سابق آرکانزاس رئیس پلیس متهم با جعل هویت افسر پس از استعفای

Category: آرکانساس Comments: No comments

رئیس سابق مصر پلیس دستگیر شد دوشنبه به اتهام وی از سوی مامورین او impersonated یک افسر پلیس او پس از استعفا از سمت خود در ماه ژانویه است.

جرالد Goza, 55, چهره, یک تعداد از درجه اول کیفری جعل هویت.

Goza استعفا از سمت خود به عنوان رئیس پلیس Jan. 7 پس از این کمیسیون در اجرای قانون و استانداردهای آموزشی گفت Goza و مصر شهردار جری آشپز که رئیس بود که حذف شده از اجرای قانون خدمات “تا زمانی که اختلاف مربوط به صدور گواهینامه خود را پاک شد تا” با توجه به انتشار اخبار.

تماس به CLEST و شهردار درخواست اطلاعات بیشتر در مورد اختلاف بود بلافاصله بعد از ظهر دوشنبه.

محققان جنایی با Craighead شهرستان کلانتر دفتر در بر داشت Goza هنوز هم در عمل به عنوان یک افسر پلیس پس از استعفای خود را با توجه به استشهاد.

بعد از استعفای Goza نام اعزام شناسایی خود را به عنوان رئیس در مسیر به یک اختلال استشهاد متحده است. آن را بیشتر مدعی Goza بعد در پاسخ به یک تماس در شهردار درخواست در حالی که در یک مشخص شده ماشین پلیس.

او همچنین صحبت از اضافه کردن ماموران این اداره در ماه فوریه با توجه به استشهاد و شناسایی شد Feb. 28 به عنوان رئیس در پاسخ به یک قانون آزادی اطلاعات درخواست.

Goza رزرو شده بود به Craighead زندان شهرستان روز شنبه با توجه به اخبار انتشار و پس از آن منتشر شد یک زمان کوتاه بعد پس از ظاهر در دادگاه منطقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>