سابق CIA مایک بیکر برای بررسی محرمانه برنامه های دولت در علم جدید کانال سری

Category: وب وایر Comments: No comments

هر سال دولت بودجه مخفی برنامه های جمعی به نام سیاه و بودجه. اما آنچه که دقیقا در پشت این مرموز ماموریت های عامل در سراسر جهان است ؟ سابق CIA مایک بیکر خواهد حفاری به این مرموز برنامه های هر هفته در سیاه و فایل های محرمانه اکران پنج شنبه, آوریل 2 10 PM ET/PT در علم کانال.

با دسترسی بی سابقه مایک را در نگاه های مختلف بالا-راز برنامه دولت غرق در برش لبه علم است. انجام تحقیقات خود را و صحبت با روزنامه نگاران کارشناسان سابق دولت و فایل مقامات و دانشمندان او را در هیچ چیز متوقف به حفر کردن عمیق تر به این فایل ها بیش از همیشه قبل از انجام شده است.

در قسمت اول مایک را کشف a top-secret حمل و نقل هوایی برنامه بودجه توسط مرموز دنباله پول است که می تواند انقلابی در پرواز حمل و نقل با رسیدن به 5 ماخ سرعت نزدیک به 4 ، 000 مایل در ساعت. اما می تواند این hypersonic سرعت تکنولوژی به دست اشتباه می گیرند? مایک کنکاش به سیاه و سفید فایل ها و بررسی چگونگی و چند سازمان ملل در حال کار بر روی hypersonic موشک قادر به رسیدن به هدف خود را در دقیقه و به طور کامل غیر قابل توقف.

در یکی دیگر از قسمت مایک حفاری به یکی دیگر از سری برنامه بررسی منابع معتبر از بیگانه رؤیت و یک برنامه اختصاص داده شده به تحقیق و ردیابی و شناسایی کامپیوتر. حتی در درون دولت بیشتر نمی دانم در مورد این برنامه است. آنها گرفتن خصمانه جاسوسی کرافت? تست کردن آخرین تکنولوژی ؟ و یا می تواند از آن چیز دیگری است ؟ یک سری از به تازگی منتشر شده ویدئوها فیلم برداری توسط وزارت دفاع نشان می دهد یک تکنولوژی است که دانشمندان و کارشناسان حمل و نقل هوایی معتقدند که فراتر از توانایی ما و احتمالا چیزی از فراتر از جهان ما. مایک بیکر به نظر می رسد به یکی از جذاب ترین افراد زمان ما است.

هر هفته سیاه فایل های محرمانه را به دنبال حقیقت در پشت برخی از جالب ترین رمز و راز است. از یک فضای مبتنی بر برنامه نظامی برای شکست ناپذير ارتش با قدرت مافوق انسانی و توانایی به کشتن با ذهن خود بیرون بکشد و پشت پرده در برنامه هایی که صدا بیشتر شبیه به داستان های علمی تخیلی از حقیقت است.

در علاوه بر این به تماشای سری در علم کانال بینندگان می توانید از قسمت جدید در هر هفته با مراجعه به ScienceChannel.com/BlackFilesDeclassified یا با دانلود Science Channel بروید و برنامه. بینندگان می توانند عضویت گفتگو در رسانه های اجتماعی با استفاده از هشتگ #BlackFiles و زیر Science Channel on Facebook, Instagram, و توییتر برای آخرین به روز رسانی.

سیاه و فایل های محرمانه است که برای تولید علم کانال توسط Espiritus تولیدات و جرقه تلویزیون. برای Espiritus Productions اجرایی تولید کنندگان میشل و لایحه Katz. برای جرقه تلویزیون, تهیه کننده اجرایی است پل صنعت چوب. برای علم کانال وایات Channell است که تهیه کننده اجرایی و اندرو Lessner است تولید.

در مورد علم کانال

علم کانال های چند رسانه ای واحد کسب و کار از کشف, Inc. خانه همه چیز علم در سراسر ساعت از جمله سری از قبیل بوستر آنچه در زمین?, چگونه جهان کار می کند, کشف و اسرار رها شده است. علم کانال های برنامه نویسی همچنین شامل به موقع متخصص محور ویژه پوشش شکستن اخبار علمی و اکتشافات. علم کانال برتر تلویزیون های دیجیتال و اجتماعی برای کسانی که با اشتیاق به علم, فضا, فناوری, باستان شناسی و مهندسی ارائه همهجانبه و جذاب با کیفیت بالا و سرگرمی در سراسر همه علم کانال دارایی های, از جمله: علم کانال تلویزیونی شبکه در دسترس در بیش از 63 میلیون خانه در ایالات متحده آمریکا; افتخاری ویدئو در تقاضا ارائه; SCI رفتن برنامه اجازه می دهد بینندگان به گرفتن بر روی قسمت های مورد علاقه خود را نشان می دهد در هر زمان; عمیق ویدئو داستان سرایی تعاملی و واقعیت مجازی در www.sciencechannel.com; و مکالمات در علم کانال محبوب در سیستم عامل های اجتماعی از جمله Facebook, Twitter, Instagram and Snapchat via @ScienceChannel.

در مورد کشف

کشف, Inc. (نزدک: DISCA, DISCB, DISCK) یک رهبر جهانی در زندگی واقعی سرگرمی خدمت پرشور مخاطبان از superfans در سراسر جهان با محتوا است که الهام بخش اطلاع و سرگرم. کشف ارائه بیش از 8000 ساعت برنامه نویسی اصلی در هر سال است و دسته رهبری در سراسر عمیقا عاشق مطالب ژانرهای سراسر جهان است. موجود در 220 کشور و منطقه و نزدیک به 50 زبان, کشف یک پلت فرم مبتکر رسیدن به بینندگان در تمام صفحه نمایش از جمله تلویزیون در همه جا محصولات مانند رفتن به مجموعه ای از برنامه های مستقیم به مصرف کننده جریان خدمات مانند کارتهای جدید پخش شبکه غذایی آشپزخانه و MotorTrend OnDemand; دیجیتال-اولین و محتوای اجتماعی از گروه نه رسانه ها برجسته تاریخ طبیعی و واقعی مطالب همکاری با بی بی سی و یک اتحاد استراتژیک با PGA TOUR برای ایجاد بین المللی خانه گلف است. کشف نمونه کارها حق بیمه برندها شامل کانال دیسکاوری HGTV شبکه غذایی TLC, Investigation Discovery Travel Channel, Trendhunter, Animal Planet, Science Channel و آینده چند پلت فرم JV با تراشه و جوانا گاینس ماگنولیا به عنوان به خوبی به عنوان خود: اپرا وینفری شبکه در آمریکا کشف کودکان و نوجوانان در امریکا لاتین و کارتهای پیشرو در ارائه دهنده محلی مربوطه حق بیمه ورزشی و صفحه اصلی بازی های المپیک در سراسر اروپا است. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید corporate.discovery.com و follow @DiscoveryIncTV در سراسر سیستم عامل های اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>