سابق ‘تبدیل درمانی’ کشیش متهم به کودک آزاری

NSW پلیس را به اتهام سابق سیدنی پاستور و تبدیل “درمان” رهبر ران Brookman با اتهام زشت حمله به یک نوجوان 13 ساله در 1980s.

70 ساله است متهم به زشت حمله به یک فرد زیر سن 16 سال در حالی که در مراقبت از خود. او گفته “بوسید و مالیده کشاله ران خود را در برابر” پسر در حالی که یک وزیر در اتحاد کلیسا در نیوزیلند در سال 1989.

تبلیغات

Brookman وکیل وارد یک درخواست از گناه نیست در نیوزیلند دادگاه محلی در روز سه شنبه. NSW Police دریافت گزارش از کشیش سابق را به اتهام سوء استفاده در اکتبر 2018. پلیس او را دستگیر کردند در نیوزیلند ایستگاه پلیس در ژانویه 14 بعد از یک بعدی بررسی است.

آقای Brookman بود کشیش ارشد در اتحاد کلیسا نوتون ماموریت در داخلی-غرب سیدنی از سال 1984 تا سال 1998 است.

سپس از سال 1999 تا 2014, Brookman شد مدیر بدنام و در حال حاضر از بین رفته مسیحی سازمان آب زندگی. زندگی آب زد استرالیا طولانی ترین در حال اجرا برنامه های ارائه افشا و خنثی “گی تبدیل درمانی” به “درمان همجنسگرایی.

در سال 2012 Brookman گفت: یک کمیته مجلس سنا به ازدواج او با “همجنسگرا برای بیش از 30 سال”. او ادعا کرد که او تا به حال تجربه یک “تحول به دگرجنسگرایی”.

Brookman بعد بازنشسته و از وظایف دینی برای تبدیل شدن به یک مدیر اعتیاد جنسی و بهبود پشتیبانی از برنامه در سیدنی با توجه به مشخصات مربوط به خود را.

اتحاد کلیسا در پاسخ به Ron Brookman جنسیت شارژ

یک اتحاد کلیسا سخنگو گفت: کلیسا برداشته Brookmn “از همه اشکال از وزارت”.

“این اتحاد کلیسا در استرالیا, کلیسایی از NSW و عمل طول می کشد مسئولیت خود را برای حفاظت از کودکان و افراد در معرض خطر بسیار جدی” گفتند.

“این اتحاد کلیسا کمک خواهد کرد NSW Police با آن تحقیقات و می پرسد هر کسی با اطلاعات به پلیس تماس بگیرید به طور مستقیم.”

Brookman باقی مانده به قید وثیقه و بازگشت به نیوزیلند دادگاه محلی در مارس 31.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید