شهر سابق مسکن تزار گلن به ساخت مقرون به صرفه اجاره در سراسر ایالات متحده

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

آلیشیا گلن سابق نیویورک معاون شهردار مسکن و توسعه شروع خود شرکت برای ساخت مقرون به صرفه اجاره در شهرهای کوچکتر در سراسر ایالات متحده

گلن همچنین یک جانباز Goldman Sachs Group Inc., راه اندازی MSquared هفته آینده به ساخت مسکن برای اقشار کم درآمد حقوق بگیران از جمله معلمان و پرستاران در مناطق که در آن اجاره شده است صعودی.

او با استفاده از سرمایه خود را برای توسعه پروژه های در شارلوت دالاس و بوستون اعمال نفوذ کاهش مالیات بر املاک و زمین کمک های مالی از دولت های محلی. بعد از این سال گلن با هدف بالا بردن 300 میلیون دلار برای پروژه ها در شهرستانها از جمله دنور و Austin, Texas.


کمبود مسکن مقرون به صرفه در آمریکا یک مسئله ملی و قبل از Covid-19 مختل اقتصاد است. قیمت اجاره افزایش پیدا کرده اند در شهرستانها که در حال جذب به خوبی پرداخت شده و کارگران در حال فرار بالاتر هزینه متحده است. جدید ساخت و ساز تا حد زیادی متمرکز بر لوکس واحد انجام نشده زیادی را به قیمت پایین.

“آخرین چیزی که شما می خواهید برای انجام به هنگام بیرون آمدن از بحران است و هیچ چیزی در مورد مشکل اساسی که این بحران نشان داده است:” گلن در مصاحبه ای گفت:. “ما نمی توانیم در شهرستانها زندگی می کنند که در آن افرادی که مشغول به کار در بیمارستان و یا آموزش بچه های خود را در حال زندگی در مسکن به سر می برند و یا در مسکن دو ساعت به دور است.”

MSquared خواهد شد تا حد زیادی تمرکز بر روی مستاجرها کسب درآمد این منطقه متوسط درآمد بسیاری از آنها در حال حاضر صرف بیش از یک سوم از حقوق خود را در اجاره. پروژه های برنامه ریزی شده در حال حاضر می تواند مقرون به صرفه واحد در عرض دو سال.

این تحولات نیز در بازار-نرخ واحد است که اجازه می دهد سرمایه گذاران خصوصی را به تصرف خود در حرکت صعودی افزایش اجاره. MSquared برنامه ای برای همکاری با توسعه دهندگان محلی و به دنبال شرکت های گروگان توسط زنان گلن گفت.

برای این پروژه در دالاس MSquared در حال مذاکره برای کاهش مالیات بر املاک است که کمک خواهد کرد که نگه داشتن هزینه های پایین. در شارلوت شهر ارائه شده است زمین های عمومی به صورت رایگان در ازای درآمد محدودیت در واحد گلن گفت.

اجاره در شارلوت صعود 6.1 درصد در سال 2019 از سال گذشته به طور متوسط از $1,118 یک ماه با توجه به داده ها از مودی تجزیه و تحلیل REIS تجاری املاک و مستغلات ارائه دهنده اطلاعات.

“بسیاری از مردم وجود دارد که در وسط” گلن گفت. “آنها کم درآمد به اندازه کافی برای واجد شرایط برای کم درآمد مسکن مقرون به صرفه و آنها به طور فزاینده ای قادر به تحمل بازار-نرخ اجاره.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>