید نگران باشید: خود را coronavirus آزمون برگشتم مثبت شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>