فورد اعلام کرد رهبری ارشد تغییرات شرکت همچنان تحول

  • جیم فارلی می شود و افسر ارشد عامل گزارش به رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت جیم هاکت. Farley خواهد بود مسئول برای همه بازارهای جهانی و خودرو عملیات فورد حمل و نقل هوشمند و خودمختار وسایل نقلیه
  • Hau تایلندی-تنگ طول می کشد در گسترش نقش خود در ارائه محصولات بزرگ خدمات و تجارب برای فورد مشتریان. او ادامه خواهد داد و منجر به توسعه محصول و خرید در حالی که با اضافه کردن مسئولیت برای سرمایه گذاری, خط تولید, مدیریت و اتصال
  • جو Hinrichs, رئیس جمهور, خودرو, بازنشسته پس از یک بسیار انجام شده 19 سال کار حرفه ای با فورد

شرکت فورد موتور اعلام کرد که جیم فارلی شده است به نام افسر ارشد عامل فورد, گزارش به جیم هاکت شرکت رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت به عنوان فورد همچنان به انجام آن ایجاد فردا هم برنامه استراتژیک است.

فورد همچنین اعلام کرد که جو Hinrichs بازنشسته است و به عنوان فورد رئیس جمهور, خودرو, پس از یک بسیار انجام شده 19 سال کار حرفه ای با این شرکت است.

تغییرات آمده است که فورد در حال حرکت است با فوریت به طور کامل یکپارچه سازی و سرعت بخشیدن به انتقال آن به بالاتر رشد بالاتر-حاشیه کسب و کار توسط اعمال نفوذ هوشمند متصل وسایل نقلیه و خدمات است. پس از سال 2017, فورد ساخته شده است که مهم پیشرفت در تبدیل این شرکت در صورت فراگیر فن آوری تغییر و اختلال در صنعت خودرو در حالی که تلاش برای بهبود تناسب اندام خود را پایه کسب و کار – بازسازی عملیات نیرو, محصول نمونه کارها و کاهش بوروکراسی.

“جیم فارلی است که فرد مناسب را در این مهم نقش جدید” هاکت گفت. “جیم شور و شوق برای وسایل نقلیه بزرگ و شدید رانندگی برای نتایج خوبی شناخته شده است. او نیز توسعه داده است به یک تحول رهبر با تخیل و پیش بینی برای کمک به فورد به آینده است.”

Farley, 57 پیوست فورد در سال 2007 به عنوان جهانی رئیس بازاریابی و فروش و در ادامه به رهبری لینکلن فورد آمریکای جنوبی فورد اروپا و تمام فورد در بازارهای جهانی در پی نقش. از ماه آوریل Farley منجر فورد جدید کسب و کار و فن آوری و استراتژی تیم کمک شرکت تعیین چگونگی سرمایه گذاری بر روی نیروهای قدرتمند تغییر شکل صنعت – مانند نرم افزار, سیستم عامل, اتصال, هوش مصنوعی, اتوماسیون و اشکال جدید نیروی محرکه است.

فارلی در حال حاضر منجر خواهد شد فورد رانندگی به تقویت آن خودرو عملیات و تحویل پایدار جهانی حاشیه کسر حداقل 8 درصد است. او را به نظارت بر تمام فورد در بازارهای جهانی و خودرو عملیات از جمله توسعه محصول; خرید; شرکت مدیریت خط تولید; تولید و نیروی کار امور بازاریابی, فروش و خدمات و کیفیت و مدل های جدید راه اندازی.

او همچنین به حفظ رهبری فورد هوشمند تحرک فورد AV LLC و فورد همکاری با آرگو AI.

“من هیجان زده هستم و با فروتنی و با این فرصت را به کار با جیم هاکت و کل فورد تیم برای پیشبرد چشم انداز ما برای طراحی به طور فزاینده خودروهای هوشمند و اتصال آنها به جهان اطراف ما برای ساختن زندگی بهتر برای مشتریان و جوامع” Farley گفت. “فورد شناخته شده است که با مردم بزرگ و باور نکردنی برند و ما با هم خواهد ساخت آینده بسیار روشن.”

علاوه بر این فورد اعلام کرد که Hau, دهنی, تنگ, مدیر ارشد توسعه محصول و خرید افسر را در گسترش نقش, گزارش, به, Jim Farley. تایلندی-Tang 53 ساله ادامه خواهد داد و منجر به توسعه محصول و خرید در حالی که با اضافه کردن مسئولیت برای سرمایه گذاری, خط تولید, مدیریت و اتصال.

“Hau خواهد اولیه معمار به عنوان ما به همراه خودرو معماری و نرم افزار پشته به ایجاد محصولات و خدمات و تجربیات مشتریان را دوست دارم” هاکت گفت. “ما در حال حرکت رو به جلو با یک رویکرد یکپارچه به وسایل نقلیه و وصل خدمات تمام لنگر در یک وسواس برای مشتری طراحی بزرگ و یک تعهد قوی می گرداند.”

هاکت ستایش Hinrichs سهم به فورد است.

“من از جو خود را برای رهبری فوق العاده ای بیش از دو دهه گذشته” هاکت گفت. “جو ابزاری برای فورد توانایی برای زنده ماندن رکود بزرگ دهه پیش بدون ورشکستگی و یا مالیات دهندگان نجات و موفقیت در رهبری فورد عملیات در آسیا و اقیانوسیه و آمریکای شمالی است.

“اخیرا جو نظارت جهانی ما نمونه کارها از یاد وسایل نقلیه کمک کرده ام و دراز مدت ارتباط متقابل سودمند با UAW شد و به طور منظم به دنبال به عنوان مرجع و ترویج هوشمند تجارت جهانی.”

همه این تغییرات اعلام خواهد شد موثر آوریل 1.

در مورد شرکت فورد موتور

شرکت فورد موتور است که یک شرکت جهانی مستقر در دیربورن میشیگان. شرکت طرح و تولید کننده انواع بازارها و خدمات یک خط کامل از فورد اتومبیل و کامیون ها و Suv ها, هیجانی, وسایل نقلیه و لینکلن خودروهای لوکس فراهم می کند خدمات مالی از طریق فورد موتور شرکت اعتبار است و به دنبال موقعیت های رهبری در برق; mobility solutions, از جمله خود رانندگی خدمات و سرویسهای مرتبط. فورد استخدام حدود 190,000 مردم در سراسر جهان است. برای اطلاعات بیشتر در مورد فورد محصولات خود و فورد موتور اعتباری شرکت مراجعه کنید www.corporate.ford.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید