برای همیشه لطفا برای 21, Inc.’s جدید صاحبان طرح به نگه داشتن بسیاری از سریع-مد های زنجیره ای ایالات متحده فروشگاه کفش تحت جدید و رئیس اجرایی در هفته های آینده زمانی که این ظهور را از ورشکستگی.

صاحبان Authentic Brands Group, Simon Property Group, Inc. و بروکفیلد اموال شرکای LP در حال صحبت کردن با دیگر صاحبخانه در مورد نگه داشتن به عنوان بسیاری از آن 448 فروشگاه های ایالات متحده در کسب و کار که ممکن است معتبر, مدیر عامل شرکت جیمی سالتر در مصاحبه ای گفت:. برای همیشه لطفا برای 21 است مصاحبه با سه مدیر عامل نامزد خواهد شد و نام یکی از جدید به زودی سالتر گفت.

برای همیشه لطفا برای 21 برای ورشکستگی زمینه در ماه سپتامبر پس از مبارزه با گران مکان و زیان در برخی از بازارهای بین المللی در حالی که درد و رنج از همان آنلاین رقابت مجبور است که خرده فروشان ایالات متحده آمریکا نزدیک به هزاران نفر از فروشگاه ها در سال های اخیر است. صاحبان جدید موافقت به پرداخت $81 میلیون و فرض بدهی های خاص به عنوان بخشی از خرید.


این شرکت در حال برنامه ریزی برای راه اندازی و یا گسترش خطوط عمده فروشی در جواهر و کفش و کیف و سالتر گفت. همچنین برنامه ریزی برای گسترش رایلی رز زیبایی با نام تجاری. سالتر پیش بینی “متعدد” همکاری با مارک های دیگر, هر دو خود را در خارج ABG.

“شما می توانید یک آبدار collab با برای همیشه لطفا برای 21 در پنج دقیقه—این یک بازی کامل است. شما می توانید از مرلین مونرو با برای همیشه لطفا برای 21 شما می تواند انجام دهد الویس پریسلی با برای همیشه لطفا برای 21,” سالتر گفت: با اشاره به دیگر ABG مارک.


صاحبان جدید برنامه ریزی برای حفظ این ستاد در لس آنجلس و می گویند که آنها را با کار جدید و شرکای موجود به گسترش در اروپا و امریکای جنوبی و چین به خاورمیانه و آسیای جنوب شرقی. این شرکت همچنین برنامه ریزی برای تبدیل فروشگاه در آمریکای لاتین و کارائیب و فیلیپین از شرکت متعلق به مجوز مشارکت.

مسی گفت: او با توجه به باز کردن مغازه ها در دیگر خرده فروشان در خارج از ایالات متحده—مدل او شاغل پس از خرید Barneys New York, Inc. در سال گذشته.

“تحقیقات ما نشان داد عظیم شور و شوق برای این نام تجاری در سراسر جهان” سالتر گفت برای همیشه لطفا برای 21. “آنها واقعا تا به حال یک مشتری درست است که دوست دارد با نام تجاری.”

هنوز هم این شرکت چرخش چهره قابل توجهی از موانع با توجه به گرگ Portell سرب شریک زندگی در جهانی مصرف کننده و خرده فروشی در عمل و استراتژی شرکت مشاوره مدیریت و مهندسی ساختمان.

“آنها نیاز به تغییر داستان و تغییر روایت و اینکه آیا آنها می توانند استعداد انجام دهید این است که سوال بزرگ در ذهن همگان” Portell گفت. “آنها هنوز هم نیاز به غلبه بر عملکرد و قابلیت های شرکت” مانند منابع و تدارکات. “جدید ساختار مالکیت نمی کند این مشکل را حل کند. آنها هنوز هم می خواهید به بیرون رفتن و بازسازی آن دسته از عضلات.”

بخشی از مسی گفت که او نگران این تحول که سوخت رکورد ایالات متحده فروشگاه بسته شدن و ثابت مارس خرده فروشی ورشکستگی براده از جمله Pier 1 Imports Inc. فقط این هفته است.

“خرده فروشی سخت نیست اگر شما راست ساختار,” او گفت:. “ما نمی بار شرکت با بدهی بنابراین شما نمی فشرد با بدهی پرداخت هر ماه.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im