فورد و پیشرو philanthropies راه اندازی صندوق برای حمایت از دستمزد پایین کارگران سخت ترین ضربه COVID-19

Category: وب وایر Comments: No comments

بنیاد فورد, اشمیت, آینده, Open Society Foundations, این JPB بنیاد W. K. Kellogg بنیاد آنی E. کیسی پایه و ادغام بنیاد اعلام کرد راه اندازی خانواده ها و کارگران صندوق اختصاص داده شده به خدمت به کارگران و خانواده ها و جوامع بسیاری ویران اقتصادی و بهداشت و درمان بحران های ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

با یک هدف به منظور بالا بردن $20 میلیون و اولیه تعهد $7.1 میلیون صندوق را انعطاف پذیر ارائه کمک های مالی به سازمان های کار برای جلوگیری از کارگران و خانواده ها از غرق شدن عمیق تر به فقر طول اولیه ماه از این بیماری همه گیر و به سیاست پشتیبانی و حمایت از تلاش های مرکز است که کارگران و خانواده ها در دراز مدت بهبود اقتصادی. این صندوق با این نسخهها کار برای اطمینان از پاسخ به همه گیر در حال اقدام سریع و طولانی مدت و آگاهانه توسط مردم بیشتر تحت تاثیر قرار.

“دستمزد پایین کارگران ایستاده در خط مقدم این بیماری همه گیر وضعیتی وخیم از عمیق بهداشت و پیامدهای اقتصادی” گفت: Ai-Jen پو از بنیانگذاران و مدیر اجرایی ملی داخلی کارگران داد. “همانطور که ما در اختصاص منابع ما برای حمایت از آسیب پذیر خانواده های مشغول به کار در سراسر ایالات متحده و انعطاف پذیر و سریع بودجه بحرانی است. ایجاد این صندوق مهم عمل رهبری نسبت به انعطاف پذیری برای کارگران بی سابقه ای مواجه گردد.”

خانواده ها و کارگران صندوق استخدام دو لایه رویکرد است. صندوق را تسهیل مستقیم, نقدی, کمک های مالی و وام به افراد با تمرکز بر کسانی که به احتمال زیاد به سمت چپ از دولت اضطراری سیاست پاسخ—به ویژه کارگران و خانواده هایی که در وضعیتی وخیم از اخراج موقت کسب و کار و مدرسه آتن و caretaking وظایف. این صندوق همچنین پیشرفت اقتصادی در پاسخ به این COVID-19 گیر طراحی شده و برای کارگران آسیب پذیر و خانواده ها و جوامع با ارائه کمک های مالی به سیاست و سازمان های حمایتی کارگر, گروه, جامعه, سازمان های غیر انتفاعی و دیگران پیشبرد و اجرای سیاست ها و شیوه های کسب و کار است که ایجاد ثبات در کار مردم در طول فاز حاد از این بحران (به عنوان مثال روز پرداخت می شود بیمار و بیمه بیکاری) و در نهایت کمک به مرکز آنها را در دراز مدت بهبود اقتصادی.

“این COVID-19 جهانی همه گیر در ادامه به تغییر تمام زندگی ما است. افزایش تعداد مدعیان بیکاری با شکوه 17 میلیون در فقط سه هفته را نشان می دهد تشدید تاثیر این بحران بر کارگران کم درآمد و خانواده های آنها گفت: Sarita گوپتا مدیر بنیاد فورد آینده از کار(ers) برنامه. “از طریق این صندوق ما به آدرس نه تنها نیازهای فوری کارگران و خانواده ها در طول این بحران اما ما را حمایت دراز مدت تغییر سیاست قرار می دهد که آنها را در مرکز اقتصادی پاسخ.”

“بحران اقتصادی در حال وقوع است سریع تر و سخت تر از افراد پیش بینی کرد. میلیون ها نفر از مردم به طور ناگهانی به سمت چپ بوده است و بدون درآمد و یا چشم انداز در افق گفت:” مارتا Gimbel مدیر تحقیقات اقتصادی در Schmidt آتیبشردوستانه ابتکار شرکت تاسیس شده توسط اریک و وندی اشمیت. “ما هیجان زده برای ساخت این شبکه با بنیاد فورد به صندوق استعداد استثنایی است که می داند بهترین نحوه ارائه فوری کمک مالی به کسانی که به آن نیاز دارید و چگونه به توسعه ایده هایی برای دراز مدت پاسخ به این بحران است.”

COVID-19 برجسته عمیق نقص های ساختاری در اقتصاد ما. دستمزد پایین کارگران به مدت طولانی مواجه, پایین, پرداخت, کاهش مزایا و محدود در کار فرصت و در عین حال این بحران بر مهم چگونه کار خود را به ما بقا و عملکرد جامعه ما است. این صندوق را حمایت از جامعه های غیر انتفاعی خط مقدم گروه و کارگر, سازمان برای کمک به مبارزه کارگران درک و مزایای دسترسی—به خصوص جدید اورژانس مقررات سازمان های طولانی مبارزه برای.

در صورت شوک اقتصادی ساخته شده توسط این بیماری همه گیر میان مدت و اهداف بلند مدت از خانواده ها و کارگران صندوق با هدف حمایت از سازمان های کار به اطلاع رکود برنامه ریزی و پاسخ و برای اطمینان فدرال و ایالتی و محلی محرک ابتکارات مبتنی بر شواهد و با طراحی و برای کارگران و جوامع است. این صندوق همچنین اهرم کامپیوتر و علوم اطلاعات برای کمک به بهینه سازی مداخله نتایج برای کارگران و جوامع و افزایش فناوری و اطلاعات ظرفیت های کارگر و جامعه سازمان های غیر انتفاعی.

“این بحران است و باقی خواهد ماند, وحشیانه, با, به خصوص هزینه های سنگین در حال سقوط بر روی دستمزد پایین کارگران مراقبين مستند نشده و کارگران و بسیاری دیگر در حال سقوط از طریق ترک گفت:” تام Perriello مدیر اجرایی جامعه باز-U. S. “ما نیاز به پیدا کردن راه های جدید و متفاوت برای دریافت کمک به کسانی که نیاز دارند در حالی که در ادامه به ساخت همبستگی به تقاضا بیشتر حقوق و حالت ارتجاعی برای همه کارگران رفتن به جلو است.”

“COVID-19 خواستار آن است که انسان دوستی گام به نشانی شدید مالی تاثیر بر میلیون ها نفر از کارگران و خانواده ها از این بی سابقه بحران بهداشت عمومی” گفت: آنا خبرچین, مدیر اجرایی ادغام بنیاد. “Amalgamated دارای ریشه های عمیق به عنوان یک بانک برای مردم کار و ما عمیقا متعهد به کمک به حمایت از کسانی که بیشتر نهفته است. به عنوان ما شروع به درک کوتاه مدت و دراز مدت اثرات اقتصادی COVID-19 ما باید اطمینان حاصل شود که کارگران و خانواده ها هستند نه پشت سر گذاشت. این صندوق را حرکت منابع nimbly برای رسیدگی به نیازهای فوری در حالی که همچنین حمایت از وکالت برای توانمند سازی خانواده های شاغل بیش از مدت طولانی.”

خانواده ها و کارگران صندوق راه اندازی شده است برای حمایت از آسیب پذیر ترین مردم در اقتصاد ما برای حرکت در این زمان بحران و برای اطمینان از رکود اقتصادی قصد دارد مرکز خانواده های کارگران و جوامع خواهد شد که بیشتر تحت تاثیر قرار. اطلاعات بیشتر در مورد خانواده ها و کارگران صندوق در اینجا.

بنیاد فورد

بنیاد فورد مستقل و غیر انتفاعی اعطای گیری سازمان است. بیش از 80 سال در آن کار کرده است با مردم شجاع در خط مقدم از تغییر اجتماعی در سراسر جهان هدایت ماموریت خود را برای تقویت ارزش های دموکراتیک کاهش فقر و بی عدالتی و ترویج همکاری های بین المللی و پیشبرد دستاورد بشر. با دفتر مرکزی آن در نیویورک بنیاد دارای دفاتر در آمریکای لاتین و آفریقا و خاورمیانه و آسیا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>