رئیس سابق جمعیت افسر بهداشت بر اهمیت پزشکی از راه دور در طول همه گیر

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

به عنوان رئیس جمعیت افسر بهداشت شهر نیویورک بهداشت و بیمارستان دکتر دیو Chokshi گروگان سیستم تلاش برای توسعه مراقبت و مدل های اندازه گیری که چگونه به خوبی آنها بهبود نتایج برای بیماران. خیلی از کسانی که تلاش ها متمرکز بر بیماری های مزمن پیشگیری و مراقبت های سرپایی به سر کردن غیر ضروری بیمارستان بازدیدکننده داشته است. هر چند Chokshi اخیرا پا را از نقش او پس از شش سال او به رهبری سلامت جامعه در اوج این بیماری همه گیر. او و تیم خود را به طور فزاینده ای تبدیل به telehealth و آمد که با چالش هایی برای سلامت, نظام وظیفه با رسیدن به بسیاری از شهرستان های پایین تر-درآمد ساکنان.

چرا افزایش telehealth بازديد شده مهم برای بهداشت و بیمارستان در طی این بیماری همه گیر?

برای ما telehealth واقعا در مورد حصول اطمینان از دسترسی به مراقبت بر اساس مداوم به خصوص که قادر به انجام آن را در راه است که نگه بیماران و کارکنان ما امن است. این اجازه می دهد تا بیمار به ماندن در خانه خود را و همان درست است برای کارکنان ما. ما به عنوان یک سیستم واقعا بهره مند از کاشت بذر به صورت telehealth حدود پنج سال پیش. ما در حال کار برای چندین سال به زمینه.

چه تحت تاثیر telehealth گسترش?

ما واقعا بهره مند از تغییراتی که ساخته شد در سطح دولت به خصوص در دفاتر خدمات بهداشت روانی و اعتیاد و پشتیبانی. بیشتر سلامت رفتاری است که مجاز به ارائه telephonically و یا ویدئو. وجود مقررات انعطاف پذیری با بودن قادر به ارائه مراقبت در این راه است. این مهم است برای اطمینان از بازپرداخت آن را نگه می دارد سرعت به عنوان به خوبی. شده است وجود دارد تغییر بسیار خوبی در سطح فدرال و ایالتی است که حمایت از بازپرداخت برای پزشکی از راه دور, اما من فکر می کنم ما در حال رفتن به مجبور به پیشرفت است که بیشتر آن را به لحاظ مالی پایدار برای ما.

چه چالش های پزشکی از راه دور?

آسیب پذیرترین بیماران ممکن است برخی از مشکل در استفاده و قادر به دسترسی به اینترنت. برخی از آنها لازم نیست که گوشی; برخی از آنها نیاز به یک بیت از یک هدایت دست به استفاده از بیمار پورتال.

اتحاد مجازی مراقبت کمک کرد در داخل بيمارستان?

تصویری فعال اتاق انزوا در بخش اورژانس ارائه دهندگان مجاز به نظارت و برقراری ارتباط با Covid بیماران تقریبا. این اجازه به ما برای مراقبت از بیماران, اما همچنین صرفه جویی در مصرف شخصی ما تجهیزات حفاظتی و جلوگیری از غیر ضروری چهره به چهره تماس بگیرید. علاوه بر این برای بازگرداندن که بیشتر تجربه انسانی در خصوص جداسازی زمان پزشکان از طریق یک لینک ویدئو قادر به مشکل بحث و گفتگو با بیماران و خانواده در پایان زندگی است.

آنچه که در آینده برای شما ؟

من در ادامه به مراقبت از بیماران من در بللوو به عنوان یک پزشک مراقبت های اولیه هستم و همچنین بالینی دانشیار گروه جمعیت بهداشت و پزشکی در دانشگاه نیویورک. بهداشت و درمان و بیمارستان’ تعهد به سلامت جامعه رشد خواهد کرد تحت رهبری دکتر میچ کاتز و من جانشین دکتر نیکولا دیویس.

دولت مشاوره بیمارستان در چگونه برای بازگرداندن بازدید کنندگان


دولت وزارت بهداشت با صدور دستورالعمل های دقیق در مورد چگونه به بیمارستان سر می تواند اجازه می دهد بازدید کنندگان شروع جمعه.

با نرخ جدید Covid-19 موارد کاهش وزارت بهداشت گفت: این مهم است را به حساب تلفات عاطفی محرومیت بازدید کنندگان باعث شده است که بیماران پس از منع رفت و به اثر مارس 18. دولت شامل 21 بیمارستان در یک هفته دو خلبان شروع ممکن است 20 تا تست آوردن بازدید کنندگان و گفت: این تصمیم به گسترش سیاست به تمام بیمارستان ها پس از ارزیابی که دوره آزمایشی.

“جدایی نادر از بیماران و عزیزان خود را در طول بستری شدن در بیمارستان می تواند سبب استرس و اضطراب و این فرصت را به بازدید از بیماران بستری در بیمارستان باید انجام شود در یک شیوه ای که در ادامه برای جلوگیری از گسترش Covid-19 و اطمینان از سلامت و رفاه حال بیماران و کارکنان و بازدید کنندگان” گروه نوشت و در آن هدایت است.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت که تعداد زیادی از مردم در بیمارستان بستری ایالت با Covid-19 بود 1,479 قبلی روز و کمتر از 1% از 59,341 مردم بودند که به نمایش در ایالت آزمایش مثبت است.

وزارت بهداشت است و به بيمارستان اختیار به تنظیم خود به خود بازدید کننده سیاست ها بر اساس تعداد Covid-19 بيمار را درمان می کنیم, کارکنان, دسترسی به صفحه نمایش بازدید کننده ها و تجهیزات حفاظت شخصی. امکانات باید به ایجاد یک بازدید کننده سیاست برای بیماران و به وزارت 48 ساعت اطلاع از برنامه های خود را.

برخی از محدودیت ها در محل باقی می ماند. دولت گفت بازدیدکننده داشته است باید بیش از چهار ساعت مگر اینکه در غیر این صورت مجاز توسط بیمارستان بر اساس وضعیت بیمار. عرض جغرافیایی است که با توجه به امکانات مختلفی از پارامترهای گذاشته شده توسط گروه.

بازدید کنندگان باید پوشیدن ماسک و تحت علامت و متوسط چک ها هنگام ورود به یک مرکز. می توان آنها را تکذیب ورود اگر آنها گزارش Covid-19 علائم یا مهم قرار گرفتن در معرض در گذشته 14 روز و یا دمای بالاتر از 100 درجه فارنهایت است.

این گروه قبلا صادر شده استثنا اجازه می دهد تا مادران باردار و کودکان و افراد معلول به همراه در بیمارستان توسط یک فرد پشتیبانی از. —جاناتان LaMantia

ما متحد بدست اجتماعی-عوامل اطلاعات شرکت


منهتن-بر ما متحد به دست آورد Burlington, Vt.–بر اساس اصلی بهداشت و درمان فراهم می کند که پیش بینی های تحلیلی بر تاثیر عوامل اجتماعی در سلامت است.

کسب نشانه برای اولین بار برای ما متحد و کمک خواهد کرد که آن افزایش قابلیت های آن اطلاعات تیم. برای اصلی سلامت تبدیل شدن به بخشی از ما متحد فراهم می کند پایه مشتری دسترسی به هماهنگ-مراقبت از شبکه های اجتماعی و ارائه دهندگان خدمات.

اصلی بهداشت تاسیس شد و در سال 2017 به عنوان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به طور فزاینده ای تبدیل توجه خود را به پرداختن به عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت در حرکت به سمت ارزش های مبتنی بر مراقبت. اما رهبران از این شرکت اعلام کرد که آنها به زودی متوجه شدم که اطلاعات کافی نبود—مشتریان همچنین می خواستم به دانستن آنچه که مداخلات آنها را باید بر اساس predictive analytics اصلی سلامت ارائه شده است.

در ضمن ما متحد کمک می کند تا ارائه دهندگان خدمات ارسال و دریافت الکترونیکی ارجاع و پیگیری و گزارش نتیجه بیمار سلامت است.

“هدف این است که برای گسترش توانایی ما برای ارائه مطلب به صورت end-to-end خدمات” گفت: Dan Brillman از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت ما متحد. “ما می خواهیم که قادر به کمک به اطلاع رسانی برنامه های بهداشتی و ارائه دهندگان در مورد کسانی که در معرض خطر ابتلا به خدمات اجتماعی نیاز دارد و که آنها نیاز به رسیدن به.”

Predictive analytics حتی بیشتر مربوطه به عنوان یک نتیجه از Covid-19 بحران Brillman گفت: به عنوان استفاده از خدمات مراقبت های بهداشتی کاهش یافته است و کمتر وجود دارد تعامل با اعضا و بیماران برای تعیین نیازهای خود را.

در طول همه گیر ما متحد نیز در خط مقدم از تشکیل یک جدید هماهنگ-مراقبت از شبکه در این شهرستان است که با تمرکز بر تغییر رو به رشد تقاضا برای خدمات به جامعه مبتنی بر ارائه دهندگان خدمات.

شبکه ساخته شده و صدها نفر از معارفه در اولین ماه از عمل.

مالی شرایط خرید در حال اعلام نشده است. —J. H.

Northwell آگهی سرمایه گذاری در بیمار-تعامل شرکت Conversa


Northwell سلامت است افزایش شرط بندی, راه اندازی, Conversa, سلامت, شرکت, پیشرو, a $12 میلیون سری B دور در پرتلند سنگ., شرکت از طریق آن سرمایه گذاری بازو.

Conversa اجازه می دهد تا سیستم های سلامت برای برقراری ارتباط با بیماران از طریق خودکار پیام برای نظارت بر سلامت خود و کمک به آنها در پیدا کردن محل مناسب برای مراقبت از.

Northwell سرمایه گذاری قبلا led شرکت 8 میلیون دلار سری یک دور در مارس 2017 و با استفاده از فن آوری آن برای ارسال پیام به بیماران گفت: Richard maria angels serra مدیر عامل و رئیس اجرایی از Northwell را برای سود کسب و کار دست است. او کاهش یافته است به می گویند چقدر Northwell سرمایه گذاری در این شرکت است.

“در هر مرحله از توسعه خود ما را در ادامه به ترکیب آنها را به شرکت ما” maria angels serra گفت.

دور شد شرکت-led توسط سازندگان VC با مشارکت از P5 سلامت سرمایه گذاری ناسائو خیابان سرمایه گذاری و آه سرمایه گذاری است که سرمایه گذاری بازوی 18-بیمارستان بیمارستان دانشگاه سیستم در اوهایو.

Maria angels serra گفت: نظام سلامت با استفاده از فن آوری از طریق آن مراقبت-مدیریت بازوی Northwell سلامت راه حل های به نگه داشتن در تماس با بیماران پس از سکته قلبی و مغزی با هدف اجتناب از readmissions. همچنین با استفاده از Conversa برای کاهش آن هیچ نشان می دهد نرخ برای روش های خاص مانند colonoscopies. شرکت می تواند ارسال presurgical دستورالعمل به بيماران دستگاه های تلفن همراه برای بهبود احتمال که روش رفتن به عنوان برنامه ریزی شده.

Northwell استفاده کرده است, Conversa چت ربات در طول Covid-19 pandemic برای ارسال نتایج تست برای بیماران و نظارت بر افراد پس از ترخیص از بیمارستان. آن را نیز گرفته است این فرصت را به صفحه نمایش آن دسته از بیماران برای ناامنی غذایی و دیگر خدمات اجتماعی نیاز دارد.

“این به ما کمک کرد برقراری ارتباط با بیماران و کاهش اتکا به سایر اشکال ارتباطی مانند مراکز تماس و تماس های ورودی,” maria angels serra گفت.

دیگر سیستم های بهداشتی با استفاده از تکنولوژی شامل UCSF سلامت, UNC, سلامت, Prisma بهداشت و درمان و بیمارستان های دانشگاه. —J. L.

در یک نگاه


اعطای کمک هزینه تحصیلی: دانشکده پرستاری در Downstate SUNY بهداشت دانشگاه علوم گفت: آن اعطا شده است حدود 3.3 میلیون اعطای کمک هزینه تحصیلی از منابع بهداشت و خدمات دولت است. این جایزه طراحی شده است برای حمایت از هزینه های تحصیلی از کارشناسی ارشد و دکترا در سطح دانشجويان پرستاری از کمتر محروم و سوابق این موسسه گفت. آن را به سود بیش از 200 دانش آموز و بیش از پنج سال است. کمک های مالی را مجبور به پرداخت می شود.

ALS کمک هزینه مالی: موسسه ملی سلامت گفت: این طرح به سرمایه گذاری 25 میلیون دلار بیش از پنج سال تحقیقات جدید در اسکلروزیس آمیوتروفیک جانبی مترقی و کشنده عصبی بیماری که بدن را داوطلبانه عضلات.

قابل توجه مدیران: ما در سال سوم جشن قابل توجه متخصصین مراقبت های بهداشتی Crain نیویورک کسب و کار است که در ادامه ما جستجو برای برجسته اعضای این صنعت در منطقه شهری.

در این سال به دلیل Covid-19 بحران و Crain تمایل به رسمیت شناختن تعداد حتی بیشتر از ارزش افراد نامزد در حال حاضر باز شامل مردان و تیم های کوچک متشکل از دو تا پنج نفر در علاوه بر این به زنان ما به طور سنتی به دنبال به رسمیت شناختن.

از ویژگی های چاپ و نشر آنلاین و در چاپ Aug. 10 رسمیت می شناسد مراقبت های بهداشتی که رهبران تاثیر داشتند در شهر نیویورک از طریق خود حرفه ای مدنی و بشردوستانه دستاوردهای. مهلت تمدید شده است به جمعه, ژوئن 19. ارسال در امروز.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>